kaze

Z tej to Addamsovej rodiny som bola dost sklamaná. Podľa mňa sa nedá porovnať s čierno-bielou sériou. Chýbalo mi tam kopec detialov, ktoré dopľňajú čaro Addamsovcov. ()

Berry

Letní oblečení strýčka Nic-Nacka, zimní oblečení trýčka Nic-Nacka, strýček Nic-Nack... Jinými slovy - výtečná černá komedie se skvělými herci a s povedenými hláškami, které si opakuju dodnes.. ()

IBBY

...přiznávám že v případě Addamsovy rodiny jsem naprosto neobjektivní a stávám se tím čím nejsem...milovnicí komedií a horrorů...skvělé a do detailu propracované ať už visuální nebo slovní hříčky...a jestli mám alergii na "dvojky" všeho druhu tak neobjektivita platí v tomto případě dvojnásob...škoda že nám Christina R. už povyrostla a trojky čtyřky pětky...se nedočkám... ()

adriane9

Netřeba dlouhého komentáře, tohle je prostě klasika, kterou každoročně můžu stejně tak i druhý díl..Morticia byla v mojí pubertě můj vzor :).. Morbidní humor,černá barva, skvělé herecké obsazení../Vzbuďte smrt, vzbuďte smrt/ Jednoznačně 5* :) ()

zdeny99

Legendární seriál Addamsovy rodiny se dočkal v roce 1991 i filmové verze, a to velice zdařilé a úspěšné. Stěžejním klíčem úspěchu je nadmíru kvalitní morbidní humor, který podle mne ještě vyeskaluje v druhém díle z roku 1993. Dalšími klíči úspěchu jsou gotické kulisy, excelentní masky a kostýmy a prvotřídní herecké výkony hlavních představitelů, především smyslná mature čubka v upnutých černých šatech Anjelica Houston. Skvěle ji doplňuje Raul Julia, nechutný Christopher Lloyd v roli Festera a spratek Christina Ricci. [12876. hodnocení, 272. komentář, 78%, 919. nejoblíbenější film] ()

Rami

O něco slabší jak seriál z '64, ale stále zábavné (i když trochu jiným způsobem). Divadelní vystoupení bylo ... parádní. :-) Dávám 4 hvězdičky (79%). ()

Pradlík

Spousta černého humoru o vražedné rodince, která má ne zrovna obvyklé způsoby, ale přesto je královsky zábavná a strašidelná, navíc Christina Ricci jako malá začínající herečka v roli Wednesday byla naprosto úchvatná, kdy s kamennou tváří odříkává veškerý text. (Wednesday a Pugsley prodávají nápoje. Přijde za nimi skautka.) skautka: Je to z pravého citrónu? Wednesday Addams: Ano. skautka: Mám ráda pouze přírodní stravu od domácích pěstitelů a bez konzervace. Koupím si kelímek, když si koupíte krabici skvělých dívčích skautských sušenek. Wednesday Addams: A jsou z pravých dívčích skautek? ()

Heavyman

Nejmilejší a nejlaskavější černý a morbidní humor v podání rodiny do které bych rád patřil. Morticia, Gomez a hlavně Wendsday jsou neopakovatelní. ()

Vakomlok

Hohooo, tohle je věc pro mě. Snímek o ujeté rodince, která je při bližším prozkoumání normálnější a funkčnější než většina na první pohled obyčejných a bezproblémových rodin, spolehlivě pobaví svým černým humorem a výraznou stylizací. ()

Heroine

Podle mne, jeden z nejlepších filmů na světě. Netradiční obsazení se bez výjimky dokonale podařilo. Skvělá hudba, skvělé kostýmy, skvělý herci, skvělý scénář, skvělá režie. Nemá chybu! ()

Wolvie

Zábavná černá komedie s naprosto přesným obsazením a tunou morbidit.Ale zároveň strašně laskavý film o rodiném souznění! Divná kombinace,ze které vyšel divný,ale kouzelný film. ()

Adm.Nelson

Nebyť Mamušky, možno pôjdem ešte nižšie. Gomez a Wednesday sú ok, ale s ostatnými postavami mám problém, predovšetkým so strýkom Festerom v podaní Ch.Lloyda. Na seriál sa to nechytá ani zďaleka. 6/10 ()

Ben Nevis

Úžasné vyvrcholení seriálu ze šedesátých let, kterému se povedlo nesklouznout k sebeparodii, trapnosti nebo dětinskosti. Hlavní zápletka trošku pokulhává (Fester musel být starší než malé dítě, když se ztratil), ale černohumorné hlášky všechno vynahrazují. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým