eMeMko

Velmi podobné stylu seriálu, přesto to už není úplně ono. Čtveřice žen sice perlí ostošest, ale udržet více než dvě hodiny pozornost diváka není lehký úkol. Tomuto snímku se to však docela zadařilo. Musím uznat, že kromě klasické hromady hlášek, nahoty a podobných bizardností obsahoval i scény, které bych u tohoto stylu filmů nečekal. Myslím tím velmi dobře zahranou totalní depresi Carrie poté, co ji...nebudu spoilerovat, koukněte se sami. Finální hodnocení: mírně slabší než seriál, nicméně výše zmíněná věc mu průměrné hodnocení vysloužila. ()

Drozdo57 odpad!

Toto je ešte väčší odpad ako seriál. Seriál totiž môže mať pár podarených epizód. Film je proste zlý už na základe premisy a prevedenie to nezachraňuje. A smutné je, že sú mladé ženy, ktoré si myslia, že toto je super film a nechávajú sa inšpirovať chovaním niektorých prrdstaviteliek. ()

Petriver

Seriály na TV si pečlivě vybírám a musím se přiznat, že ty z US produkce dvojnásob. Protože jsou mýmy favority mezi nečeskými seriály např. M.A.S.H. nebo Dr.House, je nasnadě, že z žánrově příbuzných seriálů tomuto filmu jsem schopen unést máloco. Přesto jsem na film vyrazil očekávajíc spíše zklamání - zejména s přihlédnutím na poměrně dlouhou stopáž - a nejasným pocitem, že jdu na celovečerák vycházející ze seriálu, z kterého jsem občas něco zahlíd. Překvapení se konalo, protože jsem žil v domění, že jde o seriál s názvem "Zoufalé manželky". Vypisuji se proto, aby bylo jasno, že jsem menšinovým vzorkem lidí, kteří film viděli bez možnosti být jakkoli ovlivněni seriálem. Přes to všechno musím přiznat, že jsem se opravdu dobře bavil. Řekl bych, že jde o kvalitně vyrobenou komedii s vyzrálými hereckými výkony. To, že celý svět tohoto filmu je obrazem konzumní společnosti a vizitkou amerického způsobu života, kde se za nesmysly vyhazují statisíce a každý má spoustu času se potácet v depresích a řešit osobní problému místo toho, aby musel denně pracovat na zaplacení činže, jsem prostě neřešil. Očekával jsem kvalitní zábavu a tu jsem dostal. Mohu doporučit. ()

borzula

Film je prilis vyumelkovany a pretiahnuty.Serial mal spad,tento film je miestami vtipny,plny farieb,co sa tyka oblecenia, a plny vztahov,ktore na prvy pohlad nevedu nikam ale vzdy dobre skoncia(skoro vzdy):) ()

Sunwise

Jako milovnice seriálu jsem se na tenhle film opravdu těšila: a nebyla jsem zklamána ani trošku, ba naopak. Nějakých 6-7 dílů za sebou, bez přestávek, co víc si může seriálový fanoušek přát? Tím spíš, že hlavní hrdinky a hrdinové se ani po těch čtyřech letech vůbec nezměnili. Cítila jsem se, jako bych potkala staré známé, akorát v nových šatech. Už na začátku jsem si povolila plakat, a vyplatilo se: slzela jsem v podstatě od úvodních až po závěrečné titulky. A nechci přemýšlet nad hloubším významem toho, co se na plátně za ty dvě a půl hodiny (které utekly jako voda) odehrálo. Mám za sebou příjemnou podívanou a silný emocionální prožitek, a víc jsem nečekala. A když začaly běžet závěrečné titulky, povzdechla jsem si jen "já chci další díl". ()

frolo

Takže tu máme rozuzlenie štyroch žien, ktoré prišli do New Yorku hľadať lásku, a značky. V živote som nevidel ani jednu časť zo seriálu ale predsa som sa rozhodol navštíviť kino a pozrieť si tento film. Nemusíte mať strach, ak ste nevideli ani jednu časť kľudne si pozrite film nevesta na úteku a budete v deji omnoho viac ako keby ste sledovali seriál. Môžem povedať, že je to voľne pokračovanie vyššie uvedeného filmu ale v obrátenom garde. A samozrejme s happyendom. No čo viac si želať v krajine snov, nájsť si bohatého chlapa a žiť s ním šťastne až pokiaľ nezomrú, ale aby som nebol len kritický v niektorých pasážach ubiehal film svižne a na pár vtipných poznámkach sa zasmejem ešte aj dnes. Je na škodu veci, že film trval takmer dve a pol hodiny, čim zbytočne naťahovaný, ale predsa som to prežil a som tu. :D ()

Callie

Je mi jedno, že se jedná o kýčovitý , barevný skoroklip, bavila jsem se od začátku do konce , smích , občas i slzička, spokojenost. Samatha,Charlotte,Miranda skvělé, paradoxně nejslabší ze čtyřlístku byla Carrie. Nelze hledat hloubku, poselství ani nějaké rozumy. Jako obdivování barevného pestrého motýlka. Trochu jsem měla problém zpočátku si zvyknout na hlasy hl. představitelek, mám už hodně naposlouchaný náš dabing. Asi bych vyjímečně přivítala českou verzi. Nějak jsem nestíhala číst titulky a kochat se tímto filmovým spektáklem. Počkám na půjčovnu, kde budou děvčata mluvit známými hlasy. A stihnu všechno vidět. ()

kachnacekk

Né že bych byla pravidelnou divačkou stejnojmeného seriálu, ale pár dílů jsem viděla..no a co si budeme povídat, seriál byl seriál. Ale podle kritik, které jsem před vlastním shlédnutím filmu četla, jsem čekala katastrofu a ta se, světe div se, nekonala. Sice mi opravdu chviličku trvalo zvyknout si na poněkud pisklavý projev hlavní hrdinky, ale když člověk překousl toto, stalo se z návštěvy kina docela příjemné rozptýlení. Takže za 3 :) ()

kim lowe

Kdyby to trochu zkratili a pridali trochu humoru, na ktery byl divak zvykly, byla by to celkem slusna komedie. Takhle jen prumer s kycovitym koncem, ktery stejne kazdy ocekava. ()

rodier

Mno, prisel jsem sem z recenze Shopaholicu a jak vidim - nemylil jsem se. Mistni dekadence proste temhle filmum nerozumi. Proc je tedy hodnoti? Clovek by nemel hodnotit neco, co nechape. Kdyby to tak bylo, mohli by sme se dockat, ze Pan Prstenu bude mit treba jen 50%, protoze podle vetsiny lidi nad 50+ je to infantilni pohadka pro deti. Sex ve Meste ja naprosto skvelej film. Pokud jste alespon obcas videli serial a libil se vam, stejne jako me, bude vas Sex ve Meste bavit. ()

david666

že to bude až taková slátanina jsem nečekal. plytká povrchní romantika, kdy ani jedné představitelky mi nebylo líto, spíš jsem si přál aby dopadly ještě hůř. a jestli tohle měla být komedie - nevím, nezasmál jsem se ani jednou. prostě jeden velký product replacement a modní přehlídka. PS: kdyby alespoň ty "hadry" vypadaly dobře:-) ()

Dexter666

80%. A to pre to, že tá odstrašujúca stopáž mi vôbec po filme neprišla dlhá a preto, že som od filmu dostal presne to, čo som chcel - polovicu novej série Sex v meste. ()

mr.sulas

Je s podivem jak odlišný může být pohled na filmové dílko "před" a "po".V mém případě "před" znamenalo,že jsem tento filmek viděl před shlédnutím seriálové verze,a jaký byl dojem?Slabé *** a to s velkými výhradami a malým odporem k několika stránkám tohoto filmu.Shlédnutí několika sérií ve mně ale zanechalo takový dojem,že došlo k jakému si zvratu,vytvořil jsem si vztah,pomalu a jistě si mě seriál získával a tím si mě více získal na svou stranu i film.Chci tím říct,že bez poznamenání seriálem je to průměrné dílko,se spoustou nejen filmařských chyb,ale i těch lidských,ale jakmile zjistíte "o co tu vlastně jde",ať chcete nebo ne,získáte si k němu vztah.I já se bránil a neubránil.A to "po" v mém případě znamenalo,že jsem se na něj koukl nedávno znovu.A co se nestalo.Z původních *** měním na nynější neúplné****.Myslím,že i přes ty zápory,které s sebou nese si tosakra zaslouží. ()

Groower

Ani nevím proč jsem se na tento film chtěl podívat, žádný fanda seriálu nejsem takže pořád nenacházím vysvětlení. Dalo se nas to koukat,ale zápletka je jasná pomalu od začátku a to mezi tím je jen výplň. Nutno říct ,že velmi dlouhá výplň.Stopáž je pomalu 2a půl hodiny což mi přijde na tento druh filmu vážně moc. Přesto jsem se vyloženě nenudil. ()

hany83

Pokud bych Sex ve městě brala jen jako samostatnou romantickou komedii, dala bych tři hvězdy, ale vzhledem k tomu, že se jedná (snad už o definitivní:)) završení osudů všech čtyř hrdinek, se kterými jsem v rámci seriálu strávila pár příjemných let a doma se na všechny díly seriálu, které mám, rozhodně nepráší, dávám čtyři hvězdičky. (navíc ta žádost o ruku v šatníku...to se pan Božský překonal:)) ()