Ant-Man

3dgeorge

ďalším krokom od Marvelu pod Disney sú už asi len piesne vo filme, Marvel začína nudiť :/ so svojím zameraním a prístupnosti od 12 rokov sa jeho filmy začínajú podobať rodinným čo je škoda, ostáva len dúfať, že chuť napraví Deadpool alebo DC pojme veci "temnejšie a akčnejšie" 50 % ()

bican1

Letos druhý film ze studia Marvel. Musím přiznat, že se mi líbil víc, než Avengers 2. Dobrá kombinace akce + vtipné hlášky. ()

MAXIKILLER

Mravenčí muž Paul Rudd, génius Michael Douglas, a zlodějíček Michael Peňa mi připravili 117 minut skvělé zábavy. Popravdě jsem nevěděl co mám od Ant-Mana čekat, a trochu jsem měl strach zda si hlavní představitel s rolí poradí, ale mé obavy byly doslova rozmetány na atomy. Nebojím se říci, že tohle možná trochu podceňované a zapadlé dílko Marvelovského světa je daleko lepší než noví Avengers. Tam bylo spoustu povyku pro nic. Tady se z minima vytřískalo maximum. Jen tak dál mravenčí komando! 4,5* ()

hufnagel

Príjemná oddychovka.Niečo podobné som videl v roku 1966 s Raquel Welch "Fantastic Voyage" a odohrávalo sa to v ľudskom tele.Miestami hlavne na začiatku dosť zbrklá kamera,ledva som stíhal reagovať. ()

Tomko87

Ten pocit, keď čakám minimálne sračku a film ma prekvapí. Akcie tam nieje toľko ako v posledných Avengerov, no vynahradzuje to sympatickými hercami, svižným dejom a hlavne vtipom. Trocha mi trvalo si zvyknúť na hlavného záporáka, v podaní motáčika zo Strain, ale išlo to. Finále malo rovnaký pomer humor a akciu. Vlastne, v tom duchu sa niesol celý film. Na pár výhrad som išiel z kina spokojný. ()

Jirkason

Další hrdina od Marvel, který mi příjde ze všech nejsympatičtější. Mělo to humor, důvtip a hlavně odlišné pojetí. Herecké obsazení se mi také moc líbilo a na málo akce film chudý také nebyl. Na film jsem se těšil a zaslouženě. Viděno ve 3D + dabing a musím říci, že 3D tomuto filmu dost sluší. Hodnotím 95% ()

Saxos

Závěr samozřejmě nemohl překvapit ničím jiným, něž ukázkou ukrytého obleku pro Ant-Woman. Takže pojedem dál a náledujeme Avengers. ()

Uccueta

Ant Man mi celkom nesadol, resp. som si pri ňom príjemne oddýchol, ale skôr som sa akoby pozeral cez okno do bytu, kde sa niekto zabáva. Bolo mi jasné, že tu by som sa mal asi usmiať, tu by som mal byť napätý, alebo nebodaj dojatý, no stále to bolo skôr úsmevné a pôsobenie filmu bolo akosi polovičaté. Po technickej a hereckej stránke solídny kúsok, no aj napriek tomu som pri konci získal dojem, že keby som videl len niektoré časti, mal by som rovnaký, ak nie ešte lepší zážitok. ()

homer91

Vidět tento snímek jsem si přál tak moc, až jsem si ho lehce zidealizoval. Je sice pravda, že představení nového superhrdiny Ant-mana ze světa Marvel, o kterém jsem neměl dříve ani ponětí, se povedlo, ale stále tam bylo místečko k něčemu navíc - k momentu kdy řeknu "páni" nebo "wow". Nebyl to prostě efekt jako u Iron-mana, jehož jsem do uvedení filmu taktéž neznal. Abych ale pouze film nesrážel, využití zmenšování postav bylo vtipné (stejně jako pozitivní charisma Scotta Langa - Paula Rudda) a zařazení do světa, kde zachraňují životy Avengers, přinejmenším příjemné. ()

Ace.A.T.L.

Co dodat. Je to prostě pecka. Je to jako kulka, co se nezadržitelně řítí kupředu. Bomba efekty, úžasnej humor a Marvelovsky dokonalý. Neni potřeba se víc rozepisovat. Za mě skálopevných 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

Fuksinka

Po bombastickych a nudnych Avengers 2 prichazi "komorni" Ant-man. Uz bylo na case udelat neco vtipneho, mileho a zalozeneho na necem jinem, nez jsou letajici obludy a mesta. Ustredni trojice je naprosto perfektni, zaporak taky ujde. Hlavne se nebrat moc vazne. To zafungovalo u Captaina jednicky a funguje to i zde. Jen tak dal. ()

zodiak217

Mám rád komiksy i keď nie všetky, no a občas mi príde, že hranice komiksov prakticky ani neexistujú, lebo spracovať nápad o netopierom mužovi, pavúčom mužovi a dokonca mravčom mužovi. To už mi príde dosť uletené, no evidentne ak sa to zhostia tí správni ľudia dokáže z toho vzniknúť nielen niečo pozerateľné, ale i pútavé, plné akcie a skvelých efektov, aká som naposledy videl tuším pri Transformers. Môj dojem sa možno znásobil aj tým, že som túto snímku videl v kine v 3D, no rozhodne som sa ani na minútu nenudil a poriadne som si to vychutnal až tak, že som ani nemohol uveriť, že už je koniec. Už teraz sa teším na pokračovanie a ak sa tvorcom podarí minimálne udržať latku prvého filmu, bude to stáť opäť za to. (Ešte taká poznámka dať Paula Rudda do hlavnej úlohy sa môže zdať pri najmenšom zvláštne, ale wake up, hovoríme stále o mravčom superhrdinovi :-) ()

Merenre

Děj:** akce:** humor:**** obsazení:*** ...jedině díky vtipnosti se tento snímek dá solidně pozřít. Jinak je to snad nejnudnějši superhrdina, co znám. Zápletka a padouch taky dost o ničem. ()

987Castiel

Ďalší záchranca sveta len v inom kostýme s rovnako debilným humorom, akciou a emóciami. Už sa teším na tisíc pokračovaní a remake-ov. Originálne asi ako argentínske telenovely. ()

unclejack

Aby sme si boli na čistom - Ant-Man, to nie je žiadna šupa typu prvých Avengers. Akcie si tu človek, s výnimkou záveru, príliš neužije, a zo samotného filmu nestriekajú litre testosterónu či tony minutých peňažných prostriedkov. Naopak, svojím spôsobom ide o taký milý malý film o chlapíkovi, ktorý sa ani za nič nechce vrátiť do basy, ale ktorého jeho vlastný naturel, pohnutá minulosť či vypočítavý Michael Douglas nepustí. Prvá časť filmu inteligentne vymyslená predstavovačka, v ktorej asi najviac zaujme bľabotajúci Michael Peňa. Riziko, že sa nás Peyton Reed či široký tím scenáristov bude snažiť dojať k slzám je síce eliminované, ale tatko od rodiny a jeho malá princezná sa určite nezaprú. Druhá časť filmu nastupuje s M. Douglasom a jeho dcérou, ktorí dodávajú filmu novej dimenzie zábavnosti - tu sa zaskvie scenár, čo-to z hereckých schopností ukáže aj Paul Rudd, ale, aspoň pre mňa, zostáva Hank Pym v Douglasovom podarí absolútnou veličinou opantávajúcou plátno. Na scénu prichádzajú podarené triky, výchova budúceho hrdinu a pretože sa tak deje svižne a štýlovo, nie je možno inak, než pochváliť aj strednú časť. Záver je tradičnou akčnou sekvenciou do posledného dychu - na rozdiel od Avengers však nejde o veľkolepú bitku, ale skôr o férový boj jeden na jedného, s nejakými tými úsmevnými momentami a záverom, ktorý si možno ľahko domyslieť. To, čo Ant-Mana odlišuje od jeho spolusúputnikov, je nečakaná inteligencia scenára, ktorý sa nehrá na veľké plecia a vsadil skôr na vynaliezavosť. Iste, občas to drhne, ale podobné momenty, aspoň ja si tak myslím, budú po dopozeraní filmu veľkoryso prehliadnuté. Jedným z najväčších kladov je určite herecký ansámbl - Douglas, Peňa, Rudd, Lilly či nepokrytecky slizký záporák Stoll síce nepredvádzajú herectvo svojho života, ale času na striebornom plátne si užívajú a občas dokážu zo seba vytiahnuť aj nejaké tie traumy z minulosti. A to je obrovský pokrok oproti druhým Avengers, kde väčšina hercov hrala len tak, pracovne, a určite oproti Thórovmu Temnému svetu, kde by som navrhoval väčšine castu udeliť cenu Zlatý Papundekel. Réžia je vynaliezavá - ale predsa len by som ju radšej videl v rukách Edgara Wrighta - hudba už ani tak nie. Trochu ma sklamal pomerne slabý hlavný motív, ktorý sa pre rozvitosť úvodného priebehu dostáva na plátno len pomerne málo. Napokon treba zhodnotiť, že ide o taký slušný štvorhviezdičkový film, pričom moja slabosť pre mravčieho muža, odvaha všetkých zúčastnených pustiť sa do tak krkolomne pretlačeného projektu a nápaditosť výsledného diela napokon v mojom prípade rozhodli o plnej päťke. A ak by sa ma niekto spýtal, či si má zadovážiť radšej Ant-Mana, alebo druhých Avengers, nemám ani tak nad čím veľmi rozmýšľať. ()

Malarkyy

První polovina filmu byla strašně nudná, upřímě sem měl chuť film prospat. Naštěstí sem to neudělal a nelituju toho, druhá část filmu se krásně začne rozjíždět, děj nádherněj odsýpá, akční část filmu udělaná skvěle, zmenšování a zvětšování při soubojích s antmanem bylo zvládnuto skvěle a akční části to přineslo perfektní vspruhu. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě