Ant-Man

axik

Bravůrní, skvěle zpracovaná vizuální podívaná, pěkný příběh a dobré herecký výkony. Důkaz toho, že když v adaptaci Marvelu hraje Stan Lee, bude to trhák. Už se těším na pokračování s Vasp.. ()

GoloBB

Nebolo to také peklo ako poslední Avengeri alebo Thorovia, ale tiež nič čo by som musel vidieť aj druhýkrát... ()

Johannka

Všechny ty typicky americké supersarkastické poznámky které mi v Avengerech a spol vadí (hlavně když je říká třeba Thor) tady stoprocentně fungovaly a dodaly filmu na té středoškolsky zábavné vlně. Fakt mě to bavilo. Vypustit ovšem všechny ty prostoduché vtípky, asi bych v průběhu filmu kmitala jedním obočím a nakonec dala dvě hvězdičky. Jo a nepamatuju si hudbu. Jakožto vůbec. Což je divné. A++ za Rothka :D ()

J.Mayen

Skvělý triky, jinak od Marvelu vše o tom samém, příběhy jsou stejné jen ty triky trochu odlišné, ale pro velký přerostlý dítě jako jsem já ucházející, průměr. ()

Vasyl

Paráda. Měl jsem strach že Rudda nezvládnu, ale asi pomalu dospívám a snesu víc. A nebo všechno přebyly scény s Peňou a ve zmenšeným stavu. Už aby byl další díl, klidně i bez Douglase. ()

JamesVsalix

Jsem úchyl na superhrdiny a Ant-man mě neskutečně bavil. Malá skromná marvelovka s malým, neskromným hrdinou, který bude v MCU hrát ještě velkou roli. Paul Rudd se role zhostil precizně a perfektně, Michael Douglas měl moc pěkný facelift, nevadila mi Evangelína. Film funguje jak po stránce akční, tak komediální a i přes technickou závadu v kině, kdy nám během závěrečné akční scény vypadl na 2 minuty obraz a my jsme poslouchali jen hekání a vzdychání, jsem si projekci velmi užil. Škoda záporáka, který byl dost nevýrazný. ()

Spilif

Za Ant-mana děkuji a tleskám. Já jsem hodně spokojen film je vtipnej, svyžnej a hlavně ohromě koukatelnej. Povedené hlášky přijemně zveleno herecké obsazení a pro mě luxusně zvládnutá vizualizace dalo by se říci všeho. Nadšencům komixů vřele doporučuju to by jste neměli minout. A všichni co filmou zábavu nezavrhují to doporučuji také ;) ()

pafka

Klicem k uspechu je napad, neotrely, nevideny, neznamy ve filmu. Ano, to se povedlo. To skutecne clovek hltal a cekal, jak s napadem tvurci nalozi. Nalozili dobre, ale opet ta sama dejova sablona jako v predeslych stopadesati filmech. To je proste zamrz. Zabava dobra, ()

Cannonball

Zatial asi najzbytocnejsi z velekj rodiny Marvelov. Sice to malo zabavne casti ale zyva hlavne prazdnotou. Kludne by mohli uviest Ant-Mana do slavnej skupiny Avengers v 5 minutach ale to by sa urcite nezarabalo tak dobre ako na celo-filmovom intre. Marvelovky boli poslednych 5ich rokoch ako dobry hamburger ale aj ten omrzi ked je na tanieri kazdy vecer. 50% ()

wokurk

První komedie od Marvelu. Myslím si, že jako postava je Ant-man rozhodně zajímavý, avšak nemá takovou hloubku, aby potřeboval vlastní film. ()

Dejvid17

lepří průměr z filmů, horší průměr z Marvelu, SPOILER: nejvíc mě rozbilo, jak dostal Falcona a ten velkej mravenec :D trošku málo na takovej film, ale tak dalo sa :) ()

Domas88 odpad!

Budu přísný, důvod, takové filmy mám moc rád. Tenhle jim vůbec nevyšel, netuším o co se snažili, ale vyšla mi z toho trapná podprůměrná komedie u které jsem se nudil... ()

blondboss

Marvel ukončil ďalšiu fázu a vytvoril nového superhrdinu, ktorý svojim prevedením zaujme množstvo divákov. Mňa určite, nakoľko pobehovanie medzi mravcami a vo veľkosti ešte menšej tu nebolo a ako nápad a prerobenie starého komiksu to určite stojí za to. Paul Rudd nesklamal a Michael Douglas v tejto roli preukazoval, čo v ňom je. Ant-Man a jeho pokračovania budú určite mať čo povedať v MCU priestore budúcnosti. 80 % ()

dzules

blbý mi to přišlo už dle ukázek, ale odhodlala jsem se na to kouknout (na dvakrát) a ano, je to blbý..nemá to vtip a šmrnc ostatních marvelovek a ani spojení s avangery to nezachánilo..bohužel krom scénáře to nefunguje ani skrz obsazení hlavního hrdiny..je to prostě Mike co si vzal Phoebe a ne akční hrdina-pardon, ale tohle je mimo jako Ben Affleck coby Dardevil ()

Hora1000

Škoda. Z mého pohledu nevyužitá příležitost pro chytrou a vtipnou "marvelovku". Ano, pár vtípků tam bylo. Jinak ale všechno pěkně naservírováno, předžvýkáno, předtráveno, aby se mozkové závity diváků náhodou nepřehřáli. Plus na můj vkus více než zdrávo klíšé momentů. Pokud mám srovnat např. se Strážci galaxie, u těch bylo hned od začátku jasné na čem jste, nebylo potřeba půl filmu "uvádět do problematiky" a fungovalo to. Na druhou stranu jsem se zase tak moc nenudil, takže 55%. ()

lobo87

Zaujímavý príspevok do marvelovského vesmíru. Ant Man je zaujímavá postava a tvorcom ponúka mnoho príležitostí na realizáciu vizuálne úchvatných scén. Reed sa zhostil réžie výborne, obsadenie tiež potešilo (Peňa, Douglas, Stoll...) a Paul Rudd, u ktorého som zvyknutý na komédie ma taktiež príjemne prekvapil a potešil... 75% ()

ejay

Rudd, Peña, Douglas to byla trefa do černýho. Skvěle sem se bavil a na rozdíl od ostatních Marvelů, si to pustim ještě jednou. Takovejch skvělech nápadů a hlášek jsem dlouho neviděl. V kině to muselo bejt parádní. ()

TinoArts

Celkom podarené. Hlavný hrdina pohoďák. Pre mňa, ako človeka, ktorý v živote nedržal v ruke komix a nepozná žiadneho takéhoto "superhrdinu", kým ho nevidí vo filme, to bolo aj originálne a vtipné. Ale zase len slušná zábavka do kina, a výpovedná hodnota žiadna. Proste len video k pukancom. 70% ()

ciki_69

Marvelovky vo všeobecnosti môžem a pačia sa mi a preto som sa veľmi tešil aj na Ant-Mana. Pravdou ale je, že som asi čakal trošku viac. Na druhej strane príjemným plusom bolo celom vtipné podanie. Spokojnosť, ale niečo mi tam proste chýbalo. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě