Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

StanleyVanH

No jo, klasická béčkárna. Ale na jedno podívaní dobré, několik směšných scén tam také zaspívalo a závěr byl taky výborný, pilot od play stationu, mazec. Jinak filmy toho stylu zatím nikdy nezklamali, ať se děj odehrává celou dobu někde v jeskyni, místnosti, výtahu, tak v letadle taky super. ()

uprchlice

Včerejší večerní usínáni s filmem (nikoli horrorem) Hadi v letadle. Nevím, zda si toho tvůrci všilmli, ale bylo to dost nudný. Připadalo mi, že se dívám na film od Asylum. Nechápu, co s tou počítačovou blbostí chtějí dokázat?! Až na Samuela L. Jacksona a pár dalších černých herců, neměl tento film pro mě žádnou cenu :/ ()

psychokiller

V celku slušná podívaná, jak se během jednoho letu, může vše změnit a vznikne z toho boj o přežití. Avšak plný počet si to nezaslouží, už jen z toho důvodu, že některé herecké výkony byly až moc přeháněné, některé byly lehce nadprůměrné, k tomu efekty, ty byly rozhodně povedený, ale určité pasáže byly opravdu tmavé, že bylo zapotřebí zvýšit jas, tudíž osvětlení scén mírně chátralo. Rozhodně zajímavý nápad, na pojetí moderního akčního žánru, ale mě tam chybělo vysvětlení, jak vlastně se ti hadi dostali do letadla a také mohli více připodobnit ten feromon, který je více rozdráždil. Z celkového hodnocení vyplívá, že Hadi v Letadle rozhodně není film, na který bych se mohl dívat neustále, ale je rozhodně tím filmem, na který se čas od času rád podívám... Hodnotím krásnými 85%!!! ()

oskiii odpad!

Výkal... řídký, smradlavý výkal. Neškodní škrtiči jsou zde jedovaté bestie... který magor ten scénář psal? Tohle není béčko... filmy s JCVD jsou proti tomuto sranci zlatým fondem světové kinematografie. Tohle je otřesný zvratek. ()

tomtailor

Tento film určite nemohli tvorcovia myslieť vážne, ak ho budete brať ako paródiu na množstvo filmov kde útočia živočíchy od výmyslu sveta, tak si to pomerne slušne užijete... ()

Marcos88

Hady v lietadle netreba brať vážne . Podľa mňa tento " hadí massaker " nespadá ani do béčka . Je to tak zlé, až je to dobré. Je toho dosť čo by mi v inom filme liezlo na nervy : trapné dialógy, lacné efekty a postavy, ktoré sa tvária ako kilo silo v polkilovom sáčku . Navzdory tomu všetkému som sa pri tom celkom dobre bavil a o to ide. ()

Darknees

Člověk trpící fobií ze všech takových plazivých potvor, by se na to neměl koukat. A opravdu jsem myslel, že to po 30minutách vypnu, neboť mi to vážně vadilo. Naštěstí od poloviny filmu jsem zjistil, že je to spíše taková blbost a hadi se při útocích nechovají realisticky, takže jsem se tomu spíše smál. Co mě ale překvapuje, je úchylnost lidí, kteří si vymyslí postavit před takové mrchy 3-5 leté děti nebo nedejbože kojence. To mi vadilo vážně nejvíc....že na to má někdo žaludek a dá to do filmu. ()

T.I.P

Naprosto vynikající film, který ode mě dostal čtyři hvězdičky. Neštěstí v letadle už tu bylo hodně. Teroristický útok, přepadení, porucha, ale hadi tu ještě nebyly. I když by taková situace nemohla nastat, tak je ve filmu velmi kvalitně zpracovaná. Vyšilující lidé, několik ztracených životů, šťastný happy end. Přesná dějová linka, po které jdou všechny podobné katastrofické filmy. Tento má však něco do sebe... ()

pupidup odpad!

co jsem komu udělala??? dost šílená blbost...no, možná, kdybych si dala dva jointy....pro Lima - můžu, prostě pod tři hvězdičky můžu!:o))) můžu i pod jednu!:o) ()

Mithal

Naprosto průměrný americký akční film. Už z názvu je poznat tato tuctovost. Samuel L. Jackson hraje stejně jako v každém filmu (tedy nic moc) a hady zakousnuté v různých intimních partiích bych taky klidně přehlédl. Ale na druhou stranu, jako oddechový nenáročný film je to schopné překousnout. ()

JARDAHONDA

Samuel L. Jackson, za to sice nemůže - přesto vše se podílel na těžkém propadáku... Hadi v letadle byli zbytečně přehnaní- digitalizace až moc průhledná. Tím vše ztrácelo na věrohodnosti... Škoda, námět byl dobrý, ovšem zbytek zpackaný. Mohl to být super film. 05 méně je někdy více. ()

Epics

Megaptakovina! Uzasne blbej film, po jehoz shlednuti mne zachvatila nevidana scenaristicka invence, nebot namet primo vola po nekonecnych pokracovanich: Hadi v autobuse, Hadi na zaoceanske lodi, Hadi ve vlaku a komornejsi drama jedne rodiny na letni dovolene Hadi v karavanu. Zapletka by byla asi vzdy prakticky ta sama, ale na vsemoznych zpusobech ustknuti hadem by se dalo slusne vyblbnout. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)