Juto

Spisovateľ a režisér Michael Patrick King nedokáže zamaskovať skutočnosť, že film pozostáva v podstate z piatich televíznych epizód spojených dohromady. Je to príjemná oddychovka. 6/10 ()

emo

Vcelku dôstojné zavŕšenie skvelého seriálu. Hlavným predpokladom úspešného dopozerania filmu (vzhľadom na jeho stopáž) je aspoň zbežná znalosť seriálu a fakt, že štyri hlavné predstaviteľky a ich "srdcové záležitosti" sú vám sympatické... Ak spĺňate dva uvedené predpoklady , tak si film podľa môjho názoru užijete. Ja som to zvládol a po odchode z kina som mal príjemný pocit. A myslím, že to bolo aj zámerom tvorcov... Myslím, že každý, kto od tohto filmu čakal niečo prevratné, hlboké a filozofujúce, by sa mal nad sebou vážne zamyslieť... ;-) ()

frings

Seriál jsem nikdy neviděl, ale to kýč a holky mě bavily :-) důležité si jen uvědomit, že to takhle v životě nechodí :-)) ()

Loki81

V podstate jsem od toho nic vice necekal... nudne nafintene plkani naprosto o nicem, bez jakehokoliv naboje, napadu, deje... Jeste vetsi pruser nez samotny serial. Tohle neni v zadnem pripade ma krevni skupina. ()

wendelin9

Mno tenhle typ fimům rozhodně nepatřím k žánrům, které bych vyhledávala, ale i tak si myslím, že je to příjemný snímek o stárnoucích ženách posedlých módou a o nejednom zklamání, které jim jejich životy přináší... Průměrný pohodový flm, ikdyž na můj v kus moc dlouhý - 3* ()

Radiq odpad!

Film s uječenejma udrbanejma hysterickejma povrchníma babama, určenej asi pro stejně smýšlející baby. A ježiš, proč to bylo tak dlouhý? Přitom není ani jedna z těch bab vyloženě hezká. Víc mě ale štvala ta jejich posedlost příšernou předraženou módou. Doufám, že na světě ještě existujou nějaký normální holky. ()

tom88

Je pravda, že film je zdĺhavý a daná téma nemá šancu uspieť v tak dlhej stopáži, ale páčilo sa mi, že sa s tým tvorcovia potrápili a vznikla celkovo milá a zábavná komédia so starými známymi postavami značne poznačenými časom. Ťažko by som si film pustil v bližšej dobe znovu, to je fakt, predsa to pláva na vlnách priemeru, ale na prvý krát mi to pekne ušlo a pre mňa nadpriemer, pri druhom raze by som bol asi kritickejší. 68% ()

vesper001

Pro fanoušky seriálu to má své kouzlo, ale asi jen pro ně. Sequel mohl a zřejmě i měl být pohádkovým koncem a sladkou tečkou za šesti sériemi vztahových peripetií Carrie a pana Božského. Jenže už to není, co bývalo. Postavy zestárly, přibylo svatebních šatů a ubylo slovních výměn ústřední čtveřice, na kterých byl seriál založen. Za zmínku stojí vydařený soundtrack, jinak ale film nic nového nepřináší. ()

URBAN

Solidní oddychovka která začne v polovině nudit , nudit a nudit jako kdyby ten film měl skončit v polovivě nebýt toho soundtracku a celkem sexy 40 které uměly skvěle hrát tak to v té polovině asi vypnu , ale ted jak jsem to dokoukal jsem rád že sem to nevypnul a zůstal dokonce ()

Kjůkíí

Pokud máte rádi seriál Sex and the City, filmové pokračování úspěšného seriálu vás rozhodně zaujme. A i když já nejsem častým příznivcem Sexu, film jsem si nenechal ujít, protože jsem čekal, že splní má očekávání. A splnil do puntíku, film plný bot, šatů, krásných žen a vtipných situací, jako vystřižených ze života. Scénář pokračuje tam, kde seriál skončil, dělá takovou tečku za tím, co se stalo a protože se určitě chystá i pokračování, není všem dnům konec. Sice všechno dobře dopadne jako ve správném americkém slaďáku, ale má to šmrnc a pro dámy všeho věku, které mají rády přiléhavé a extravagantní šaty je tohle to pravé. Nevím sice, jestli by si normální člověk vzal na sebe tak husté šaty, jaké měla Sarah Jessica Parker v jedné scéně, ale ona ta extravagance není na škodu, člověk je poté zvláštní a obdivovaný, úspěšný. Ve filmu jsou 2 velké zvraty, životy hlavních představitelek, party stárnoucích holek, se ale zase vrátí do zajetých kolejí. Nezbývá než znovu zkouknout celý seriál, protože je ve světě velice oblíbený a přiznejme, že to má své prozaické důvody. Je o životě. ()

eye candy

Konverzace s uzivatelem moiiz na qipu - 20:30:17: ted koukam na nove na film sex ve meste 20:30:33: to je takova sra*ka ze to fakt neni mozny ani 20:31:05: uz chapu jak se asi citi holky kdyz koukaj na predatora 20:31:30: nevim no, jako to neni o tom ze je to pro zensky, ona je to proste turbo pi*ovina 20:31:43: :D:D 20:31:44: je to proste film pro slepice ()

Tyny

Lepší komedie s příjemným dějem, promyšleným.. Což se u tuctových komedií většinou nestává. Parker byla nadmíru fajn až na to, že přes dvě hodiny trvající romantická komedie je až až. ()

Ogen

Totální hovadina.... Byly zde momenty kdy se člověk opravdu zasmál, ale hloubku asi nečekejte. Z pohledu chlapa to je film na posledním místě který chcete vidět. Další díly vidět nepotřebuji a doufám jen, že tomuto sequelu je konec. ()

Swansea odpad!

Jednoho letního večera se octnete na místě, kde chytíte ix polskejch stanic a jednu českou. Takže ani nevím, jak začít, protože to může číst i prepubescent.Asi takhle; kdybych sledovala dokument o ženské obřízce, tak to vyjde nastejno.Dokument by byl alespoň autentický. ()

A.Beech

Neuveriteľne dlhý film na svoj žáner. Ale neuveriteľne zbytočne. Prvé 3 hodiny filmu som mal v úmysle ohodnotiť 2*, ale film stále a stále pokračoval a ja som bol v neustálom očakávaní, kedy skončí...lenže nekončil. On pokračoval a pokračoval až tak, že sa to nedalo pozerať snáď ani ako kulisa do pozadia, také to bolo dlhé. Človek len stále čakal, kedy to skončí. Film ktorý mal mať klasických 90 minút rozťahaný na 4 a pol hodiny. Zbytočnejšie dlhý film som ešte asi nevidel a to podla csfd som filmov videl už celkom dosť. ()

Sokkk_y

Ano, tohle je jedno z mých subjektivních hodnocení. Miluji Sex and the City jako seriál a byl by nehorázný hřích nemilovat i film. Celovečerní snímek se plánoval velmi dlouho, podobně jako u The Simpsons. A stejně tak jako u The Simpsons, i Sex and the City dopadl jako prodloužený jeden díl. Kritici to kritizují, já jsem naopak rád. Film nádherně navazuje na předchozí život Carrie Bradshaw a jejích třech přítelkyň Charlotte, Samanthy a Mirandy. Svět této legendární čtveřice je pro mnohé vzdálený, ale když si odmyslíte botky od Manola Blahnika, šaty od Vivienne Westwood, kabelku od Louise Vuittona, byt na 5th Avenue a tučné konto, přibližuje se tento svět tomu našemu reálnému. Ačkoliv se jedná spíše o vedlejší věc, právě tyto dva světy se i ve filmu objevují - je to již zmíněná Carrie a její asistentka Louise. Carrie má všechno jen ne chlapa a Louise je na tom, co se týče peněz, hůře a přitom chlapa také nemá. Tím chci říct, že tenhle film si užije opravdu každý a nezáleží, jestli ho sledujete u domácícho kina s tričkem od Dolceho & Gabbany nebo v kinosálu v obyčejných botách od Bati. And that's just fabulous! ()

Mrkvič

Nejsem žádný fanoušek seriálu (viděl jsem jen pár dílů), ale romantickou komedii ocenit dokážu. První hodina nepostrádá napětí, vtip a spád. Zbytek filmu se dal prostříhat na polovinu. Některé problémy, ve filmu rozebírané, nestojí zmínku. Co mě hodně potěšilo je, jaké problémy hrdinky řeší. Ten kontrast mezi jejich sociálním chováním a těmy problémy byl výborný. Ikdyž vlastně ani o konstrast většinou nešlo, když se pokaždé rozhodly špatně :) Konec je všem od začátku jasný, ale stejně se na něj budete těšit. ()

ecceHOMMO

Hneď úvodom musím skonštatovať, že som nevidel žiadnu časť seriálu a tudíž som nemal vytvorené žiadne puto k postavám a nedokázal som sa naplno vcítiť do ich osudov ( zvášť keď som o ich minulosti vedel iba toľko čo bolo vo filme povedané). A možno aj preto som mal pocit, že film je príliš rozvláčny, ničím výnimočný. Uznávam však, že priaznivec seriálu si prišiel na svoje a bol z celovečerného filmu nadšený, možno aj ja by som bol keby som seriál videl.....možno. A teda tu je moje resumé: Kto seriál nevidel nech nečaká nič závratné a nech nemá veľké očakávania...no a kto seriál videl a pačil sa mu, tak........tak ten si ho pozrie tak či tak ak ho samozrejme do tejto chvíle ešte nevidel. ()

bubun

Vlastně přemýšlím, za co tu jednu hvězdičku dávám. Za celý film jsem se zasmála jednou, a to jen na půl pusy, myšlenka žádná, scénář hrozný, v podstatě úplně zbytečný film. Hodně nepříjemný mi byl i hlas S.J.Parker, a to nejen kvůli tomu, že jsem zvyklá na dabing. Bylo to jako jedna velká reklama na boty, oblečení a kabelky, do toho jekot a hysterčení hlavních hrdinek, v čemž vynikala opět již zmíněná Carrie. Po první hodině filmu jsem se začala nudit, a poslední hodinu jsem už vyloženě prosila Nebesa, ať už to utrpení skončí. Co si vlastně mysleli, proboha, ten film má skoro dvě a půl hodiny a děj, který by se dal odvyprávět v pěti minutách. Brr, už nikdy. ()