Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 8
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Emilii

Hned od začátku mě to chytlo a to už máme VI.řadu, je to skvěle uvolňující a odpočinkový seriál! Nenudím se a dost často se zasměju!! A samo, že je dost dobrej českej dabing!! Z každé té ženské je kousíček v nás, a je to legrační vidět se!!!! Určitě to jinak vidí 46letá anebo 25letá, ale pořád to má stejnej výsledek, fakty jsme takové!!!!! Sláva, zase se něco povedlo!!!! ()

Simo16

1.séria - 95% 2.séria - 90% 3.séria - 90% 4.séria - 85% 5.séria - 80% 6.séria - 80% 7.séria - 90% 8.séria - 90% Tak, a mám to dopozerané.Konečne možem reálne zhodnotiť tento seriál.Začal som ho pozerať už dávno a stalo sa mi, že som dokonca dvakrát začal pozerať, dostal ma.Skvelý komediálny seriál, ktorý vie ako pobaviť, dokonca vie naučiť ako sa správať k svojmu okoliu.Veľmi rád som mal tie ženičky, ktoré aj napriek svojim každodenným problémom nezabudli na svojich najbližších, kamarátov.Bree, Susan, Gabriele a Linette, budete mi chýbať :) ()

Kokutek odpad!

No já nevím, přijde mi to stejně hloupý jako všechny seriály, ve kterých se stane všechno od porodu, přes nevěru, občas nějakou tu smrt, nic moc zvláštního...no a ty moudra a myšlenky...panebože...to má být jako vtip nebo nadsázka nebo myšlený vážně ?...Zoufalý slepice...Asi se na to neumím dívat... ()

matufran

Tvůrcům se podařilo vyčlenit základní typy žen - hospodyňku, kariéristku, nešiku a zlatokopku, ve kterých se v různých kombinací vidí spousta žen. Samozřejmě nechybí tajemství, který má z některý nových či starých sousedů. Je to příjemný odpočinek po dlouhém dni. Zakončení série je nečekané, ale pochopitelné... 95% ()

DandaPiper

Chcete žít dlouhý a spokojený život? Nestěhujte se na Wisteria Lane. Pokud se sami nezblázníte a nevystřelíte si mozek z hlavy, tak Vás prostě odkrouhne někdo jinej. Ale vážně, ted' k seriálu..Vlastně nemám co vytknout, holky mě baví všechny, ikdyž Lynette s Gaby perlí podle mě nejvíc a to prostředí si prostě zamilujete. Všechny postavy mají svůj osobitej černej humor, kterej mi strašně sedí a proto se u nich asi směju nejvíc. Určitě doporučuju vidět v originálním znění, protože dabing dělá ž manželek jen bezduchý krávy co lítájí nesmyslně z místa na místo a řeší hovadiny. Ale na obranu dabérů..něco se prostě přeložit nedá, nektěrý vtipy vyniknou vazně jen v té angličtině. 3. a 4. série je dle mého názoru nejlepší (3x07 - střílečka v obchodě a 4x09 - tornádo, jsou prostě balada:D) ()

Demoiselle

Jo tak uznávám, že už je to trochu přehnané. To, co se děje v jejich ulici by vystačilo na životní drama celé naši Republiky. Ale ! Je to vtipný, ironický a dobře se na to kouká. Všechny manželky jsou okouzlující. Chtěla bych být od každé kus - hlavně od Bree :) Je to vynikající seriál do deštivého dne, kdy chcete zaručenou zábavu! ()

dadinka

Jó, kde jsou ty časy, kdy jsem dokázala několik hodin v kuse vyprávět trpělivým posluchačům historie všech postav. Ty časy, kdy jsem trávila jednu půlku dne horečným sledováním jednoho dílu za druhým a druhou půlku přemýšlením o nich...Snad žádný seriál mě nikdy tolik nedostal. Dokonalá kombinace vtipu, smíchu, radosti, romantiky, smutku, vážnosti, tragédie, detektivky...Třeba u dílu "Naštvaná paní v supermarketu" nebo u prvních minut prvního dílu třetí série (Orson a jeho (bývalá) manželka) jsem se bála víc než u kdejakého thrilleru. Postavy jsou všechno, jen ne černobílé, a vyvíjejí se. Navíc děj nemá nelogická místa a často se např. v páté sérii rozvine problém naznačený v sérii první. Je pravda, že šestá série už mi přišla malinko předvídatelná, ale sedmičku a osmičku jsem si pro jistotu prozatím zakázala a hodlám se do nich ponořit až v důchodu;) ()

7suede7

Tento serial mam vcelku rada,taka oddychovka. Skor tento serial pozerala moja mamca,zeny v zrelom veku si ho oblubili. Myslim ,ze hlavne im to je venovane. ()

emma007

Kedysi môj obľúbený seriál. Prvá séria - výborná, druhá takisto. V tretej sérii trochu tvorcom dochádza dych a štvrtú sériu ani poriadne nedokončia. Piata séria sa už vlečie len vďaka skvelej pätici (rátam tam aj Nicolette Sheridan) a keď Edie zomiera, mám chuť prestať serál pozerať. Napokon z nostalgie za starými zlatými časmi prvej a druhej série dopozerám Zúfalé manželky až do posledného dielu ôsmej série a s dávkou sklamania si Zúfalky vymažem zo zoznamu obľúbených serálov. Za vtipné, živé a nápadité prvé dve série nechávam plný počet a tvárim sa, že som poslednú sériu, ktorá hraničila s hororom, vôbec nevidela. ()

Roman1983

první tři, čtyři série exkluzivní, pak už to jde trošku do extrémů, ale pořád si seriál drží jakousi štábní kulturu a styl až do konce ... zvláštní to ulice, ta Wisteria Lane :-) ()

AndrewNewman

Ťažko sa hodnotí seriál z ktorého som videl len pár epizód ale aj vďaka nim som pochopil, že je to seriál zábavny, skvelo zahraný a dobre napísaný avšak zase vyhradený pre ženské publikum. Takýto seriál si pozriem sem tam v telke ale nemám chuť ho sledovať systematicky alebo si dávať nejaký maratón. ()

Lucyl89motyl

tenhle serial je naprosto perfektni pro zeny v domacnosti, ktere se rady odreaguji u telky. Kdyz se na to divate, rikate si ze je az nemozne aby se v jedne ulici delo takovych zvratu, vrazd a tajemstvi. Najednu stranu si rikate, to je ale blbost. Na druhou stranu, si v kazde z postav najdete kousek neceho, co vas upouta a. nepusti. Vsechny serie jsem jako zavislak shltala. ()

MT_Y

Zoufale manželky mám hrozně rád, už když vycházeli to pro mě byl strašně super seriál a dodnes si ho rád jednou za rok stáhnu a podívám se. 🤗 Už teď říkám že muj nejoblíbenější pár jsou Solisovi, jsou fakt nejlepší... 🤗 Koho naopak vůbec nemám rád a nedokázal jsem tě osobě celou dobu přijít na chuť byla Lynett, ta ženská mě tvala od prvního po poslední díl, otravná, závistivá,furt si myslela že vše bude řídit atd... Tu ženskou jsem prostě nemohl vystát.... Ae jinak zbytek postav super (jo ještě Susan mi vadila).... Příběhy byli pěkné jo jasně bylo to teoritcky furt to samé dokola, ale jinak super... Herecké obsazení se povedlo si myslim... 🤗 Jen jak sem říkal Lynett byla šílená postava, feministická ženská, co prostě všem se snaží řídit životy, ponižovat, do všeho mluvit, poučovat a sama byla skrs na skrs hrozná (divím se že Tom od ní už dávno neutekl)... Susan : Vlastně něco podobného, ženská co prostě moralizuje ale dělá sama jednu chybu za druhou atd... Prostě taky postava na pár facek... Bree: Myslím že skvělá postava, pro druhé se může rozdat a každý od ní čeká že vždy musí být pohotova a pak se diví všichni když občas sem tam Bree v bouchne, kolikrát mi ji fakt byo líto... Gabriel: Dle mě asi nejlepší postava seriálu, myslím si že kolikrát taky vytáhla trn z paty ostatním a je super že ikdyz pak měla děti hodně zanechali její vlastnosti... Eddie : Podle mě to byla dobrá postava, jasně sem tam podrazila, ale zase kolikrát pomohla, potěšila, přes svou nelibost k Susan ji pomohla a jediné Vo vlastně chtěla je mít kamarádky, její smrt mě naštvala... Carlos : Nebudu se vyjadřovat ke všem postavám, ale Carlos stojí za to... Jednak mi přišlo že ten v seriálu prošel největší vývojem, úžasné zahrál slepého bez brýlí opravdu skvěle a jeho až roztomilá nevědomost a tak byla kolikrát strašně úžasná.... AC ne Susan A Lynette které fakt nesnáším, tak i přesto dám 5 hvězd 100% 🤗 ()

carl.oesch

I my máme Ulici. Díky Nově. Jenže takhle je sice lehce absurdní, ale neskutečně zábavná. Nenudítě se, story jsou přesně tak dlouhé a vypointované, že se neztrácíte v "předivu" vztahů a pdobných nesymslech. Má to šmrnc, je zde navíc Teri Hatcher, ale i Eva Longoria a hlavně, člověka to pobaví. To se o oné Ulici od Novy nedá říct ani náhodou. I když, Zoufalek jsem viděl možná desítky dílů, onoho nováckého zázraku jsem neshglédl ani jeden dílů v kuse... ()

Pute

Naprostá většina věcí co se v seriálu "náhodou" stane je asi tak pravděpodobná jako že vyhraju první ve sportce (zásadně nevsázím). Ze začátku zajímavé, ale po shlédnutí více dílů to jen leze na nervy. ()

MaxQ69

Když jsem poprvé slyšel o Zoufalých manželkách a o úspěchu tohoto seriálu ve světě, myslel jsem, že to bude jen další nudný tuctový seriál pro ženy typu telenovely na o něco vyšší úrovni. Ke svému překvapení mi stačilo pár minut jediného dílu, jež mě přesvědčily o tom, že jsem se zatraceně mýlil. Desperate Housewives jsou víc než jen seriál pro ženy. Má to svou hloubku, do detailu promyšlené dialogy, jednu napínavou kriminální ale i mileneckou zápletku za druhou, ale především poutavý děj a dokonalý inteligentní humor, který dostane i většina mužů. Osudy kamarádek, jejich vztahy, problémy, trapasy, záhady - to vše donutí diváka se dívat, užívat si dobrý seriál a ještě se těšit na další díl. Famózní - 98%. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006