Ant-Man

srolyma

S komiksovými filmy se to má jako s pornem. Je to pořád to samé. A jestli je to jeden na jednoho jako tady nebo gangbang jako v Avengers, na tom až tak nezáleží. Na druhou stranu, kdo si pustí porno nebo komiksárnu, tak ví dopředu, že nemůže čekat žádný hluboký, vrstevnatý příběh a složitou psychologii postav. Přesto se z šedi průměru může vynořit i něco, co zaujme. A Ant-man zaujme především vtipem. A nemyslím jen tu závěrečnou bitvu na mašince Tomáš. Prostě na velikosti nezáleží, pokud je člověk dostatečně vtipný a kreativní. ()

jack_scott

Překvapivě dobrá, originální Marvelovka. Místy se člověk tomu musí smát - až od pozoruhodně dobře parodované klišé a různé ironický i všelijaké jiné narážky - jsou prostě moc fajn. Zábava je dobrá, herecky i technicky zpracované výborně řekl bych. Za mě spokojenost. Dávám velice solidních 85%...možná bych dal i víc po dalším shlédnutí. Uvidíme. ()

nikus120

Nič nové. Marvel prestal byť originálny a znova som videla príbeh, ktorý už bol toľkokrát natočený. Ant Man ma prekvapil po vizuálnej stránke a ako taký humor. Inak nič nové a scenár mi pripadá ako ctr+c a ctrl+v. Dúfam, že sa dočkám zlepšenia ako to je u Captain America. ()

shaacul

Nečtěte hodnocení druhých, může se 'vám pak stát že Vás film zklame. Hodně vaty a nudy, na jednu stranu se snaží tento film působit na Marvel svět hodně realisticky ale to jak je vystavěný scénář to bohužel shazuje. Věci s dějí náhodně nebo naopak příliš předvídatelně. Hodně mě bylo do očí to že se vysvětlí nějaký koncept jak zmenšování funguje, především jaký to má vliv na hmotnost objektu aby se pak střídavě dodržoval nebo zase porušoval. Co oceňuji jsou výkony Rudda a Peňy a Mašinku Tomáše.*** ()

zerk0

S nadhľadom natočená marvelovka. Svieža, svižná a veľmi vtipná. Po posledných Avengers som mal pocit, že celá táto značka upadá, no Peyton Reed ju dokázal opäť pozdvihnúť na level, na ktorý patrí. Paul Rudd skvelý, Douglas potešil no a mne neostáva nič iné, než nedočkavo čakať na ďalšie filmy tejto série. 80% ()

eMeMko

Velmi povedená komixovka, dokonce si troufám říct, že jedna z nejlepších od Marvelu. Narozdíl od většiny totiž staví hlavně na humoru a originalitě, čemuž trochu pomáhá schopnost hlavního hrdiny a tahoun celého příběhu - zmenšování. Akční scény jso perfektní protože v nich hlavní hrdina není téměř vidět a když vidět je, stojí to za to. Vidět Paula Rudda bojovat na modelu vláčku či naopak Michaela Douglase vyrazit z budovy v tanku-klíčence je prostě něco neuvěřitelného. Herecké výkony jsou skvělé, kroímě výše zmiňovaných musím vypíchnout především Michaela Peñu, jehož huba se za ty dvě hodiny v podstatě nezastaví a chrlí na diváka jednu šílenou hlášku za druhou. Méně mi seděl Corey Stoll alias hlavní záporák, nicméně i tak se jedná o dílo, které by si nikdo neměl nechat ujít. ()

Stumbleine

Říkal jsem si; "Paráda, snad konečně film ve stylu osmdesátkového Inner space", což jsem mimochodem v oné době miloval podobně, jako sci-fi filmy, odehrávající se ve vesmíru. Nevím jestli to bylo únavou, špatným naladěním, nebo nekvalitní verzí filmu, ale vypnul jsem to ve chvíli, kdy tam miniaturní hrdina začal osedlávat mravence ve stylu fantasy. Ne, tohle jsem si nepřál, ale v budoucnu tomu snad ještě dám šanci edit: po shlédnutí bluray verze zvedám na *** ()

mikessc

No príjemná zábava to bola,tie necelé dve hodiny som sa vobec nenudil. Som sa bál zo začiatku že to po tehnickej stránke bude dost odfláknuté, a ono predsa nie :-D Čím išiel film dalej tak naberal na obrátkach . ()

AndrewNewman

Nie je to dokonalosť, ale je to vtipné, svižné, Paul Rudd je skvelý, Michael Pena snáď ešte lepší. Skvelo doplňuje ústrednú dvojku Douglas-Rudd. Fajn réžia aj scenár. Nie je to síce vypiplané ako možno Strážcovia Galaxie či Iron Man, no pozerá sa na to veľmi dobré a predovšetkým sa skvelo zabavíte. ()

vodkasesemte

Bro, you think Im gonna miss my celly getting out? - Hows your girl, friend? - She left me. Yeah, my ma died, too. And my dad got deported - But I got a van! - Robbery involves threat - Im a cat burglar - Just imagine, a soldier the size of an insect - Má hezkou kravatu - Just a tall tale - Shrink a person - We live in an era in which the WEAPONS we use to protect ourselves are undermined by nonstant surveillance - ITS TIME TO RETURN TO A SIMPLER AGE - One where the powers of freedom can once again operate openly to protect their interests - All-purpose peace-keeping vessel - Manage any conflict on the geopolitical landscape - Efficient in both preventatice measures and tactical assault - Elimination of obstructions on the road to peace (nesnáším to slovo) - Unlimited influence to crry out protective actions - Army of yellowjackets (divnej název) will create a sustainable environment of well-being around the world (you are insane) - Nechápu, jak s tímto outcomem mužou v projektu pokračovat, je to stejná utopie jako Nový světový řád. Pro zdegenerovaný blbečky, kteří neví, o čem mluvím, tak kouzlo bytí je v tom, že se neustále něco děje, že existuje diversita, která spolu souteží, a todl je popření přirozeného řádu. Svět bez válek a konfliktu si muže přát jenom malá kurvička, která nic nechápe a je na posledním místě ve společenském žebříčku, a ted má příležitost to změnit. Levičácká luza, která žere salát, nás stáhne k sobě dolu na svou uroven, ale potřebuje k tomu zaroven dostatečnou …, která jí zajistí ochranu - Ten ředitel je pěknej slizoun, připomíná mi Landu - Ta malá se mi líbí, a to nejsem pedofil. Možná budu - WATCH YOUR LANGUAGE - Your size always your suits your needs - Too soft, its love tap - I was in prison for three years, I know how to pounch - LOL - On jí nastavil ruku, a ona mu dala do držky - Vypadá to, že nezáleží ani tolik na tom, jak udeříš, ale kam! Případně kolikrát (mnohokrát ověřeno) - You go subatomic. That means you would enter a quqntum realm - Reality where all concepts of time and space become irrelevant as you shrink aor all eternity (everything you know gone forever) - That was completely irresponsible and dangerous - You jeopardized everything - Ten týpek se mi začíná líbit! - Did he just compliment me? - Kind of sounded like he did - Not those three wombats - Smoozhie machine - Xanax (sedativum) - Opět pep talk - From despising you to almost liking you - You really should wite poetry - Get some sleep - Andy Griffith Show - Proč prošel rámem, když mu vrátil zbran? - Ti mravenci jsou náhodou hustí - Pěkná domina - Bull-pup - Problem solved - Be all pathetic and weak - Vemte v uvahu, jaká by to byla zbran mravence donutit pracovat pro vládu, akorát by místo mraveniště sabotovali budovy - Martyr - Breath. Focus. Keep it simple - Neo-cubist kind of guy - Crazy-fine writer chick - Like crazy-stupid fine ()

moviefan4

Marvel je proste jedno úžasné univerzum plné tých najlepších super hrdinov pod slnkom! Ant-Mana v komiksoch moc nevyhladávam ale viem že je to začiatočný člen Avengers(v komiksoch). Tak som si povedal film môže byť super keďže sa odohráva vo filmovom univerze ktoré je úplne niečo iné než to komixové. A ejha zase to Marvelu vyšlo a stvorili komedionálny akčný film ktorý dokonale funguje. Či už po atmosférovej, scénarovej alebo vyzuálnej stránke, a to je len dobre. Ant-man patrí k tým zábavnejším častiam univerza (ale nie až na úrovni Deadpoola). Naozaj s radsosťou odporúčam a zase tlieskam a klaniam sa pred úžasnosťou Marvelu! ()

holka218

Marvel má opravdu skvěl filmy a ani Ant-man není výjimkou. Jediné filmy které od Marvelu moc nemusím jsou strážci galaxie, ale jinak všechny filmy zbožňuju. Příběh Ant-mana je super a celý film mě moc bavil. Nebyly v něm žádné zbytečné scény a nebylo to zbytečně natahované. Ve filmu je i docela dost vtipných scén, takže jsem se nenudila. Paul Rudd se do role opravdu hodí a jsem ráda, že právě on hraje Ant-mana. Opravdu velice dobrý film. ()

swinevenca

Hrdina (kdo by to do ucha z Přátel řek) - **, support - * (Peňa pro zasmání), kočenka - * (Lily je prostě ztracená), tokání - odpad!, záporák - ** (takovejch už bylo) , akce - *** ()

Bawnjourno

Hned po Guardians of the Galaxy i asi nejvtipnější a nejpříjemnější marvelovka, za což může hlavně herecká sestava a v čele charismatický Paul Rudd. Marvel je pro mě castingový genius a i když je to vlastně stále ta stejná pohádka, pořád to baví. ()

BaronMartin

Pokud jste takový ten člověk, co furt slýchá o té milionkrát zmiňované, zajeté Marvel šabloně, ale neumíte si to moc představit, Ant-Man je podle mě na toto úplně skvělý. Ant-Man je totiž ta nejtypičtější Marvelovka, která snad existuje. Je to prostě akční komedie s humornými prvky, fajn postavami, nic moc záporákem a tunou vtipů, občas ne moc dobře umístěných. Abych začal tedy příběhem, ten je poměrně dost fajn. Já osobně naprosto zbožňuju heist filmy a tudíž celá příběhová premisa o loupeži a ukradnutí Yellow Jacket obleku, její plánování a provedení, tohle všechno mě prostě bavilo. Stejně se mi líbily výkony herců, které jsou fakt dobré, celá hlavní trojice (Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly) je sympatická a mají výbornou chemii mezi sebou, hlavně postavy Scotta a Hanka. Soundtrack je naprosto peckový, hrozně energetický a výrazný a hlavní Ant-Man theme je naprosto libová a neskutečně návyková :D Taky se mi líbily sekvence, kdy je Ant-Man zmenšený, ve kterých si autoři opravdu vyhráli s prostředím a nejrůznějšími detaily a musím uznat, že tvůrci se celkem dost vyřádili a využili schopnost zmenšování opravdu naplno. Teď jenom otázka, jestli za to může Edgar Wright nebo Peyton Reed :D Ale o tom až později. Bohužel, jak již bylo řečeno, film je klasický Marvel, takže jsou tu i nevýhody klasických Marvelovek. Naprosto příšerný záporák, který nemá žádnou motivaci a není vůbec výrazný, k tomu ho hraje pro mě naprosto neznámý herec Corey Stoll, a přijde mi, že do toho moc úsilí nedává. Yellow Jacketa bych asi nejvíc přirovnal k Iron Mongerovi z první Iron Mana, je to dost podobný charakter a záporák, až teda na to, že Iron Monger měl extrémně charismatického Jeffa Bridgese. Navíc, film má v sobě celou kupu vtipů, které jsou docela v pohodě, ale některé z nich jsou ve strašně nevhodných momentech. Máme zde třeba docela smutnou a emocionální scénu mezi Hankem a jeho dcerou o osudu jejich matky, která je totálně zabitá tím, že je ukončena Scottovým vtipem. Taky mi přijde, že film až přehnaně řve na diváka, že patří do Marvel Cinematic Universe. Například scéna s Falconem nebo kdykoliv se zmíní Avengers, působí to hrozně na sílu, hrozně nuceně a je strašně vidět, že to tam bylo dodáno až po odchodu Wrighta. Každopádně teď již k samotnému Edgaru Wrightovi. Pokud nevíte, film měl původně režírovat a psát Edgar Wright, nakonec stihl napsat něco málo ze scénáře a kvůli tvůrčím neshodám se studiem odešel (například chtěl, aby film nebyl součástí MCU a neodkazoval na něj, což se samozřejmě Feigemu nelíbilo). A to je neuvěřitelná škoda. Edgar Wright je neskutečně schopný režisér, který mohl celý film udělat hrozně zajímavý. Pokud Wrighta znáte, tak při sledování filmu vám bude jasné, že za některými sekvenci stál prostě on. Třeba u hodně akčních scén, kde se Ant-Man zmenšuje, tak mi bylo naprosto jisté (a s tím, jak jsem viděl i pokračování k Ant-Manovi se mi to jen potvrdilo), že to byl nápad Wrighta. To samé Scottův charakterový vývoj a jeho osobnost, na který pozdější filmy naprosto kašlou, tam je strašně očividné, že to byla myšlenka Edgara. Wright je neskutečně kreativní člověk a kdyby ten film opravdu režíroval on, jsem si jistý, že mohl být boží. Takhle je to jenom fajn a je to fakt ta nejtypičtější Marvelovka, při které na vás občas vyskočí náznaky něčeho většího, ale to je tak všechno. Zabaví vás to, nebudete se nudit, má to chytlavý a poutavý příběh (opět je naprosto očividné, kdo vymyslel tu premisu :D), sympatické postavy, dobré akční scény, ale taky neskutečný přehršel humoru v dost blbých momentech a špatného záporáka. Opravdu naprosto tradiční Marvel. Klasická Marvelovka s fajn dějem, hromadou vtipů (i když občas v dost nevhodných chvílích) a špatným záporákem. Takový typický MCU film. Hodnocení: 70% () (méně) (více)

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě