AdminkaDF

Tenhle film (i seriál) může připadat spoustu lidem (převážně mužům) jako trapně kýčovitá záležitost. Já to ovšem považuji za skvělou oddychovku s parádní atmosférou. Po shlédnutí filmu mám vždycky nevysvětlitelně lepší náladu. Charaktery postav jsou krásně vymazlené tak, že si dokonce ošklivou Carrie oblíbíte.. Navíc jsem nadšená z pevného přátelství mezi ženskejma, snad každá ženská si přeje mít kámošku jako je Samantha. ()

pantokrator odpad!

Čtyři vymaštěné piče a jejich dementní starosti. Moje babička říkala: Válku byste měli zažít. Hlad a dřinu. Nesouhlasím. Těmhle kravám od přírody by to k mentálnímu ozdravení nepomohlo. ()

nela_h

Musím se přiznat, že Sex ve městě (seriál i oba filmy) jsou moje guilty pleasure. Nevím, čím přesně si mě získal zrovna Sex ve městě, protože všechny ostatní holčičí seriály a filmy mě míjí dost velkým obloukem. Uvědomuji si pitomé jednání hlavní hrdinky Carrie, která se někdy chová tak, že by se za ni mělo celé ženské pokolení stydět. Ale tak nějak to beru jako oddechovku, u které se dá vypnout. Navíc mě baví vizuál seriálu/filmu v podobě oblečení, doplňků atd. ()

kikkyo

Zboznujem ten serial a tento film je uz len ceresnickou na torte. Famozne zakoncenie 6tich serii. Je to ako dlha epizoda krasne zakoncujuca zivoty mojich oblubenych postav, zvlast Samanthy. ()

Milonak odpad!

Prostě jsem se odhodlal a - neměl jsem to dělat. Dnešní doba (cca posledních 15 let) mě začíná poměrně dost sr.t a to zejména svojí povrchností. Vše je způsobené konzumní dobou a tím, že spousty lidí nemají skutečné starosti a nevědí co roupama dělat. A tohle "dílo" je přesně o tom stejném. Čtyři postarší košťata se chovají jako puberťačky, permanentně řeší nějaké vztahy a svoje dětinské přešlapy a navíc bohužel vypadají jako strašidla do zelí, ačkoliv jsou "políbené" módou a právě módou žijí. Vím, bylo potřeba vydělat peníze, já to ale fakt neocením. Odpad nejhrubšího zrna. Ani jsem to nedokoukal. ()