Kokain

SzenTi

Člověk si dokáže naprosto představit jak se snadno stát drogovým dealerem.. Ať máš vítr vždy v zádech a slunce ve tváři a ať tě tvůj osud zavane až ke hvězdám... ()

grandir

Film nebyl špatnej, ale závěr, kdy George "celej život rozdával svý srdce na všechny strany", tak za to víc jak 2 hvězdy nemůžu dát. Jinak by to bylo za slušný 3. ()

B.e.r.n.y

Silný snímek plný zvratů, které jsem v určitých pasážích fakt nečekal. Hlavně ten závěrečný mě dost odzbrojil. Film krásně poukazuje na to, že ve světě drogových dealerů si člověk nemůže být jistý skutečně ničím a výkon Johnnyho Deppa nepotřebuje delší komentář. Nicméně první půl až třičtvrtě hodinka mě moc nebavila a pořád jsem měl nutkání od filmu odbíhat. Ale jako celek vše vyznělo skvěle. 76% ()

Marnotrat

Docela by mě zajímalo co na takový filmy říkají drogový velmoži co si stavěj v Panamě mrakodrapy...myslím že s toho mají strašnou prdel. Film to není špatnej...má co nabídnout a Depp zde mohl uplatnit své zkušenosti. ()

Mukade

maličká emma roberts :) (prvýkrát videné 2014, emma 1.krát zaregistrovaná 2013) ..........všetky peniaze "diverzifikované" do bánk v počte: 1 , brainiac LOL ()

james11

I když Johnny zahraje George tak, že mu celý film fandíte a litujete ho, jak je celý svět občas proti němu, tak rozhodně nemůžu říct, že to ve skutečnosti tak bylo. Nechápu to okouzlení z Penélope, ani normálně mi moc sexy nepřidá a tady navíc působí skoro jak šlapka... ()

Albydeeere

Délka filmu 124 min., distributor New Line Cinema, náklady na film 53 mil. USD, otvírací víkend v USA výdělek přes 12 mil. USD. Film pojednává o nejznámějším drogovém bossovi v USA Georgeovi Jungovi známém také jako Boston George. George Jung nar. 06. Srpna 1942 v Bostonu stát Massachusetts se stal od 60. Let 20. století drogovým dealerem resp. marihuany. V 70. letech se stal nejznámějším dealerem v USA lehkých i tvrdých drog. Obchodoval s Medellínským kartelem, kde hlavou tohoto kartelu byl Pablo Escobar. Jung se stal časem členem tohoto kartelu. V roce 1984 byl zatčen a uvězněn na 60 let ve Federální věznici v Danbury v Connecticutu. V této době Jung již šnupal denně dávky kokainu, které by normálního člověka zabily. 02. Června 2014 byl propuštěn na svobodu ve svých 72 let. Po zveřejnění filmu, George Junga jej navštívila jeho dcera poprvé ve vězení. Postavu George Junga hrál Johnny Depp, který se ujal role se vší hrdostí. Penelope Cruz také podala skvělý herecký výkon. Maskérům klobouk dolu, jak se vydováděli při postupném stárnutí Johnnyho Deppa. Děj filmu je rozdělen na dvě části vzestup dealerovské a “závislácké“ kariéry a boj se závislostí a strach o dceru. Děj filmu diváka od začátku až do konce nepřestane bavit. Určitě stojí za to film shlédnout. ()

Agnostik

Výborný životopisný a výpravný filmek o drogové kultůře 60-70tých let v Americe se skvělou hereckou sestavou a excelentním Johnny Deppem v hlavní roli. 90%! ()

kodwin

Mělo to atmosféru a bylo tam míň kokainu, než bych čekal, což je jenom dobře. Film, který stojí za to shlédnout i kvůli módním výstřelkům dané doby. Deep v bílém u Escobara a Cruz v šusťákovce na zahradě jsou prostě super. Mám rád životopisné filmy, takže také kvůli tomu pět hvězd, i když slabších. ()

pivson22

Na tomto filmu mě neuvěřitelně fascinuje příběh. Navíc podle skutečné události. Řekl bych, že je to nejlepší Životopisný film v historii a dlouho i bude! Navíc Deppovi ta role nadmíru sedla. ()

sluza

Jednoznačně nejlepší film všech dob.Johnny tu ztvárnil postavu legendárního pašeráka všech dob georga junga.Ve filmu se kloubí láska zrada peníze přátelství moc a hodně drog.Film je inspirován podle skutečných události se 60 let a diváka nadchne od začátku až do konce. ()

gizi

Příběh se podařilo velice dobře dostat na filmové plátno, kde nepůsobí ani přehnaně, ani jinak vyumělkovaně. Ano, vše je podáno dost zjednodušeně, ale je to krásně s nadhledem a ono přece ani nešlo o to ukázat detaily pašování a sledování policie apod. Poslední část je fakt hodně na city, a i když si říkám, že si George za vše může sám, stejně citům podléhám. Režisérovi se podařilo opravdu kvalitní dílo. 85%, 11.6.2016. ()

teckax

Takový to jak formálně nemůžete filmu nic vytknout... skvěle zahraný, natočený, příjemná kamera i hudba, kvalitní střih ... ale prostě celkový dojem je takový to nemastný neslaný "heh". Nebavilo mě to. Asi je to námětem, stopáží, neumím to pojmenovat, nicméně jsem si na zadek nesedla. Možná se ten problém jmenuje "přehnaná očekávání". ... btw zvláštní úkaz ten Johny Deppů, jeho obličej působí někdy tak odpudivě až je zároveň čarokrásně přitažlivý. Krásný příklad významu slova "charisma". ()

luboUKZA

Pekný životopisno drogový príbeh, ale never nikomu alebo pýcha predchádza pád, poučenie asi z každeho podobného filmu. Oddychovka ktorá nenudí od začiatku po koniec. ()

Larikazka

Deppa miluju a tenhle pravdivý příběh, kdy kokain George rozhodně neudělá šťastným je parádní. Ukazuje přesně to, co je potřeba. ()

ABC1

Skvělý Johnny Depp i Penélope ve výborném filmu, který by mohl být promítán ve škole puberťákům jako výstraha.... ()

Kivis

Obyčejný životopisný film o jednom neobyčejném životě top drogového dealera. Nezklame, ale ani ničím nezaujme a u mě asi velmi rychle zase upadne v zapomnění. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta