Ant

Svého času byl tohle film, z kterého jsem měla měsíc noční můry. Dneska bych se u něj nejspíš jen hodně bavila, tak jako tak byl účel splněn. ()

Mariin

Remake původního filmu z roku 1963, předělaný na thriller. Scénář je trošinku vylepšený, hlavně snahou dát nějaký pozitivní smysl závěru. Jinak asi největší pochvalu zaslouží zajímavé exteriéry a interiéry, točené převážně na zámku Harlaxton Manor v Anglii (historizující pseudorenesance z 30. let 19. století). Ale scénář se mi celkově nelíbi, stejně jako u prvního filmu (který je rozhodně umělečtější, nicméně nudný), takže sebelepší vizuální vylepšování či zvyšování "akce" tomu nepomůže. Prostě začíná to zřejmě už u literární předlohy. Propadák to sice není, ale slabší tři hvězdičky. ()

silentname

Keď som to videl prvýkrát mal som asi 12 rokov a zdalo sa mi to skvelé. Keď sa na to dívam teraz... musím uznať, je to zlý film. Napriek tomu som ale videl horšie filmy a myslím si, že sa dá na to pozerať. Lili Taylor je super, Liam Neeson je fajn (záleží o tom ako ho vy vnímate) a ani ostatní nie sú hrozní. Pre mňa je to asi trochu guilty pleasure. Možno preto, že to bol jeden z prvých hororov (ak sa to dá nazvať hororom), čo som videl ... a aj teraz si myslím, že to má viac atmosféry ako napr. Annabelle. Ale asi veľa napovie, ak sem dodám, že moja mama to označila ako rozprávku. A niečo na tom bude. Inými slovami - zlý film, ktorý si občas pozriem a viem si ho užiť, ale poznám jeho negatíva. Ale... (dôležité), nepozerám sa na to ako remake ... ale ako samostatný film, ktorý s originálom nič nemá. Ten som ešte nevidel. Možno potom zmením na tento film názor. Hodnotenie: C ()

Slarque

Práce trikařů a výprava horor nezachrání. Tento pokus o hrůzu by měl problém i kdyby chtěl vystrašit předškolní děti. Znamená snad, že když se kdysi dobrý herec vyskytuje ve špatném filmu, tak se nemusí ani snažit hrát? ()

klerik

Tak sa opäť raz pridám k menšine... Remeselne zvládnutý film, ktorý občas kazia prehnané triky, ale inokedy mi vytvorili zimomriavky. Skvelé obsadenie zvláda svoje úlohy ok a hlavne C. Z-Jones hrá veľmi zaujímavú postavu. Každého asi nevystraší šepot a detský plač, ale mne to v kombináci s krásnou vizuálnou stránkou stačilo... ()

Tommy987 odpad!

Jan de Bont je režisér, ktorý svoj vrchol dosiahol hneď prvým filmom (Speed) a odvtedy to s ním ide dolu vodou. V Twisteri je pokles kvality len nepatrný a stále je to nadpriemerná záležitosť, Speed 2 už je prúser väčší a týmto paškvilom dosiahol už naprostého dna, akého je režisér schopný (dvojku Lary Croft si už pre istotu ani nepozriem, lebo ak to bude takto pokračovať, tak budú hroziť trvalé psychické následky...). Bez akejkoľvek nadsádzky hovorím, toto je jeden z najtrápnejších a najhorších filmov, aké som mal tú "česť" vidieť. Príšerné v každom aspekte. 0/10 ()

Chrustyn

Celkem zdařilý horůrek s povedenými trikově zajímavými hororovými sekvencemi (oživlý pokoj, oživlé sochy apod.). Pokud čekáte vyvražďovačku budete zklamaní. Pokud ovšem slušný horor s dobrou atmosférou vítejte v Zámku hrůzy. ()

heyda

Film plný lekaček a nadpřirozena. Nádherná Catherine Zeta-Jones, srandovní Owen Wilson. Prostě partička holywoodských hvězd se bok po boku pustila do tohoto snímku a musím uznat, že mě to docela bavilo. ()

sharky

Ze začátku pěkně strašidelné, ale pak se zjeví počítačový duch a hvězdičky klesají, klesají a klesají, až k finálnímu odpadu. ()

eraserhead666 odpad!

K čertu, zase remake, kdy už ta vlna opadne? Šlo to, než se ve filmu začali/y objevovat známí/é a profláklí/é herci a herečky, to mi hned začalo být jasné, že budu rád, když to dosáhne alespoň průměru. Nedosáhlo a doteď jsem hrdý na to, že jsem se sebezapřením vydržel celých 65 minut. Dál to prostě nešlo. Áčkově se tvářící horory prostě nebrat!!!! Tohle je ten film, kterej parodovali ve Scary Movie 2? Na to, že to byl nejslabší film ze série SM se na to narozdíl od tohohle ještě dalo koukat a dokoukat to. ()

SOLOM.

Docela příjemná průměrná oddychovka, která mě zaujala především ve druhé části. Asi největším lákadlem je známé herecké obsazení a tím pádem i solidní herecké výkony. Příběh sice moc originální není, ale rozhodně jsem se u něj nenudil. Navíc se mi líbili i speciální efekty a hudební doprovod. ()

Bauer

To měl být horor??Zajímavý no...sem se ani nebál.Připadalo mi to jako nějaký vycucaný příběh do " Věřte nevěřte".Škoda i dobrých filmových hvězd jako je nepříklad Liam Neeson a další.No a to ani nemluvím o dementím konci..... ()

stub

Většina současných hororů bývá působivá pouze svou nechutností. Toto je pokus vsadit na tradiční postupy, což je zároveň jediná pozitivní věc, kterou o filmu můžu napsat. Neslané, nemastné, nudné a o ničem. Neeson se měl nechat hned na začátku zabít (jak je jeho zvykem:) ()

Gary

Tak tohohle filmu se musím zastat.Není sice příliš strašidelný,ale dobrý,zábavný a neurážející.K tomu i dobré herecké výkony. ()