Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 3
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Série(8) / Epizody(180)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Nach

Nikdy mě to nechytlo. Buď proto, že jsem podobných seriálů viděl víc, či že děj tohoto televizního díla šel úplně mimo mě. Přesto chápu toto vysoké hodnocení. To, co tento seriál podává umí podat dobře i poutavě. Mě to ale neoslovilo. Tedy průměr. 65% ()

DruidKarel

Super seriál. Těžko si člověk vybere, se kterou by si to chtěl dřív rozdat. Tak třeba já. Dlouho jsem zíral na Supermana a na jeho Loice Laneovou v podání Teri Hatcher. Pak jsem objevil krásu Evy Longoria, která mi prostě a jednoduše učarovala. Je tak sexy... Dejme tomu, že Teri bych měl na dopoledne a Evu na večer. Kurva, to by byl ale šukec! ()

C0r0ner

Možná kdybych byl nudnej kreténskej snob ve středních letech, tak by se mi to líbilo. V mém věku a dejme tomu životním náhledu nemá seriál absolutně co nabídnout a jedná se tak pouze o přehlídku šaškování čtyř nereálných charakterů, ke kterým si člověk nedokáže vybudovat jakýkoli vztah. 30% ()

ic

Sice se to na první pohled nezdá, ale děj se žene kupředu celkem rychle a kdo vynechá pár dílů v příštích pár dílech bude nadobro ztracen. Jinak nejlepší hláška: jeptiška: Štěstí si za peníze nekoupíte. Gabrielle: Jistě že ano... tou lží se jen snažíme zabránit chudým v rabování. ()

Andre3000

Nyní u mě manželky trochu klesly, protože se mi sem tam občas něco v nich nelíbí. Jinak skvělý seriál, rozhodně odpočinkový, ale s jednou vadou. Neustále se tam něco převratného děje, řekněme si, že to co se hlavním hrdinům stane během jedné série trvá většinou v reálném životě stokrát déle a hodně situací je až moc vykonstrouvaných. ()

Wormboy

Po prvych troch seriach mozem v klude konstatovat, ze Zufalky predstavuju vybornu a vtipnu zabavu sklbenu s dramatickym a romantickym podtextom v jeden kompaktny celok, z ktoreho nic zbytocne neprecnieva a takmer nic nevadi (az na kriminalnu liniu v druhej serii, ktora bola pre mna zbytocna. Stvrta seria mi nesadla vobec. Zato ta siesta bola uplne perfektna). Prva seria 4*, druha seria 3,5*, tretia seria 5*.Stvrta seria 2,5*. Piata seria 4,5*. Siesta seria 5/5*. Siedma seria 3/5* Osma a zaverecna seria bola vyvrcholenim vsetkeho zleho, co na Zufalkach bolo pritomnych pocas celeho ich televizneho zivota. Vrcholom bolo zneuzitie poslednych dni Kathryn Joosten, ktora v realnom zivote zomierala na rakovinu, rovnako ako jej serialova postava Karen McCluskey...az mi na tom rozum zastaval. 2/5* ()

MarekT

Nové seriálově vlně (Lost, Prison Break aj.) jsem nepodlehl, přesto se i tak najde pár seriálů, na které se dá v pořádku koukat a hlavně mě dokáží zaujmout. Jedním je například podle mého subjektivního mínění v kategorii kralujvší House, druhými jsou povídky paniček z Wisteria Lane. Hlavní důvody? Slušné herecké výkony a momenty označující seriál jako humoresku. Už proto, ač některé momenty tomu nahrávají, to nelze označit jednoznačně za telenovelu, jak někteří nejen zde píší. A k tomu ani ten dabing není špatný, což je na Primu opravdu překvapení. Po první sérii hodnotím za čtyři hvězdy, ovšem v dalších sezónách začala kvalita řídnout a pozměněný vysílací čas mi zrovna taky nejde ku spokojenosti. Měl bych tedy snížit o stupeň, jenomže ještě berte společně se mnou v potaz, že seriály o vztazích nemusím, a to i takové "renomované značky" jako např. Friends a hlavně HIMYM. I když, jak tak nad tím dumám, "Zoufalky" mě zaujaly i pro to, že zápletky jsou pojednány dospěleji, výše jmenované je spíš pro teenagery. Konečný soud - nechávám na čtyřech hvězdách, 70%. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (3) - 62. ročník (za rok) 2004 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), *Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Teri Hatcher, 63. ročník 2005 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál) + nominace (10) - 62. ročník 2004 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Marcia Cross, Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Felicity Huffman, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Nicollette Sheridan, 63. ročník 2005 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Marcia Cross, Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Teri Hatcher, Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Felicity Huffman, Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Eva Longoria, 64. ročník 2006 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Marcia Cross, Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Felicity Huffman ()

gabin(a)

Chvála mých kolegyň mě přiměla se juknout, ale ani nevím, jestli to můžu hodnotit, když jsem viděla jeden díl. Zoufalé mi to připadá celé, jak říká obr Koloděj: už to jíft nebudu, nedělá mi to dobve. Já americké TV seriály fakt nemůžu, asi je to vzhledem těch lidí, co v nich hrají, jsou mi hrozně nesympatičtí a pak taky jak hrají - všichni stejně, mají gesta a výrazový rejstřík jak po proškolení nějakou druhořadou personální agenturou, hrozně mě to irituje. Naši mladí herci už začínají taky tak blbnout. Marně si snažím vzpomenout si na US seriál, který bych sledovala a napadají mě jenom detektivní: samozřejmě vede Columbo. Jo - Cosby Show, to jsem měla chvíli ráda, Bill Cosby je přece jenom osobnost a seriál řeší běžné rodinné trampoty, takže se pár dílů vidět dá. ()

pand

Zoufalky jsem velice zbožňoval, ale bohůžel s posledními sériemi jak to bývá, šla postupně výborná tendence až do průměru, a s poslední serií, jsem rád že seriál skončil, ale i tak nelituji že jsem se seriálem vydržel tolik hodin, a i když poslední řady mě mírně zklamali. Miluju Zoufalky až na Huffman(a její family, ty bych už po sézoně vystřelil pryč), zoufalce, a celou wisteria lane. Nezapomenu 1-2 série 100%(♥) 3-4 série 90% 5 série 60% 6-7 série 70%, 8? ()

necisty

Dlouho jsem si myslel, že je to jen další Sex ve městě, a pro nás chlapy tady mnoho nebude. Jak moc jsem se mýlil. Příběhy jednotlivých domácností byly zajímavé, příjemné až smutně krásné a velmi brzo se začaly projevovat mysteriózní a krimi prvky, které nutily koukat se dál. Hlavní postavy se postupně měnily snad vždy k lepšímu a strašně přirůstaly k srdci. To se o některých vedlejších říct nedá, ale to byl kolikrát účel. Překvapovalo mě, jak se občas objevovaly i postavy, které se neobjevily i několik řad a dokonce byly dabovány stejnými dabéry, to si myslím, že dalo spoustu práce. A to hlavně na samotném konci (stejně jim tam někdo chyběl). Lynette byla cca v sedmé sérii nejvíc na přes hubu, ale i tak jsem ji tu scénu, kdy upustí led strašně přál. Myslím, že to má snad úplně nejlepší konec, jaký jsem u seriálu zažil. Dojemný a zároveň strašný, protože vám po dlouhých osmi řadách začíná docházet, že už další osudy těch úžasných lidí (přes to všechno, co udělali) už prostě neuvidíte. Ne nechci, aby to znovu otevřeli a posrali jako už se tak stalo mnohokrát u jiných seriálů, ale kdyby náhodou, vypadá to, že Wisteria Lane je nyní otevřeno novým osudům. ()

Machrovic

SPOILEROIDNÍ HLÁŠKY, KTERÉ SE MI PODAŘILO ZACHYTIT: "Člověk, který žije se strachem jako by nežil." // "Mami, kdy mi vrátíš ty dveře?" "Až za 3 měsíce." // "Nepotřebuju příručku. Není to operace mozku. Jsou to jen děti, bože." // "Vychováváme malé teroristy. Víš, o tom?" // "Radši tam jdi. Má prsa venku." // "Rex po ejakulaci pláče." // "Kdo je bez viny ať hodí plechovkou od koly." // "Ztopořený penis nemá svědomí." "Ten nemá svědomí, i když visí."// "Tvoje žena se zabila kvůli tajemství. Chceš ještě koláček?" ()

c.tucker

Očekával jsem od toho nějaké zlo, ale mile mě to překvapilo s těmi různými zápletkami v každé sérii a k tomu jěště běžné problémy denního života na předměstí. Tohle je jedinečný seriál do jehož hlavních představitelek (a každá je své a tím i senzační) se zamilujete. Každou serií zraje jak víno a pořád plný překvapení. ()

Šimpy

Tak si to shrňme. Občas se tu najde pár vtipných momentů, založených na ironických hláškách či výkonech mužských postav. Banda "hlavních hrdinek" mi však ponejvíce připomíná klub ošklivek. A to i přesto, že Teri Hatcher jsem před 12 lety považoval za fakt pěknou ženskou. ()

Riley

Troška nadsázky, trocha pravdy a hlavně spousta humoru - černej, bílej, barevnej - anything you want :) Housewives vždycky vše vyřešej s neskutečnou vynálezavostí a ty jejich intriky jim můžem jen závidět. :) Nejsem moc fanda seriálů - jejich humor jde z nějakýho důvodu spíš mimo mne, ale desperate housewives je prostě můj šálek kávy - už osmou sérii s nima žiju a mám je jak vlastní rodinu :) to se u filmu prostě nikdy nestane :) A jen podotýkám - ten českej dabing je naprosto TRAGICKEJ!!! To ani nikoho nemůže bavit, jak je to hrozný!!! 180 EPIZOD, 8 100 MINUT, 135 HODIN, TÉMĚŘ ŠEST DNÍ SPOLEČNĚ....CO SI BEZ VÁS POČNU???? :(((( ()

mortak

Čtyři základní druhy žen: Bree touží po absolutní dokonalosti, harmonii a hlavně jednotě celé rodiny; rodina je navenek i uvnitř Jedno stojící neochvějně proti světu a zároveň tvořící jeho základní bod. Gabrielle chce být štastná, jenže neví, co by to štěstí mělo být, a žije v tradičním manželství s trochou více luxusu. Lynette naplňuje roli matky, aniž by se ji někdo zeptal, zda se jí tato tradiční úloha ženy líbí. A Suzan je neurotička, ženské vyjádření Woodyho Allena, hledající podruhé toho pravého. DHW je vcelku zdařilý mix humoru, cynického nadhledu, i romantických situací. ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006