terin.manka

Sice už mi to moc nepřijde jako Scary Movie bez Brandy a Cindy,ale dobrá parodie to je. Nějáké hloupé a zbytečné scény by se našli, ale je jich málo. Převládají vtipné scény, jak jinak. Ale v ostatních dílech jsem se teda smála o dost víc. Myslím, že z kina jsem odcházela s dobrou náladou takže film určitě za něco stojí. Plus má ode mě i to že tam byl Charlie Sheen a SImon Rex. Na to že se Aschley Tisdale jen tak v parodii nevidí, tak si vedla dobře. ()

kikakrystof

Místy jsem se docela bavil. Občas mi, ale scény připadaly opravdu dosti trapné. Film bych si znovu už asi jen tak nepustil, možná po nějakých měsících svého života :) Určitě stojí se na to podívat, ale kdo nemá rád sérii filmů Scary Movie, tak se zřejmě nepobaví, jelikož spolu s druhým dílem se jedná o nejslabší díl :) 2-3 hvězdy, ale za pár vtipných scének musím dát 3 :)) ()

Wicky

Po katastrofálním traileru a špatných ohlasech je to celkem překvapení. Samozřejmě to u mě nedosahuje kvalit předchozích dílů (možná tak dvojky). Nic moc mi na téhle další Zuckerově ujetosti nevadí kromě dvou věcí - Zbytečná scéna s Mikem Tysonem a parodované pasáže na Black Swan. A na konec se jen tiše směju těm co byli tak naivní a mysleli si že Charlie Sheen tam bude celý film. A s Lindsay Lohan se k sobě náhodou hodili (přeci jenom oba musí mít ty obojky). 60% ()

korndaddy odpad!

Do třetího dílu se to jakože dalo a dokonce mě jednička bavila i nadstandardně. Ale i přes odrazení čtyřkou jsem byl zvědav na pátý díl této série. To byla chyba. S prominutím sem větší a takhle nevtipnou, možná až trapnou píčovinu neviděl. Série Scary movie ztratila vše z celkem povedených prvních dílů a stala se tak jedním z dalších filmů, kdy si říkám, že i 40 procent zdejšího hodnocení je opravdu hodně. ()

Spike23

I přes veškerou trapnost, která už není vtipná, a přes všechnu demenci, kterou film obsahuje, stejně musím bez jakýchkoliv pochybností uznat, že to bylo lepší než Fast & Furious 6. ()

KoRner

Na rozdiel od Wayansovho The Haunted House, ktorý sa o humor vlastne ani nejak extra nesnažil, Scary Movie tlačí na pílu až veľmi a väčšinu času som prižmuroval oči, ako toto mohli dať dohromady dospelí ľudia. Veď to už muselo vyznieť trápne na papieri! ()

Eraserhead

Výrazně lepší než Haunted House nebo cokoliv od dua Friedberg/Seltzer. Několikrát jsem se slušně zasmál, což se o většině parodií z poslední doby říct nedá (naposledy mě napadá snad Suprhrdina). ()

Gogo333

Nejhorší díl, vůbec nic čemu by se dalo smát. Obrovské zklamání, předchozí díly mám velice rád a občas si je pouštím, ale tohle mi fakt jednou stačilo. Nejlepší na celým filmu byl pes a scény v titulkách a na konci titulků. U Haunted House jsem se bavil daleko víc. ()

Corpsegrinder odpad!

Totální dno pro Scary Movie, ale dalo se to čekat protože po sedmi letech už je ta značka vyčpělá stejně jako její humor. Zasmál jsem se pár věcem ale už to bohužel nejsou žádný vtipy co by si člověk pamatoval tak jako z prvních dílů. Scény jsou jedna trapnější než druhá. Doufám že hodnocení zde půjde ještě níž. ()

Junglista

Výjimečně budu hodnej... i přes to, že je to opravdu velká sračka, tak začátek s Charliem a Lindsay byl opravdu vtipnej a zrovna tak vyhazování hospodyně. To sem se tlemil. Ale jinak? Křeč, trapnost, kravina... (+ si domyslete tak 40 dalších synonym). Zlatá jednička a trojka. Tohle už bylo moc.. ()

MareT.

Zatimco kazdy jeden dil v teto serii mel svuj styl humoru, ktery me urcitym zpusobem dokazal rozesmat (nejlepsi je pro me dil 3.), tento spadl na uroven odpadu nejvetsiho kalibru. Je az smutne, ze scenar sepsali kdysi veleuspesni tvurci Blaznivych strel (porad pro me neprekonatelne parodie). Opakovany vtip prestava byt vtipem, ale tady se vtip opakuje i 10 krat s cimz uz poprve to neni vtipne. Cely dej je prakticky kopie podprumerne Mamy s PA s odbockami nejnovejsich hororu a nic se popravde nepovedlo, jak tvurci zamysleli. Je to smutna tecka za kdysi vtipnou serii. ()

Hanys_

Jop. Já to říkal. Ještě se bude se slzou v oku vzpomínat na Wayans Brothers. Problém bych zase viděl už v těch hlavních parodovaných filmech (Mama a Paranormal Activity) a navíc ty situace tady prostě fakt nejsou nějak zvlášť vtipné (nejvíc asi pobaví nepodařené scény na konci). ()

divak84

pár vtipností tam bylo.. cely film samozřejmě stojí za hovno, avšak právě proto některe vtípky vypadají vedle celku jako povedená práce. např. pařba vysavačů. uvod s sheenem NAPROSTÁ PÍ**VINA, stejně tak naprosto debilní snoop scena. půl hvězdy za něco malo smíchu a půl hvězdy za zmínku o jasonu bourneovi. ()

ZdenoLo

Pre fanúšika Scary Movie je toto jedno obrovské sklamanie. Celkovo mi to pripadalo ako tie trápne kópie ktorých je už neznesiteľne veľa a humorom upadajú rok od roku nižšie a nižšie. Tak dobre námety na parodovanie a takto to skaziť ?! To už nepomohlo ani obsadenie Charlieho Sheena a Simona Rexa. Ten môj jeden bod bol len tak.. tak cez zaťaté zuby a zatvorené oči..lebo toto s humorom nemalo nič spoločné. ()