Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

Hopper

Buď to milujete, alebo nenávidite, poprípade kombinácia oboch pocitov. Niektoré hlody sú tak ujeté, až sä geniálne, niekde dominuje trapnosť až má človek chuť vstať a odísť, ale v konečnom dôsledku som sa nenudil, miestami priam bavil a zopár momentov/hlášok takmer skultovnelo. ()

eagle-eye

Meyerse moc nemusím, avšak Goldmember byl díky absurditě některých vtipů celkem zkousnutelný... Rozstřelenou hlavu Britney Spearsový já můžu...;-) ()

Paity

Upřímě musím říci, že vůbec nežeru Mike Myerse a jeho styl humoru. Přesto tomuhle filmu dávám dvě hvězdy, což je vlastně veliká pocta. Důvod je jednoduchý. Dělá si srandu z všelijakých bond-movies ale také za několik scén, které mě donutily k velikému smíchu. Hlavně prohlídka u doktora za plentou byla neuvěřitelná. :) ()

MadChick

Tento druh humoru je od mého ideálu bohužel natolik vzdálen, že jiné hodnocení dát nemohu... Viděl jsem, protrpěl jsem ...20% ()

Prochy38

Nejvtipnější z celého filmu byl asi ten hollywoodský začátek a konec. Jinak stejně jako předešlý díl je to spíše podprůměr. Zase přehršle trapnosti, nechutnosti a hnusu. Nechápu proč se producenti za každou cenu snaží do filmu vecpat něco, co z toho udělá totálně nechutný paskvil. Viz předtím i teď ten nechutnej tlusťoch, nebo třeba humusáckej Goldmember. Proč? Proč ze slušné bondovské parodie udělají zase perverzní nechutnost?? M. Myers už není vtipný jako v prvním dílu. Hezké bylo akorát se koukat na Beyoncé. Nechápu, jak se k tomu mohla upsat, ale fakt jí to seklo. Jediný klad filmu. ()

Hanes88 odpad!

Nechápu jestli se tohle může někomu líbit. A už vůbec nechápu, jak něco takového může někdo natočit. ()

listr

Po výborné jedničce a hrozné dvojce, naprostá hrůza. Moje doporučení je pustit si prvních 10minut zmáčknout stop posunout dopředu a pustit si posledních 10minut. Jestli to tak uděláte máte to za ***** ()

willis

Jestliže Myers nezná pořekadlo "2x opakovaný vtip přestává být vtipem", snad si alespoň řekne "3x a dost". ()

Yardie odpad!

Vydržel jsem na to koukat asi 15 minut! Katastrofa, kravina, neskutečná slátanina bez hlavy a paty. Úplná blbost! PO těch 15 minutách mě z toho začala bolet hlava. Odpad! moc často nedávám, ale co je moc, to je moc. Naprosto nechápu, co je na tom vtipného. Těch 15 minut totálních hovadi* mi stačilo a dost! Howgh! ()

Me6i

Austin má svůj styl a ten mé vtipové centrum zrovna moc neoslovil Nemyslím si že film je špatný ale ani dobrý ne - je to ani tak ani tak - proto 3* (už nevím v kterém díle ale opravdu super postava byl "mé mini") ()

GreatestFan

Podle mě nejhorší ze série. Nejmíň vtipný, nejvíc potažený za vlasy, no co víc říct. Proměna Scottyho nemá chybu :)... // Poprvé viděno 7. Května. 2011. ()

Mikino00

Když už začínají parodovat sami sebe, není to dobré znamení, příběh je velmi slabý, rodinná sešlost pak k uzoufání. Naprosto úžasná je ale úvodní scéna s filmovými hvězdami, o to více bije do očí velká role Caina, který si takhle důstojnost brát nemusel. Velice otravná je Beyonce i opakované vtipy z předešlých dílů. Vypadá to, že se série vyčerpala, ta hrstka povedených vtipů ji zachránit nemůže. ()

Renfield

Vlastně bych mohl zkopírovat komentář ke druhému dílu, platí to stejné. Goldmember mi přišel vtipný ještě méně, navíc se film velice táhl. Mike Myers předvádí ve všech rolích zajímavé výkony, ale celkovému dojmu to nepomohlo. Líbil se mi úvod a závěr filmu, tedy natáčení Austina Powerse. 35% ()