balba

Je komerčně velmi úspěšný film.Nemá sice příliš kvalitní příběh , je však velmi vtipný a emocionální.Dobré herecké obsazení. ()

peto12

Táto komédia, nebude mať u mňa nikdy menšie hodnotenie ako 8 tým, že rodina Addamsových ma vždy dokáže pobaviť a bude baviť humorom, hlavne Lurch - zvonili ste ? ()

kaposlav

Oproti seriálu totálne sklamanie. Len kopírovali známe počiny rodiny a zbytok bol nezáživná nuda na nedopozeranie. ()

Wiikii

Addamsova rodina je legendou a je to příjemně morbidní podívaná, dokonce i s dobrám příběhem. + Divadelní vystoupení dvou Addamsových dětí vypadalo jako by to zrežíroval Quentin Tarantino, což do atmosféry filmu dobře zapadlo. .... HODNOCENÍ: 75% (4*) ()

vydumnica

Nuž, aký mám problém s týmto filmom? NIE je to také super ako seriál Rodina Addamsovcov, ktorý som v detstve sledovala. Anjelica Huston a Raul Julia robia určite, čo môžu, ale NIE sú to jednoducho (pre mňa) tí praví Morticia a Gomez Addams. Párkrát som sa zasmiala, ale nebolo to ono. Christina Ricci je tu zlatá a Christophera Lloyda som tu ani nespoznala. A inak, kde je vlastne Fester? ()

raptorrr

Tenhle Sonnenfelduv hit se jiz davno zaradil mezi klasiku a je jednim z prvnich, ktery vas napadne, kdyz se rekne cerna komedie ()

marcek

Tak tahle rodinka prostě nemá chybu - občas se s ní trochu doma srovnáváme :) Parádní styl humoru - torchu starší film, ale za to hodně kvalitní. Strýček Fester je stejně nejlepší :) ()

Streeper

Addamsovu rodinu jsem nikdy až do teď neviděla, jako malá jsem se toho filmu děsně bála a teď vlastně ani nevidím důvod proč. Zřejmě je to film se strašidelným nádechem udělaný pro děti, ale mě to moc nechytlo. Je fakt, že sexuální napětí mezi Morticiou a Gomezem bylo hmatatelné, ale nejvíce se mi na filmu líbila mrtvolnost Christiny Ricci, ta byla skvělá. Jinak jsem se u filmu spíše nudila než abych s bavila nebo byla napjatá, zápletka také za moc nestojí. Je to prostě film, na který se podíváte jednou do roka na Halloween a máte o zábavu postaráno. ()

Nach

Trhlá hraná klasika, která brnká na rodině-hororovou notu tak dobře, že jí můžou vidět děti i dospělí a jak čas plyne, repríz přibývá, obstojí tato látka i ve zkoušce časem. Proč? Protože charaktery, které stojí za to si znovu připomenout. Tento pilotní film rozhodně ční kvalitou nad ostatních pokračování. 75% ()

zuzinka2

Skvělá černohumorná a místa až morbidní komedie, kterou jsem si rozhodně užila. Líbili se mi všichni členové této podivné rodiny, ale mlaďounká Nicole Ricci a Anjelica Huston ostatní o kousek převyšují. P.S. Skvělí byli i další členové rodiny, kteří se sešli na večírek, například dvojčata Flora a Fauna nebo bratranec Itt. ()

DruidKarel

648. hodnocený film: Byl jsem kdysi nadšenej tímhle filmem a teď jsem se na něj kouknul znova nebylo to jiné... Naprosto dokonalý film, který využívá své potemnělé atmosféry a vynikajího vtipu tak mistrně, že je to skutečně k nevíře. Vynikající vtipy, morbidní poznámky a hlavně malá Christina Ricci, coby malé milovnice morbidních plánů. Při tomhle filmu s rodinou Addamsových se pobaví snad každý... 4* bude možná málo, ale 5* si tenhle film nezaslouží. Na to jsou tu jiné klenoty... 5* ()

C0r0ner

Hlavní předností je logicky ta duchařská atmosféra, která nejenom nabízí nespočet fórů, ale především je originální, a právě díky ní se film nakonec vyhoupne nad průměr. Sonnenfeld je takový normální režisér, který nemá jiné ambice než prostoduše pobavit, ale co, to není na škodu. 70% ()

pufina

Vždycky jsem toužila si jít hrát s Wednesday a Packsleym. Mít doma úžasnou ruku "Věc" a vymýšlet pasti se strýčkem Festerem. Jsem odkojená touhle nepřekonatelnou morbidní komedií. Kdo by tuhle rodinku Addamsů nemiloval :-) ()

Alfréda

"Ó zlá smrti, co je to za svátek proti Tvé věčné cele! Sladké zapomnění, otevři svou náruč..." Mé první setkání s rodinou Addamsových se mi jako dítěti vrylo jak do paměti, tak do srdce. Dům Addamsových jsem si vyrobila z lepenkové krabice, éterická Morticia pro mne byla vzorem ženskosti, Gomeze jsem milovala a malá Wednesday jako by byla mým dvojčetem. Člověka potěší, když vidí, že není jediným podivným smrtelníkem na Zemi. Oproti seriálu z 60. let zde nacházím více humoru i absurdit, jakožto i obsazení se mi zamlouvá víc, proto u mě jednoznačně vede. Plných *****. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým