Silvermoon

Na začiatok sa musím priznať, že za celú dobu vysielania seriálu Sex v meste sa mi podarilo vidieť len jedinú časť (keď Carrie pobozkala ženu). Vďaka novinovým článkom som získal aké-také poznatky o dianí, hlavných postavách a kvartetu herečiek. K filmu som sa dostal náhodou pri hľadaní iného filmu. Moje očakávania boli: upišťané štyridsiatničky, módne kusy oblečenia, kabelky, párty a SEX. Naopak, dostalo sa mi filmu, ktorý má istého ducha a nie je prevažne len o móde (á la Diabol nosí Pradu). Pred sebou máme Newyorčanov a Newyorčanky, ktorí riešia problémy vo vzťahoch a v najhlbšej podstate hľadajú lásku (tak, ako my všetci). Sex v meste nepatrí k najhorším filmom, ale ani k najlepším - je to ten typ filmu, ktorý si pustíte, keď je sobota večer, ste single, sedíte doma a v chladničke vám zostalo ešte nejaké to víno. Za najväčšie mínus považujem pridlhú stopáž - 2 hodiny 20 minút, tak to je asi fakt len pre najzarytejších fanúšikov. Celkovo príjemné pozeranie, po konci filmu vás zaplaví pocit, že láska sa nadobro nevytratila, iba zostáva skrytá a čaká na správnu chvíľu, aby si znova otvorila dvere do vášho srdca. Mňa osobne potešila prítomnosť "oscarovej Dreamgirl" Jennifer Hudson a jej pieseň "All dressed in love" znejúca vo výbornom závere. A posledné plus za humor - produktplacementová scénka s i-Phonom ("S tímhle neumím.") a Samanthin posexový dialóg ("Zdáš se mi vzdálená..." "Vzdálená?! Si pořád ve mě."). ()

Margotka

Tenhle seriál nikdy nebyl o tom potěšit srdce diváka nakloněného úchvatným hereckým výkonům, důmyslným scénářům či čemukoliv podobnému. Je to o ženských, jejich přemýšlení a hlavně proto, aby těm příslušnicím něžného pohlaví zvedl náladu. A to se mu dařilo a daří i ve filmu. 3 hvězdičky za vtip, odreagování a těch pár slziček, který ve mě vyvolal, 4. hvězdička za nezapomenutelný módní kreace a hlavně naprosto dokonalý boty od Manolo Blahnika!!! :-) ()

m&rticka

Film plný luxusu, krásných šatů, krásných bot, ale hlavně plný pravé Ameriky. Oproti seriálu Sex and the City mě tento film nabil pozitivní energií a opravdu jsem si užila všechny čtyři dámy (a hlavně Samanthu). Zasloužených pět hvězdiček! ()

matilda33

Áno, páčili sa mi šaty, šperky a všetko čo môže mesto ako New York ponúknuť. Vrátane sexu. Už menej sa mi páčil samotný film. Bolo to príliš dlhé, v poslednej dvadsaťminútovke som sa pristihla s myšlienkou, že už by to mohlo aj skončiť. Dávam 2,5 hviezdičky za niekoľko vtipných scén, na ktorých som sa výborne pobavila. Inak mi Sex v meste vyprchal z hlavy príliš skoro. ()

davsch

- stejně dobrý jako seriál - takový trochu delší díl seriálu - jiná hudba - v něčem dobrá, ale uvítal bych hudbu dle seriálu - ta bylo určitě o sto procent lepší - děsně dlouhé, ale nenudil jsem se ani chvilku - celý film vyzní na konci jako sladká pohádku - hlavní téma je odpuštění, což bych nečekal - film šitý pro ženy - jsem zvědavý o čem bude pokračování - dobrý výkon hlavní hrdinky - móda nehraje takovou roli, jak by se zprvu zdálo - kulisa New Yorku je báječná, možná až moc protěžovaná ()

bronik

Kravinka pro oddych, clovek by mel mit asi pocit, ze bez Vogue v jedné ruce a bez Vuitonky v druhé není vůbec nic. ()

Lenakf

Tak tohle byl pro mně opravdu slabý odvar seriálu, takový průměr.Seriál sice pravidelně nesleduji, ale příjde mi o hodně zábavnější než tenhle film. Ikdyž co si budeme namlouvat, která z nás tajně netoužila po štastném happiendu Carrie s Božským? :) ()

cachanell

Žádná sláva. Jednoduchý film pro mne s ne moc přesvědčivými výkony. Moc jsem jim nevěřila. Ovšem na druhé shlédnutí s babincem kamarádek a lahví vína. Ano J Taková letní přehlídka šatiček, botiček a jednoduchosti. Možná hlavně o to šlo. Takže nakonec pět hvězdiček - za lehký ženský film s bandou sexy kamarádek. ()

MissDark

Po seriálu Sex ve městě se všichni fandové a hlavně všechny fanynky těšili na to, co přijde ve filmové verzi. A to co přišlo všechny asi spíš zklamalo. Zatím co seriál je vtipný a odsípá, o filmu se to dá říct jen v prvních chvílích. ale přesto má něco do sebe. Ano, je to kýč a je to slátanina, která má jen popáchnout.. Ale když nevím, co si mám večer pustit, nemám náladu na něco složitého a filozofického, první co mě napadne je Carrie a její partička. U filmu se zasměju (občas), někdy mi je smutno, ale americký konec ve mě aspoň na chvíli zanechá pocit dobré nálady a nic víc ani vlastně od toho filmu nechci a neočekávam. Prostě taková výplň nudného večera. Ale jako výplň je moc fajn. ()

slimi2

Zcela evidentní je že 2 a čtvrt hodiny je na tohle téma až až....Vemte si pustit čtyři seriály hned za sebou???ale jo, chápu tvůrce že chtěli nějak rozlišit film od seriálu a tak aby nedocházelo ke srovnávání ke kterýmu stejně dochází, zvolily odlišení ve výrazně delším pojetí. Myslim si, že milovníky seriálu film nezklame, ba naopak... Je pravda že úvod mě zrovna moc nenaladil, ale po přežití prvních 10ti minut a některých nadnesených scén se mi dostalo toho, čeho jsem očekával... Soustavné navazování na poslední díly seriálu, úsměvný humor a zcela nepochopitelně pořád víc a víc sexy Samantha:) jak ta to dělá ve svejch letech to je mi neobjasnitelnou záhadou....Když to schrnu, tak se mi to docela líbilo i přesto, že jsem chlap....Poněvadž podle mě je to film hlavně pro ženský. Ty jejich neproblémy pochopěj asi jen ony, nicméně se tam sem tam vyskytují úryvky sexu a proto se na to dívá i chlupatější populace:-)) ()

piggmi

Mělo smysl tento film vůbec natočit (myslím jen jedničku, u dvojky je odpověď na tuto otázku naprosto jasná)? Myslím, že ani skalní fanoušci - jako například já - nemají v tomto problému zcela jasno. Jako křeč nebo snad poslední záchvěvy agonie bych Sex ve městě jistě neoznačila... nesmíme zapomenout na už zmínený drzhý díl, ale jisté zbytečné protahování to asi je. Řeší se už jednou řešené (a navíc i vyřešené) a co ke svému konci nedošlo v seriálu, učiní tak ve filmu - bohužel podle očekávání. Ale našly by se i malé plusy: Carrie je místy stará Carrie, Samantha se stane opět Samanthou a scéna s "infikovanou" Charlottou snad nepotřebuje komentář. A co nezklamalo rozhodně - móda! ()

Terul

Jak zařídit aby z malých holek vyrostly velké slepice?... Jinak asi ani nemá smysl hodnotit... Občas nějaký vtip, který ovšem nemá šanci vyvážit tuny hlouposti... ()

Honey007

Seriál Sex ve městě je jistým fenoménem své doby. Parta úspěšných třicátnic až čtyřicátnic brázdící ulice Manhattanu a prožívající neustálé trable v lásce a sexu může vypadat (zejména pro mužskou část populace) jako nudné klišé, ale není. V seriálové podobě. Bohužel. Nemůžu se ubránit dojmu, ale celovečerní film, jako pokračování jednou vypoentovaného příběhu v seriálu působí poněkud ploše a uměle. Všechny zápletky jsou tady méně uvěřitelné, chybí vtipné postřehy a "návodné" otázky od Carrie, které dávaly i zcela všedním problémům punc zvláštnosti. Urputná snaha dostat z hlavních hrdinek co nejvíce emocí se zcela minula účinkem. Namísto všedních a uvěřitelných problémů zde defilují svatební šaty od Vivien Westwood, kabelky od LV a těžký život s holywoodskou hvězdou. Vše je lehce předvídatelné, rozhodně žádné drama a bohužel ani moc komedie, za což asi nejvíce body dolů. 40% ()

BellaRagazza

Chtěla bych žít v New Yorku - všichni jsou tam bohatí, oháknutí od Diora až po Valentina a nakonec mají to, po čem touží. :-) Seriál mě nikdy nebral, ale film byl docela pěknej (i když si stále myslím, že SJP je jedna z nejnevzhlednějších hereček a její postava Carrie se obléká velmi nevkusně). ()

thymus

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem si libovala, že jsem neztrácela čas sledováním stejnojmenného seriálu a nemusela prožívat starosti s čtyřicetiletými holčičkami, jejichž život je sice luxusní, ale strašně prázdný a zájmy povrchní a pitomé. ()

FanynkaFilmu

Miluju seriál,a když přišel do kin i film, byla jsem nadšená, chápu,že chlapi si to asi moc neužívali,to ani ten můj,když jsem ho uprosila aby šel do kina se mnou,ale sranda byla...Tyhle holky a jejich problémy si oblíbily ženy a dívky po celém světě, myslím,že s některými skutečnostmi ba i povahami oněch dam se ztotožˇnuje mnoho žen, a proto je seriál i film tak oblíbený... Přimyslete si luxusní hadříky,charismatického pana Božského a máte pět hvězd. ()