Ant-Man

Gor'seye

Prvá polovica filmu - nuda. Nič sa nedeje, ale režisér sa tvári akoby to bol najúžasnejší a najlepší film všetkých čias. Potom príde jedna scéna, ktorá je viac úsmevná (úprimne), ako akčná... a potom opäť nuda a obrovské závery z celej bitky.... Uvaňujem, či som náhodou omylom namiesto Ant-Mana nepozeral nejaký Bčkový film s dvojníkom Michaela Douglasa. ()

marekspanel

Již pouze jako nutnost vnímám další marvelovský výplod. Z dřívějšího těšení se na každý nový film z této komiksové dílny se stává čím dál větší nuda, okoukaná dřív než začne, měnící se jenom formou, ale obsah, způsob zápletky, styl humoru..prostě všechno stokrát omleté znovu, pouze v jiné podobě. Jediný co mě zasáhlo byla první scéna se zmenšením ve vaně a celkově ten nápad jsem si užíval, ale zároveň jsem byl zklamán, jak málo byl nakonec využit. Samotný konec byl absolutně bez gradace. Také z obsazení mám stejně rozpačité pocity. Každý z nich sám sobě dobrý, ale společně to prostě nefungovalo. Ani M. Douglas si roli rozhodně moc neužíval a bylo to poznat, navíc je jen dalším prvkem onoho opakování marvelovského schématu, čili vytahovat zaryté herce, kteří byli na vrcholech slávy zhruba v 80.-90. letech, možná je to trend vůbec v posledních letech komerční americké produkce. Nicméně to ani tady opět nepůsobilo moc dobře a spíše z toho pociťuju umělost a s tím se špatně vtahuju do děje, který ovšem ani nemusíte moc vnímat. Stačí sledovat jen tu akci, o nic jiného tu nejde. Rádoby silná slova a témata jsou jen výplní mezi kvalitními efekty. To je Marvel dnes. Nepřekonatelní tedy pro mě zůstávají Strážci galaxie. Snad se nepokazí jejich druhý díl, jako se to ostatně stalo u Avengers 2 :( ()

PamPero 1

Další marvelovce dost škodí jeho vlastní trailer, který prozrazuje až příliš z děje a ukazuje nám některé scény, které jsou sice cool, ale jelikož jsme je několikrát viděli v traileru, tak ve filmu už tak cool nepůsobí a dost ztrácí. Druhá věc je ta, že námět je opravdu dementní, záporák o ničem, triky za 130 mega slabé a za zmínku nestojí ani herci, kteří jsou sympatičtí, ale nevýrazní (krom Douglase, který ujde). Nejvíc mě bavilo zkoušení schopností obleku, ikdyž jsem o jeho schopnostech defakto dopředu věděl. Sem tam ještě padne dobrá hláška, hlavně ke konci filmu, to začne být konečně zábavnější, ale pořád je to spíše takový průměr, ale pořád o chlup lepší, než Avengers: Age of Ultron. Taková svěží oddechovka ze které se dalo vytěžit více. 65% ()

mouzi

Ze vsech Avengeru ma Ant-Man asi nejlepsi schopnost. Celkove prijemna podivana, uvidime, s cim prijdou tvurci v dalsim pokracovani. Akorat nechapu, proc chudine totalne ploche Evangeline Lilly dali jeste tak prisernou paruku, ktera se k jejimu obliceji naprosto nehodi. ()

david666

Prostě takové nějaké divné- efekty při změnšených scénách jsou a moc počítačové, že to jde vidět. Děj takový nemasný. ()

Scaevola

Další část MCU se vyvíjí jako další solidně zábavný film s velkou mírou nadsázky a vědecko-fantastickou zápletkou. Herci znají své party a vědí, co se od nich očekává, a navíc tu na nás z mnoha rohů vykukují odkazy na ostatní filmy daného fikčního světa. Co tedy schází k dokonalosti? Je to právě ono napojení na celek, v němž až dosud měl každý hrdina svůj pevně daný podíl: Iron Man byl příběh šviháckého vědce s množstvím sci-fi prvků, Thor se svým hlučným egem hraje nabubřelé fantasy, Kapitán Amerika neustále odkazuje k vlastenčení a správňáckému dobru v špiónském zabarvení a Strážci někde mimo čekají, až budou moci vytasit ukradené světelné meče. Jak sem zapadá Ant-Man? Ano, přes scénáristické kličky bohužel téměř přesně kopíruje koncept prvního a vlastně i všech ostatních Iron Manů, a to včetně holohlavého záporáka. U MCU už mne překvapilo mnoho věcí, takže je klidně možné, že tu jde o skutečné odkazy a o jakéhosi Tonyho Starka pro další fáze, leč v současnosti vidím mravenčího zloděje jen jako povedenou, blyštivou a zábavnou napodobeninu. ()

jojto

Som spokojný (nie uspokojený). Marvel povstal z popola a po roku "sračiek" (F4, Avangers2), tu máme KONEČNE niečo vtipné, akčné, originálne a dokonca so sympatickým hrdinom. Ujovy Rudovy to svedčilo v Priateľoch, tak prečo nie ako mravec, že? Jo a Dagles mi napodiv vôbec nevadil.... no proste, bavil som sa. ()

Sharlis

No zase raz po krátkej dobe ďalší superhrdina. Začína ich akosi pribúdať a stále stoja viac a viac zaprd. Antman bol príbehovo absolútna hlúposť, niet tu vpodstate nad čím ani rozmýšlať, skrátka sa jedná o hlúposť plnú efektov. Hlavný záporák sa mi vôbec nepáčil, nemal proste charizmu, vôbec som nepochyboval o tom, že ho Antman ľahko porazí, nešiel z neho žiaden strach ani rešpekt. Niektoré "teleporty" v deji mi hodne vadili, ale film ma i s nimi dosť dlhú stopáž a tak to takto zrejme museli orezať. Samotný Antman sa snaží byť vtipný, čo podľa mňa nefungovalo. Tak je dej vážny a situácia vyhrotená alebo bude humorná? Scenáristi akoby sami nevedeli, ktoré z toho si vybrať a tak zvolili akýsi mix, kde ani jedno nie je dotiahnuté. A keď nie on, tak samozrejme.... malý, vtipný mexičan, ktorý je vo filme len na hláškovanie. Lilly bola vo filme strašne moc škaredá, mali tam dosadiť i krajšiu babu. Potešil Douglas. Film sám o sebe klasická vypatlanica o superhrdinoch, kde "supermikroaškorbové senzory asteroidného superprachu" sa nesmú dostať do rúk záporáka, lebo zničí svet. V závere samozrejme škody v meste a finálne trápna scénka s rodinkou. A už je ohlasené i pokračovanie? Ach bože... čo ľudia na týchto filmoch vidia, to ja nikdy nepochopím. ()

BrusVejn

Bol som pripravený to zvoziť, ale ono je to nakoniec docela fajn film. Aj keď je pravda, že na 4 hviezdy to vyťahuje až Michael Peña. Obsadenie je sympatické, vtípky sú tak pol na pol (klasika u Marvelu) a celkovo príbeh je dostatočne pútavý aby to človeka zaujalo. To do akej miery sa film samoparoduje je miestami až bizarné, ale musím povedať, že asi prvý krát to komixovému filmu sadne. Tuto by bolo naozaj chybou keby sa film čo i len miestami bral vážne (zdravím Avengers 2, ktorý správnu hranicu medzi serióznosťou a komédiou bohužiaľ nenašli). ()

andrewXx

Marvelovská oddychovka, ktorá ničím neprekvapí, ale ani neurazí. Neberie sa príliš vážne a niekoho slušne pobaví. Zároveň však neprináša nič nové a zápletka je jedna z tých, čo sme tu už niekoľko desiatok krát videli. Za mňa ale prekvapenie, nakoľko som si myslel, že mravčí muž bude najabsurdnejší superhero všetkých čias, no nie je tomu tak a ako celkom taká fajn normálka. ()

rigby

Oproti v poslední době tak populárním příběhům Avengers se mi tohle moc líbilo. Nebylo to jenom prosté vymývání mozku, i když se o nic zásadního, světoborného a novátorského nejednalo. Ale mělo to vtip, mělo to šmrnc, a jako bonus opravdu sympatické hlavní představitele. Zejména Michaela Douglase jsem viděl moc rád. Díky za příjemně strávený večer. ()

Matonny1012

Lepšie ako Vek ultrona ale horšie ako strážcovia galaxie. Celkový dojem nieje zlý. Aj som sa zasmial tak celkom spokojnosť 75% ()

topvideo

Sto krát prevarený námet, nový hrdina až nie celkom nový nápadom /Vnútorný vesmír s D.Quaidom/, za zmienku stojí Evangellina. ()

Bezejmený

Zábavný, nápaditý a překvapující snímek. Mé obavy o film během jeho vzniku byly rozmetány. Sympatické havní postavy, hláškující vedlejší postavy. Paulu Ruddovi jsem začal fandit už od první scény, Evangeline je opět super, Michael Douglas jako Hank Pym lehce uvěřitelný. Vedlejší postavy hláškují o sto šest, Michael Peňa (a jeho vyprávění) vládne. Spousta nápadů během akce i mimo ní. Nový hrdina (hrdinové) se nám představil opravdu v dobrém světle. Velká spokojenost. ()

MiniRecenze

Já prostě tyhle marvelovky zbožňuju,už kvůli návoznosti na jíné snímky ze stejných řad (Avengers,Spiderman-o tom druhém pouze jen zmíňka).Dějově by se nic tak vytknou nedalo,dokonce mě v jednu chvíli film hodně rozesmál.Zpracování je taky na slušné úrovni...snad až na ty mravence,ale to každý tak nějak v sobě "překousne".Pokud jste fanoušky těhle márvelovek,tak ani chvíli neváhejte.Od filmu se moc neočekávalo,ale nakonec bylo dáno víc.Svůj účel SPLNIL!!! ()

cobislav

Ant-Man není vůbec nějak hloupý nebo špatný a mezi komiksováky určitě nedělá ostudu, celá ta myšlenka se zmenšováním tělesné velikosti a řízením vlastní mravenčí armády mi ale příde úplně o h*vně až na pár vtipných momentů jsem se rozhodně nebavil. 45% ()

The_Misfit

Najnovší s prírastkov medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, pod názvom Ant-man nesklamal a priniesol na plátna príbeh ktorý sa sústredí na bývalého prefesionálneho zlodeja Scotta Langa, vybaveného schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov, ktorý sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, Dr. Hancovi ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana. Film po prvej polovici naberie rýchlosť, čo sa týka humoru, akcie, taktiež sympatický herci, triky a výborná technická stránka. ()

RomaS

Vtipný, akční, jednoduchý komiks s pořádnou špetkou nadsázky, kde fyzika dostává pořádně na frak. Je ale dobře, že Marvel trochu zariskoval a rozšířil už tak obsáhlé portfolio supermachrů o tohoto týpka, který není takový samožer. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě