Juto

Všeobecne je to pre väčšinu ľudí, deti i dospelých, veľmi zábavný film. Myslím si, že „zábava“ je prívlastok, ktorý by väčšina ľudí použila pri opise tohto filmu. 7/10 ()

PavelVanekArt

V téhle rodině jsem se jako dítě našel. Mají rádi morbiditu, černé oblečení, smrt, bolest, utrpení a přitom zvládají vycházet se zbytkem světa. A mají solidně postižené příbuzné (myslím ten chodící kartáč hlavně). Hlavně tady všichni herci (až na minimum vyjímek) sedli perfektně do svých rolí. Nejvíc to tahá Raul Julia a Christopher Lloyd. 5* a.k.a 90% ()

WolfR

Výborná černá komedie s morbidní stylizací o jedné neobvyklé absurdní rodině. Mám tuhle mrtvolnou rodinku rád, 4 hvězdy. ()

dr.fish

Tak musím říct, velké překvapení. Dnes jsem se po letech znovu podíval na tuhle podivnou rodinku a jsem nadšený. Měl jsem to zafixované jako takovou zbytečnou bláznivinu a ejhle: ono je to nejen vtipné, našlapané nápady, ale i dost chytré. Humor naprosto dle mého vkusu. Podle mne zábavnější než většina věcí Tima Burtona. 100% ()

otík

Velmi příjemná černá komedie s občas hodně černým, ale milým humorem. Skvělá je především Anjelica Huston, která si svou paní Adamsovou vychutnala. Ale obdiv zasluhuje i Christopher Lloyd ve zrovna ne snadné roli strýčka Festera. ()

SoolenJV

Morbidní humor a atmosféra plus spousta odkazů na starší filmy nejen z hororového žánru (Věc (The Thing), Frankenstein, šermířské kousky a podoba Gomeze jak od Erolla Flynna, typ ženy vamp apod.) Ale že by to bylo něco převratného to tedy není - jen zábavný, místy vtipný film s dobrými herci a výpravou. ()

bartias

Chtělo by to bizarní příběh ve stylu Beetlejuice, jenže mezi různými komickými scénkami (i když patřičně bizarními) se odehrává tolikrát viděná zápletka o PPP - podlém pokusu o podvod. Masky, kostými a triky jsou přesto vyloženě povedené a mladinká Christina Ricci je ukázkovou běsnou holčičkou. ()

drexik

Morbidní humor, černý humor, vražedný humor, zkrátka legendární a opravdu nevšední famílie . Zahrajeme si hru - Je tam bůh? ()

David.Darco

Tak som si pozrel ďalšiu halloweensku kultovku v pohodlí domova. Nápad zasadiť bizarný svet morbídnej rodiny do konfliktu s postavami z reálneho sveta, s reálnymi problémami je na nezaplatenie. Takéto absurdné jablko sváru funguje perfektne a prináša množstvo vtipných, ale hlavne šikovne nainscenovaných momentov. Addams family zrejme pribudne na zoznam filmov, ku ktorým sa budem v pravom jesennom období pravidelne vracať. ()

Lachtaan

Dávno jsem si slíbil, že se vrhnu na dohánění nepřeberných komediálních klasik a zatím se mi daří to čím dál tím více oddalovat. Naštěstí díky premiéře nové verze populární strašidelné rodinky, na kterou se chystám hned ve čtvrtek už jen kvůli “burtonovské” animaci, jsem se rozhodl, že dám ještě předtím šanci původním dvěma hraným verzím. A jsem na sebe pyšný, že jsem některou z těch oddychových klasik konečně zhlédl. Odpočinul jsem si a zároveň se dobře pobavil. ()

Ryuuhei

Čupr záležitost s několika i pro mě opravdu povedeně vtipnými momenty! Zajímavá zápletka, sympatické postavy, obecně černohumoristické téma... Dohromady to dává velice slušnou a stylovou zábavu! ()

xerno

Tolik jsem od toho nečekal, skvělé překvapení černým humorem. Jsou tu dokonalé role například Wednesday, nebo hloupého právníka, škodolibého soudce... ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým