Tuomijoki

Dokonalá černohumorná komedie v bezvadně vytvořeném strašidelném prostředí. Hláška "Podej mi sůl." "Jak se to říká?" "Hned!" se u nás ujala a používá neustále. ()

Knor

Jedna z mých vůbec nejoblíbenějších komedií. Addamsovi jsem si zamiloval už od mala, jelikož mám slabost pro černý humor, je to pro mě kultovní záležitost. Dokonalá a neuvěřitelně vtipná záležitost. ()

Uesbe

v troch/štyroch rokoch boli Addamsovci môj obrovský vzor a predstava funkčnej rodiny......boli súdržní, jednotní v názoroch a odolní voči kritike zvonka :-)........film to pekne a vo farbách vystihol! ()

Stanix

Vcelku dost slabá adaptace této klasiky, jejíž celková kvalita se dost zásadně odvíjí od hereckého obsazení samotných členů rodinky. Tedy zde nepříliš vydařený herecký sortiment, až na Lloyda, který je geniální a jako Fester se v podstatě už narodil, stejně jako Ruda Hrušínský pro roli Švejka. ()

darthhokro

Vyrůstal jsem na seriálu se slovenským dabingem a děsně jsem se u něj bavil. Od filmu jsem dostal ještě kousek navrch, protože už jen obsazení je geniální. Anjelica a Raul, jsou vyloženě sehraná dvojka. Lloyd, mě bavil a bavit bude vždycky. No a pak tu máme Christýnu snad ve své nejlepší roli. Do toho pekelně morbidní humor, přesně jak to mají mazlíčkové rádi. ()

Scraffy

Výborná komédia, ktorá je úplne vernou kópiou staršieho a pôvodného seriálu The Addams Family. Všetko tu šliape ako hodinky, ani na chvíľku sa nenudíte a atmosféra je tu taká dokonale mysteriózna. No na plný počet mi tu niečo chýba. ()

movemat

Pôvabná ukážka morbídnej elegancie, ktorá si aj napriek svojej dejovej jednoduchosti dokázala udržať moju pozornosť a bavila ma. Casting fantastický. ()

Clark_Kent

Sonnenfeldův režisérskej vkus vzal za svý. Výtečnej Raul Julia, Anjelica Huston a hlavně Christopher Lloyd jako peckovej Fester. ()

Soubi

Mám moc rád jemný humor a tato sympaticky temná rodinka mi ho dopřála velkou měrou :). Všemi opěvovaná Christina hraje výborně, role jí sedla dokonale a ostatní zdatně sekundují. Pokud vám černý humor něco říká a v srdci vám dřímá kousíček gothika, tento film si prostě zamilujete :) ()

xxlch

Dokonale morbidní a rodinná komedie,ve které je hlavně A.Huston naprosto dokonalá, "ruka" okouzlující a zbytek povedené rodinky je skoro neodolatelný.Filmík,kde se strašidelných věcín nemusí bát ani děti. ()

Stejšn

Vůbec to nemá ten šmrnc, jiskru a roztomilost původního seriálu. Raul Julia je jako Gomez dobrý, celkem i ostatní role jsou obsazeny dobře, až na Morticii. Carolyn Jones byla prostě půvabná, což se o Anjelice Huston dá říct jen stěží. Vidět se to dá, ale doporučit skutečně jen těm, co neznají starou černobílou klasiku. ()

Veniss

Addamsova rodina je pojmenovaná po svém tvůrci, karikaturistovi Ch. Addamsovi, který se vyžíval ve stejných morbidnostech jako jeho ujetá komiksová rodinka, a svou první ženu zpodobnil v Morticii. Klobouk dolů, protože díky němu tu máme černým humorem nabitý, znamenitý film. ()

anyonecek

Krásný černý humor a spousta dobrých hlášek. V tom baráčku bych bydlet nechtěl, natož znát někoho z téhle rodinky. Docela bych to zařadil i mezi rodinný filmeček, protože za horor se to považovat nedá, je to spíš takovej rodinnej celovečerní film. Jinak herci naprosto skvěle vybraní, do těch rolí padli jak ulití a herecké výkony? No paráda. ()

helrohir

Čierny humor mám veľmi rád, ale zas až toľko ho tu nebolo. Okrem toho som nebol nikdy úplne odvarený ani z pôvodného seriálu, takže u mňa je to na takých 60%. ()

brzozin

Jestli existuje nějaké nebe pro černé ducharřské komedie, pak tam Addamsovic rodina musí nutně sedět na nejvyšším trůně. Na tomhle filmu jsem se opravdu snažil najít nějaký skutečně zásadní nedostatek. Marně. Kostýmy - famózní, herecké obsazení - dokonalé, hudba - geniální, scénář - skvělý. A celková mysteriózní atmosféra - nepopsatelný. Film, který se stává karikaturou sebe sama, to tu ještě nebylo. Rozhodně mezi mými top 10. ()

ostravak30

Velmi milá klasika. Na mě to trochu působí jako hororoví Simpsonovi. Rodina, která je bláznivá, ale také zábavná. Mě baví jak děti, které jsou sice příznivci trýznění a mučení, ale na druhé straně máte chuť se s nimi potkat a zamučit si taky. Morticia a Gomez jsou milující rodiče s kterými ale rozhodně není nuda. A Fester? Ten mě rozesmívá jen ho vidím a nemusí nic dělat. Dialogy sice nejsou bůhvíjak vtipné, ale nahrazují to komické situace. Mě se líbí hudba a herecké výkony. Zvláště představitel Gomeze a Christina Ricci, která jeho malou dcerku hraje prostě skvěle. Absolutně bez mimiky s vážnou tváří. Opravdu tady zahrála moc dobře. Černý humor mám rád a tady je zobrazen i černý humor dost černě. Pro milovníky černých komedií to pravé ořechové. Na tento snímek se vždycky rád podívám. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým