Zásah policie proti překupníkům drog končí krvavou přestřelkou. Policisté Francis a Ray Tierneyovi objeví na místě zásahu několik mrtvých kolegů a gangsterů. Jejich otec, který také pracuje u policie, přiměje Raye, aby se ujal velení speciálního týmu pověřeného vyšetřováním. Ray další den objeví na místě činu ztracený mobil a svědka, který potvrdil, že po přestřelce odsud unikl v taxíku zraněný gangster Angel Tezo. Mezitím Rayovi kolegové objeví opuštěné taxi s mrtvým taxikářem. Ukáže se, že to je parta zkorumpovaných zločinců v uniformě, kteří jsou do případu přímo zapleteni. Chtějí zpátky peníze, a proto musí najít Teza dřív než jejich kolegové z jednotky vedené Rayem. Aby zdrželi vyšetřování, zapálí taxi a vydají se po Tezových stopách. (TV Nova)

tombarider

Edward Norton byl vždy můj oblíbený jedinec, proto se mi v té roli opravdu líbil. Spolu s Farrellem tvoří super protichůdnou dvojici. Na Street Kings to nemá, ale pod 4 hvězdy určitě nejdu, bavilo mě to od začátku do konce, a to i po třetím shlédnutí. Miluju tématiku zkorumpované policie, asi i proto, jak mě děsí realita, kterou ty filmy odráží. ()

subic

Vizuálně hodně slušná i akční kriminálka, akorát trochu zbytečně dlouhá a tak trochu i nudná. Je o tom, že i poldové berou a hrajou si přitom na hrdost. A kde je hrdost, může se objevit i sláva. 65% ()

Plastík

Tak trochu nevyvážené. Jen zmatek a nejistota - to na mě pramenilo z obrazovky. Při tom tam byly takový výkonní herci - hvězdy úspěch vždy nezaručí. ()

johnsnow

Rodinná dráma o policajnej rodne s trochou krimi. pozeralo sa na to dobre, malo to napätie, akcia žiaľbohu absentovala ale pozerateľné to bolo. Pre mňa fajn jednohubka za 4*. ()

liquuid

Rozhodne lepsi ctyrka. Hvezdu dolu davam pouze za zmatecni zacatek, kde jsem sloziteji pochytaval co kde kdo jak. Od urcite chvile vas to ovsem pohlti az do konce. Nerekl bych, ze mi bude chvilemi padoucha lito. ()

BradleyT

Mno, jedna z dalších emerických hrátek na policajty a zloděje - ti, za každých okolností neúplatní, opět zvítězí a ti špatní dostanou co si zaslouží a dokonce to přijmou mužně a s hrdostí... ale prosím vás, copak to někdo z vás těm hercům věřil??? Jedině Jon Voight nezklamal, jinak bída. Dobré hodnocení drží nad vodou snad jen námět a celkem povedený scénář. ()

Firko

Na tento film som sa velmi tesil, kedze mam velmi rad Edwarda Nortona a jeho filmy.Ale...po prvej polovici filmu som ho musel prerusit a dat si pät minutovu pauzu na premyslanie, ci ho vobec este dopozerat.Prva polovica ma totalne ubila, unudila a znechutila.Ziadna akcia, slabe dialogy a ,,pointa´´ bezducho odokryta uz hned od prvej tretiny filmu.Dal som mu ale druhu sancu a dopozeral to do konca.Nic sa vsak nezmenilo.Absolutne nic.Az na jednu vzrusujucu akciu Edwarda to bolo priliz monotonne a priehladne...Velmi malo napätia, malo miest na premyslanie...Kto videl film Training day, alebo este lepsie film Serpico, bude mat s cim porovnavat, kedze ide o velmi pribuzne temy.Porovnatelne je to vsak len temou, skoda ze nie aj kvalitou...Slabe dve hviezdicky, aj to len vdaka vykonu Edwarda Nortona( ktory podla mojho nazoru dostal v tomto filme malo priestoru) a celkom dobrej hudbe. ()

jack_scott

Příklad snímku, kde podivná režie a scénař s nevýraznými hereckými výkony a delší zbytečné stopáži způsobí, že papírově jinak vynikající film působí skutečně blbě. Není samozřejmě špatný, ale vše nasvědčuje tomu že mohl být daleko lepší, kdyby se skutečně chtělo/umělo. Snímek se ke všemu dostává strašně zdlouhavě a ne moc poutavou formou...Chtělo by se sice říci, že tak to v životě chodí, ALE.....naturalisticky pojaté to ale není, takže v tomhle ohledu u mně nic nezíská. Tenhle komentář píši s několikadenním zpožděním, protože jsem druhý den zapoměl, jak že se snímek vlastně jmenuje...to jsem tedy dlouho nezažil, a o nevýraznosti to svědčí lépe než cokoliv jiného.... Pokud hledáte dobrou kriminálku, doporučuji hledat jinde. Určitě. 60% a *** ()

Blazis34

Drsná kriminálka spojená s policejním případem, který je zasáhlý korupcí. Film se pomalu rozjíždí a konec už je takřka akční. Skvělé herecké výkony filmu dodávají napínavou atosféru. Zkuste si třeba spočítat, kolikrát se ve filmu někdo usměje. Co já vím tak snad dvakrát třikrát při večeři, jinak ani ne. Ve filmu přes dvě hodiny to je zajímavý. ()

MartyMcFly89

Doba nevadí, když vidím film na tři části. Výborně, jen to pomohlo lepšímu dojmu. Neobvyklé podání, surová atmosféra a zajímavý konec. ()

backi

Slušná kriminálka z policajného prostredia, ukazuje priepasť, z ktorej prakticky niet návratu. Film o policajtoch z jednej rodiny stojacich na opačnej strane barikády. Nenudil som sa. ()

Miloško

O´Connorove vrcholné režisérske dielo ma vtiahlo hlboko do deja. Možno opäť to isté dobrý policajt-zlý policajt,ale scénar z výborným nápadom,a to že jedna policajtská rodina,jedna veľká dráma.kto vyhrá? Dobro,alebo zlo,alebo súdržnosť rodiny? E.Norton,C.Farrell,J.Voight,N.Emmerich tú žiaria. 9/10 ()

Orhalmi

Slušný krimi thriller. BOj dobra a zla v řadách policie a opět dobro zvítězí. Napětí se režisérovi dařilo celkem udržet. Colin Farrell a Ed Norton v normě. ()

Nupaky

Zrovna prvotřídní krimi to není.Chybí tomu trochu spád,ale člověk si na to pomalejší tempo zvykne :)Jen škoda,že Colin hraje na druhé straně barikády! ()

Paladin25

Film o zlých, dobrých a nerozhodných policajtoch. Miestami pomalý a málo dynamický preto som rozmýšľal nad 3 hviezdičkami nakoniec ma však premohol fantastický a pre mna nepredvídaný záver ktorý sa mi strašne páčil. Odporúčam vidieť do konca!!! ()

Idealista

Americký krimi standart. Uvařený s podobných ingrediencí jako(Drsný časy,Noc patří nám,Traning day, atd.). Vezmete dva charizmatické pokud možno charakterní herce(stím že jeden bude výraznější ). Najmete zručného řemeslníka který to natočí tak,že tam dá atmosféru,která odvede pozornost od mírně děravého scénáře.K tomu pár drsných scén,jednu větší přestřelku či skvěle natočenou honičku,skorumpované fízly. Vznikne s toho rádoby realistická cool podívaná. Kterou budou pouštět po druhé jen krimi fandové. ()

Tvůrce Warriora si brousí katanu

Tvůrce Warriora si brousí katanu

13.05.2012

Gavin O'Connor ve skutečnosti přesvědčil už kriminálkou Hrdost a sláva, ale opravdu hrdý a slavný se stal až díky Warriorovi, „nejlepšímu filmu roku 2011, který nebyl nominován na Oscara“. Své… (více)