BeranSon

Překvapivě trpce zahořklý film. Nejsem si jist, zda li to byl právě účel, nebo uměle dosazená atmosféra. Pár propečeností není na škodu, právě ty povznášejí celkový dojem z filmu. Zlé to není to rozhodně ne. Barry Sonnenfeld a jeho vůbec první pokus se rozhoupat v roli režiséra. Právě režie je u tohoto filmu hodně vidět, je kvalitní, a proto má před sebou "Berry" velmi slibnou kariéru, držím palce! - 6/10 - ()

merigieren

rodinka, kde se bratr se sestrou pro zábavu snaží zabít, rodiče se vzrušují hrůzou, babička vaří dobroty, pár otrlých lidí se je snaží oškubat a ztracený bratr se vrátí z bermudského trojúhelníku, svým způsobem mě to bavilo. a taky nesmím zapomenout na lapač prstů... ()

Evander

Addamsova rodina je filmem plným dobrého černého humoru, na druhou stranu postrádá příběh a tak člověku, který viděl jen pár dílů seriálu k srdci moc nepřiroste. ()

helloween93

S Addamsovou rodinou jsem poprvé přišel do kontaktu v mém dětství na Cartoon Network, kde vysílali animovaný seriál. Filmové zpracování se Sonnenfeldovi povedlo, obsazení navoleno dokonale, atmosféru domu se povedlo tvůrcům přenést ze starých seriálů. Příběh mohl být lepší, ale i tak se jedná o nadprůměrný zážitek. 3* ()

Rathalos

Vynikajuca hororova komedia,neustale som sledoval este ciernobiely serial a miloval som ho a preto ma tato vec potesila,film,ktory ma u mna plny pocet,dvojka taktiez...:-) ()

GMVajgl

Sociální komentář - krásný kontrast mezi naoko spořádanými rodinami/manželskými páry, kteří se nemůžou vystát a Gomézem & Morticií, kteří hoří láskou i po letech. #familygoals ()

GOREGASM

Tak za prvé... fantastický casting. Za druhé... až nečekaně morbidní humor. A za třetí... celkové uchopení Barryho Sonnenfelda je neskutečně odvážné, jak ve stylizaci, tak ryze dospěláckým zpracováním. Tolik černého a morbiďáckého humoru koncentrovaného do necelých sta minut opravdu jen tak neuvidíte. Všechny postavy jsou jedinečné svým projevem a svým ztvárněním a tuhle sestavu bych opravdu s chutí sledoval ve formě seriálu klidně dvacet dlouhých sérií. Bohužel si musím vystačit se dvěma filmy. 100% ()

Denny

Bezvadně obsazené typy a precizně zahrané, k takovýmto filmům však musíte mit vztah, ne každý má na to povahu. ()

plagjoklas

no tak toto sa mi velmi pácilo. Ked som bol maly tak som stale hltal serial a toto bolo tiez aspon na rovnakej urovni. Festrov návrat s prekvapivým rozuzlením :) Proste bomba :) ()

E.Pilgrim

Podáš mi sůl? - Wednesday, jak se to říká? - HNED! Miluju ten film, Charles Addams to navrhl bravurně. Každá postava tu baví a má své místo. Akorát škoda, že další dva díly už jsou o ničom. ()

AxelWers

Čiernemu humoru v tomto filme som jednoducho neprišiel na chuť. Odvar úspešného seriálu Rodina Adamsovcov (1964). Slabé 3*. ()

Kingjiri

Sympatický herecký obsazení (zejména Raul Julia a Christopher Lloyd), každá z hlavních postav je něčim zajímavá a humor je sice občas lehce morbidní, ale stále na úrovni. Škoda, že se většina děje odehrává pouze v rodinnym sídle. Krátká pasáž, když se Addamsovi ocitli "na ulici", sháněli si práci a snažili se žít jako normální lidi ukázala, že by měl tenhle námět slušnej potenciál. Velice příjemná komedie z devadesátejch let. ()

chrispe

Tahle podivná rodinka je už vlastně klasika. Já na ni oceňuji především nádhernou Morticiu v podání Anjelici Huston a Festera , kterého hraje úžasný Christopher Lloyd. Černý humor. Oukej. Bavím se. ()

NiaWolf

,,Zimní šatník strýčka Niknaka, letní šatník strýčka Niknaka, strýček Niknaka..." • ,,Můžu dostat sůl?" ,,Jak se říká?" ,,HNED!" ()

kondor77

Lehce nadprůměrná černá komedie. Čtvrtou hvězdičku dávám za skvělé herce, kteří si to vážně užívají (a to ať už jde o vedlejší nebo hlavní role). A pan režisér se myslím taky bavil. ()

Fat'Fatal

Nejvíc se mi líbila Mamuschka a ten vztah Festera s Gomezem a jeho neustálé narážky na to dětství, což rádoby Festerovi způsobovalo velké problémy se rozpomenout. Ta premisa mi přišla docela vtipná a udržovala mou pozornost po celou stopáž. Film tak příjemně ubíhá, ale tak nějak jsem cítil, že to mohlo být daleko lepší. Jako by se Sonnenfeld bál, aby nešel až příliš do hloubky černého humoru a schovával si to až do dvojky. // EN, CZ SUB ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým