Epizody(14)
-
Atentát (S15E01)
-
Poslední den (S15E02)
-
Kontrolor (S15E03)
-
Pro život přítele (S15E04)
-
Napadení (S15E05)
-
Auto budoucnosti (S15E06)
-
Turbo & Tacho (S15E07)
-
Mrtvý bratr (S15E08)
-
Ztracená minulost (S15E09)
-
Pochybná banka (S15E10)
-
A… akce (S15E11)
-
Na mušce (S15E12)
-
Výš, dál, rychleji! (S15E13)
-
Poslední móda (S15E14)
Hrají
Andreas Brucker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julie Engelbrecht
Francie
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Axel Siefer
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jessica Ginkel
Nejlepší seriály:
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Christian Storm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lenssen & spol. (2003) (seriál)
Arved Birnbaum
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Joachim Raaf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Daniel Roesner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniel Rodic
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Arno Kempf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael-Joachim Heiss
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Janina Flieger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Lutz Herkenrath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nicole Ernst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Matthias Gall
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marcel Hensema
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Birte Glang
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Verena Mundhenke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)