Ant-Man

misbos

...Čéče voe jednou povidám holkám - pojedeme do kina na mravence. Oni - jooo??? Já na to - cywe čéče joooo!!! Sme cywe kámo jeli a ... vooooeeeeee - bylo to voe čéče dobrý. Jedna dolů za elfku, ta je fakt mizerná ve všem, v čem se ukáže. Joooo. Voe. ()

Critic

Je to možná spíš na 3*, ale já prostě přitroublé komiksovky od Marvelu mám rád. Mé dětské Já vždy jásá. ()

Torpid

Pásová výroba superhrdinských filmů posledních let mi tenhle žánr dost znechutila. Musím ale uznat, že tohle je jeden z nejlepších kousků, které jsem v dané kategorii viděl. Do nadprůměru ho posouvají humor, dobře napsané dialogy, sympatičtí herci a místy dost originální akce. Technická kvalita je standartem, ale třeba ta závěrečná akční scéna v dětském pokojíčku je neuvěřitelně vymazlená. Pobavit děti i jejich rodiče se tady skutečně povedlo a to není vůbec málo. Snad první film, ve kterém nejsou hmyzáci zlodušská monstra, ale kamarádi. I to se počítá. ()

FanKalEl

Mravenčí muž je asi aj najzábavnejšia a najpríjemnejšia marvelovka i keď je o laťku niekde inde od ostatných. Najprv prekvapí, celý čas baví dokonca, ale ku koncu tam bol trochu nevyužitý potenciál s tým zmenšením do veľkosti molekuly. Trvalo to ani nie dve minúty a zrazu sme boli naspäť. Škoda, pri takom super tempe nám mohli tvorcovia spôsobiť ku koncu slušný mind-fuck ale nakoniec to skončilo ako bežná rodinná komédia, i keď veľmi zábavne a úsmevne. Ostatok vlastne všetko ok. (85%) ()

KafuR

Slabší trojec. Je sice chvályhodné, že se Marvel nesnaží každým filmem vytasit s protivníkem ohrožujícím když ne celý svět, tak aspoň Ameriku, už méně chvályhodné je však to, že se kromě navaření jakž takž vtipné kaše jede podle posté z koše vytáhnutého scénáře od předchozího filmu, který se kromě názvu liší jenom rokem uvedení do kin. Žádné překvapení se tedy nekoná, na druhou stranu ale potěší příjemné herecké obsazení a vcelku organická návaznost na zatím poslední Avengerovskou taškařici s neposedným Ultronem. ()

bararich8

Vy výsledku příjemné pokoukáníčko. Trochu pomalejší a slabší úvod, ale pak se to nese v duchu ostatních marvelovek, takže vizuálně vypiplané, svižné tempo, navíc je tu originální hrdina a moc dobré využití mravenčí malosti/velikosti. Hereckou sestavu snad ani nemá cenu vyzdvihovat, to je prostě top (Michael Peňa tu má parádní roli). A ještě jedno plus, nebere se to vážně a různé hlášky a vtípky jsou tu v pěkně vysoké konzistenci. Pokud by došlo na pokračování, u mravenčího muže se zlobit určitě nebudu. Slušné 4* ()

moviechecker

Konečne film pre Paula Rudda, v ktorom nevyzerá ako totálny kretén. Film prekonal moje očakávania a potešil viac ako napríklad Avengers 2, ktorým tento rok chýbala šťava a poriadny humor. ()

Rockerman

Jednoduchá zápletka, úžasné triky, ba i humor občas a od počátku jistota, že toto zhmotnění komiksu nemůže dopadnout špatně. Na nenáročnou zábavu to úplně stačí. U mě dobrý! ()

Stíba

Na jednu stranu je to film, který vypadá jako by byl natočení podle té nejuniverzálnější šablony způsobu točení holywoodských velkofilmů současnosti, na druhou zas příjemné a originálné osvěžení žánru které si své místo mezi fanoušky určitě najde. Pro mě celkově převládají spíše pozitiva. ()

Ihuj

Ant-man mi neustále připomínal přednášku o škálování, kterou jsem nedávno navštívil v Paralelní Polis. Odpustíme-li ale nejasnosti ohledně hmotnosti, dýchání, celý ten subatomární haluz atp., tak je film daleko koukatelnější než ostatní patetické, trapné, geekovské kraviny o superhrdinech. Není to cool za každou cenu, hrdinům fandíte, děj příjemně odsýpá, rozhodně víc než solidní popcorn. ()

Torgal

Osviežujúci nový hrdina, odľahčenejší tón a vlastne zábavnejší film než opozerané a preefektované Avengers. Pod Wrightom to mohla byť ešte originálnejšia divočina, ale Reed neodviedol zlú prácu. Super obsadenie (ale Evangeline Lilly je už zdá sa za zenitom sexappealu). Pohodových 7/10 ()

pepa3rd

Po dlouhé době opět superhrdinský film, kde jsem se opravdu bavil příběhem a né hledáváním všech nelogičností s pohrdavým úšklebkem nad snahou autorů o ještě bombastičtější CGI likvidaci hrdiny/města/planety. Příjemné, hravé a svěží, takže lehce přitlačím na pilu a dám tam i tu čtvrtou hvězdu. 75 % ()

Hpatrik

Ačkoliv nemám nic proti hercům, a zvlášť pak Evangeline Lily, tohle je od Marvelu sázka na špatnou kartu. Nemůžu si pomoct, ale přišlo mi to hloupé, dětinské, nezajímavé a místy trapné. ()

chrispe

Nejradši bych dala tři a půl, protože Paul Rudd je jako Ant-Man fakt sympaťák a Evangeline Lilly jako Hope tajemná jak hrad v Karpatech, ale místy se ten film prostě táhnul a ztrácel spád. ()

PEZ

Priemerná comicsovka, s pár dobrými vtípkami a s chuťou hrajúcim Michaelom Douglasom. Nič viac, nič menej. Na to, aká divná postava Ant-Man je, sa tvorcom podarilo spraviť vcelku zaujímavý film, no ten nevybočuje z Marvelovskej šablóny ani trochu. Kto nie je Marvel fan, môže kľudne skipnúť. 6/10 UPDATE 08.08.2019: Po druhom pozretí potvrdzujem to predtým napísané, ale aj na druhýkrát sa jednalo o pohodové pozeranie. Najväčšou devízou je pár vydarených vtípkov. [#19/2019] ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě