Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 1

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Pockat! Pockat! Tohle byl vlastne jenom teaser ze? Taakze to muj posledni trailer neni kdyz je to vlastne teaser :). Jsem ja to ale vycurany :))

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Spiker01 , TheDarKnig

Spiker: Fakt? Tak to je potesujci zprava ;)

TheDarKnig: Taky bych rad videl vztah se Sif a celkem me mrzelo ze uz tam nebyl nejaky naznak v jednicce treba narazka na nejakou minulost nebo neco podobneho.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

kRenzik

Já myslím, že je to dost pravděpodobné. Portman museli dotáhnout do dvojky pomocí právníků. Ve trojce by se mohla konečně objevit Enchentress, která by ho mohla svést.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, kRenzik

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Jinac je tady nekdo kdo by si taky pral aby Jane v tomhle dile umrela? Coz je asi hodne nepravdepodobne :) ikdyz lehce to naznacuji  ale to je jen aby divaka nalakali :-/

na příspěvěk reagoval Spiker01, Tom_Lachtan, Allien.9

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

No z traileru mam dobry pocit :) sice si furt nemuzu zvyknout na "spinavejsi" Asgard protoze se mi proste libil ten v jednicce :) ale z trailerumam husinu takze svuuj ucel splnil na jednicku. Jinac Malekith se mi v pohybu libi jeste vic nez na fotkach :). 

Tak a jinac tohle byl muj prvni a zaroven posledni trailer k Thorovi :) i kdyz bude to hodne tezke kdyz do premiery  je jeste hooodne daleko.

na příspěvěk reagoval Spiker01

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Ten Loki tam vyzera ako na nejakej odvikacke, tazky alkac. :D Kazdopadne to nebolo nieco co by ma polozilo ako u Iron Mana, ale tesim sa. Rozhodne to vyzera zaujimavo. Len dufam, ze s Jane len strasia. :D

na příspěvěk reagoval sankacoffee

Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No podle mě to má sledovanost slušnou co jsem se díval, druhý díl přes 4 milióny, pak třetí díl sice slabší, ale 3,5 miliónu taky není špatné, ale kdo ví jakou sledovanost očekávaly.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

To nepopírám. Chtěl jsem jen naznačit, že pokud nebude mít sledovanost, tak další série nebude, toho by mohl litovat.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Nesoudím kvalitu seriálu, neviděl jsem. Ale někde jsem četl, že je to za očekáváním.

A ajk už jsem psal, první trailer se drží vždycky více při zemi.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Spiker01

Hannibal je propadák? Hannibal je hlavně zcela jiný typ média než tohle. A teaser teda moc nezaujal, chybí tomu nějaká scéna, kdy by se ti huba propadla o pět poschodí níže, úvodní lokace strašně levná atd. Na IM3 ani MoS ani Rosomáka se to zatím nechytlo. Ale jelikož jsem si v poslední době Thora a celou vikingskou mytologii opravdu hodně oblíbil, doufám, že to je pouze neduh na straně propagace, ne filmu

na příspěvěk reagoval Spiker01

Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Hm trailer/teaser pořádně navnadil! Tenhle rok bude vážně komixová jízda, jelikož se sejdou mí tři milovaní komixáci, a to Iron Man, Thor a Wolverine, prostě pohlazení po komixové duši :D

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Mads Mikkelsen musí bejt naštvanej, že dal místo Thorovi přednost Hannibalovi, kterej je propadák, protože se na to dívá málo lidí. Sry za spamy, jsem v euforii.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Ano ten tam byl a měl k dispozici právě tu skříňku a docela se mi zalíbil. Elfy si ale představuju trošku jinak :D, ale nakonec ten filmovej Malekith nebyl tak zlej.

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama