poster

Svatba ve třech

 • Velká Británie

  Imagine Me & You

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie / Německo, 2005, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (139)

 • POMO
  ***

  Obstojná, vkusná romantická záležitosť podľa najosvedčenejšieho receptu, ktorú robí „inou“ iba fakt, že o naplnenú lásku v nej usilujú dve lezbičky. Krajšie lezbičky než vidíte bežne v pornofilmoch.(19.5.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $672,243Tržby Celosvetovo $2,635,305(9.8.2009)

 • H34D
  ***

  Trochu málo komediální komedie snažící se zahalit hábitem psychologického dramatu o přerodu sexuální orientace, který je ovšem také dosti děravý - psychologie je strašně jednoduchá a plytká, resp. v podstatě ve filmu vůbec není. Téma je ale dost atraktivní a nekonvenční, zpracování středně minimalistické a světe div se - vkusné a fakt milé. Jen závěr zbytečně velkolepý, okoukaný a provařený. Použití dvou překrásných, něžných lesbiček jako lákadlo pro povrchní diváky a nadržené teenagery je sice děsně samoúčelné, ale musím uznat, že funguje skvěle, na dívenky v hlavních rolích je vskutku příjemný pohled... 7/10(19.2.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  On, ona a ona málokdy tvoří šťastné trio. Pokud se však do jejich vztahu připlete skvělý konverzační humor, tak je o zábavu postaráno, i když skutečnost, že dámy nepředvedou žádnou žhavou postelovou cestu, se mi jeví jako značně pobuřující.(10.12.2011)

 • M.a.t.t.
  ****

  V skutočnom živote to možno takto nefunguje ale už za neotrelý námet a mimoriadne sympatické duo Piper Perabo/Lena Headey musím proste prihodiť. Hoci Imagine Me & You v zásade štruktúrou neprináša nič nové, predsa ide vďaka spracovaniu o svieži vánok na poli romantických komédií. Američania by niekedy asi potrebovali britský rýchlokurz aby sa naučili aj obyčajné témy točiť pôsobivo.(3.2.2008)

 • TeeAge
  ***

  Film o tom, aký je svet vzťahov krutý. Univerzum, kde biológia dovolí takýto hriech z pohľadu druhého pohlavia, ktoré čumí na tú žijúcu nádheru, je neriešiteľné. A preto človek musí ísť ďalej. Ináč umrie žialom. Už NIKDY nechcem vidieť film o prekrásnych lesbičkách! :D :((((9.10.2009)

 • Arachneuss
  **

  Scénáristovi useknout obě ruce.(5.1.2010)

 • hellstruck
  ***

  Láska si nevybírá..a mnohdy nás zasáhne, když už jsme si mysleli, že jsme ji našli. Je to v podstatě všední námět schovaný za nevšední kabátek, ale jedná se o celkem zábavný kousek, přestože to klišé, předvídatelnost a celková forma se mi zdá jako něco, v čem se obvykle spíš vyžívají Američani, než Britové. "Happy end" se mi zdál nevkusný, vzhledem k tomu, že byl na úkor tak dokonalého (!!) chlapa - hlavní dvojici tím pádem nešlo příliš fandit. Ale jako jednorázovka a k tomu se Cersei z GoT - fajn.(29.4.2013)

 • lenuse
  ***

  Tak lepší než Kyss mig, ale pořád žádný zázrak. Lena Headey mi byla povědomá. Nakonec jsem se dopátrala k Aberdeenu. :-)(7.2.2012)

 • ajuska
  ***

  Tak trochu jiná romantika, ačkoli jakmile vám tvůrci představí hlavní zápletku, je všechno jasné a předvídatelné jako u většiny filmů tohoto žánru. Ale je to příjemný snímek...(3.3.2007)

 • Ernia
  ***

  ve správné společnosti a dobrém naladěný naprosto pohodový snímek, který občas zvedne náladu, hezky se na něj kouká. Ale některé momenty naopak zase na odstřel. Takže takový střed. a dabing jako většinou hrůza(29.3.2009)

 • Pepinec
  ***

  Tohle je jedna z mála situací, kdy bych byl ochoten o svatbě alespoň přemýšlet. Asi by mně to ve finále bylo k prdu, no ale tak bych večer dělal kameramana, však nakonec by se nažrali všíci. Navzdory všem předpokladům pro průser šlo o vcelku příjemnou zábavu.(20.8.2016)

 • Shrew
  ****

  Jednu za Piper, druhou za Lenu, třetí za týpka s dvanácti varhánky na břiše. A ta čtvrtá? Turtles na konci to rozhodli. So... Happy Together!(27.1.2009)

 • Sysel_CZ
  **

  Abych si to ujasnil... Nevím, jestli to byla komedie nebo drámo (ano, vím, že oboje), což by ani tak nevadilo, ale výsledkem byl opravdu happyend, kdy jsou všichni šťastní a primární vztah šťastně rozbitý? Aby to působilo realisticky, přišlo mi to moc strojené; aby to působilo romanticky, je to moc bez srdce. Určitě existují nudnější filmy, třebas přímo i horší, ale ještě víc existuje lepších i příjemnějších.(11.11.2009)

 • IQ Tiqe
  ****

  Milý, laskavý, britský, romantický, sem tam vtipný.(8.1.2009)

 • dr.horrible
  ****

  Priznávam,je to skorej na tri hviezdičky; romantická komédia - úplne klasická,so všetkou svojou naivitou a klišé.Ale má to srdce.Tie dve sú super a dobre sa na to pozerá.Proste taký milý malý anglický filmík(31.8.2012)

 • sochoking
  *****

  Jeden z mojich najobľúbenejších filmov vôbec. Dôvod ? Londýn, jeseň a Lena Headey .(19.11.2008)

 • Happens
  **

  Zkouším opomenout nesmyslnost zápletky, odhadnutelnost každé následující vteřiny, ale nejde mi to. Snímek tak průhledný a námět stokrát zkopírovaný, až to není pěkné. Dávám dvě hvězdičky za herecké obsazení a britskou angličtinu.(10.9.2014)

 • jojinecko
  ***

  3,5*/5...Netradične pojatá a príjemná romantická komédia, ktorá kvalitatívne vyčnieva v porovnaní s ostatými žánrovo podobnými filmíkmi. Môže za to predovšetkým veľmi príjemné ústredné ženské duo, medzi ktorými tá "chémia" naozaj fungovala:)(2.1.2007)

 • Kamca_
  ****

  Nemám slov. Hodně se mi to líbilo. Obsazení, hudba i námět.(21.8.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace