rozpočet : $42 million tržby celosvetovo : $363,889,678(10.12.2006)

Romantická komedie s Julli Roberts, to je moje noční můra ovšem i noční můra může mít krásné probuzení,v podobě humoro. Velký díky patří Rhysu Ifansovi, to co tam předvádí se nevidí, to fakt ne to se musí jedině zkusit.(7.7.2006)

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Můj top ten film, komedie plná černého humoru od scénáristy Richarda Curtise, okořeněná hereckými výkony Julie Roberts a Hugha Granta, ale i božského Welšana Rhyse Ifanse a mnoha dalších. Viděl jsem to už asi osmkrát a kdykoliv můžu znovu, svíjím se smíchy od začátku do konce, v patřičných místech mne mrazí a jindy zase dojímá. P.S.: Taky bych chtěl být redaktorem časopisu Kůň a pes. Trailer: http://www.csfd.cz/film/17806-notting-hill/videa/(27.12.2008)

• Djkoma

Když se sejdou dva mí neoblíbení herci v romantické komedii, kterých je na každém kroku 10, tak nemůžu dát víc než 2*. Nezachránil by to ani útok mimozemštanů, který by měl za následek naprosté vyhlazení lidstva :-)(24.4.2005)

Sice nepříliš originální, ale který romantický film je, že? Ale Hugh Grant a Julia Roberts jsou bezpochyby dvojka, který dokáže zaujmout, takže díky jim je Notting Hill jedním z mála romantických filmů, o kterých lze bez nadsázky říci, že jsou naprůměrné, kvalitní a netrpí tolika obvyklými neduhy tohoto žánru.(7.10.2010)

• Rhys Ifans

• - Dům s modrými dveřmi, kde bydlí William, je opravdový. Kdysi patřil autorovi scénáře Richardovi Curtisovi. (don corleone)

• - Režisér i scénárista na sobě nezávisle prohlásili, že jak Hugh Grant, tak Julia Roberts byli oba první volbou pro své role. (don corleone)

• - V souvislosti s obsazením jedné z hlavních rolí byl osloven Art Malik. (Cheeker)