Honny2

Když jsem se zamyslel o čem tenhle film vlastně byl, tak mi došlo, že šlo jen o tu skupinu připitomělých žěnských, co se vyžívají v kýčovitých předmětech a šatech.... Největší bombou bylo to, když se jedna z nich zasnoubila!? Znovu bych si to určitě nedal! ()

jasanka

Trochu jsem se toho bála, ale nakonec musím říct, že se film drží na úrovni seriálu. Pěkná pohodová podívaná. Akorát mě tvůrci trochu zklamali panem Božským. Vadilo mi i to, SPOILER, že se dal s Cariie v poslední epizodě seriálu dohromady. A v tomhle filmu mě vytáčel ještě mnohem víc. Ti dva se mi k sobě prostě nehodí. Jinak ale pěkné. ()

jandula00

Neřekla bych, že to byla úplná ztráta času. I když byly nějaké situace občas dohnány až do úplné absurdity, celkově musím uznat, že mě film nějak zvlášť nezklamal. Minimálně je se na co koukat (chlapi, luxus, oblečení, život v NY). Ale v hlavě mi z tohoto filmu nic neusadilo a velmi rychle na něj zapomenu.. ()

HonzyR

Když jsem film viděl poprvé moc se mi nelíbil. Přece jenom, seriál byl takový delší, příběhů v něm spoustu (někdy lepších někdy horších), a proto se mohlo občas zachybovat. Ale film má přece jen něco málo přes 2 hodiny. Nějaká chybička se našla. Ale když jsem se podíval podruhé byl jsem už nadšený o mnoho víc a užil si to stejně jako svůj milovaný seriál o čtyřech krávách :) __90%__ ()

Matthew01

Mé očekávání k tomuto snímku byly na bodě nula. Ze seriálu (z nemnoha dílů co jsem byl nucen shlédnout s přítelkyní) jsem znal jména postav a tak nějak měl obrázek o čem to celý asi bude. Film samotný mě až překvapil, že za celych 148 minut jsem se nudil snad jenom jednou. Jinak jsem se smál a smál. Hlášek je zde opravdu spousta a bizardních situací rovněž. Když jsem odcházel z kina byl jsem odpočatej a v pohodě. Prostě dobrej relax, který je taky čas od času potřeba. 70% ()

Snape

Dočkat se pár let po skončení oblíbeného seriálu filmového nášupu je sám o sobě tak příjemný pocit, že musím dát plné hodnocení. Vrátily se všechny, pohybují se v úžasných interiérech i exteriérech a střídají šaty jako na běžícím pásu. Už od úžasně dynamických úvodních titulků je jasné, že „Sex ve městě“ byl a stále zůstává opravdu stylovým komentářem lidských vztahů. Na druhou stranu je ale pravdou, že pokud bychom si odmysleli všechno nerealistické pozlátko, které je na filmu nabalené, zbude pouze předvídatelná, průměrná a trošku natahovaná romantická komedie, která má k občasné šťavnatosti seriálu hodně daleko. Nejvíce zamrzí zápletka s Mirandou – v kontextu povah dotčených postav nevěrohodná a zbytečná. Charlotte byla v seriálu skutečnou ženou, ve filmu se stává až jakousi hystericky pištící parodií na sebe samou. Ale abych jenom nekritizoval a obhájil si pět hvězdiček: hudba a výprava jsou fantastické, Jennifer Hudson překvapivě příjemná, závěr prostý a přitom velmi milý. Zkrátka „holky“ se vrátily, stejně jako New York zůstaly okouzlující, a proto jim divák rád odpustí všechno, co se mohlo povést lépe. Těším se na DVD a fantastický český dabing jako u seriálu. ()

hazaba

Přiznávám, že jsem ani jeden díl seriálu neviděla, ale tak nějak matně jsem tušila, oč poběží (přece jen když to slyšíte ze všech stran, tak vás to nějak musí zasáhnout). Takže můj komentář: některé dobré seky a hlášky, ale seriálové podání by tomu slušelo mnohem víc - moc dlouhé, některé scény z mého pohledu zbytečné.... Člověk se občas pobavil, občas zaslzel a za týden si pořádně nevzpomene, o čem to bylo :-) Chápu, proč na to chlapi raději nechodí :-) ()

optimus0s

Z původního seriálu jsem neviděl ani jeden díl, a tak sem k filmu přistupoval s tim, že mně to bavit nebude. Bylo to velmi příjemné zpestření večera. ()

bonifac

možná k tomu přispěla sentimentální nálada...nevím ale prostě se mi to líbilo...jo,bylo to dlouhý ale prostě spokojenost...to POMO:jo ten iphone mě taky dostal...geniální:) ()

Lindushka odpad!

Staré ženy, ktoré sa správajú a myslia ako 15 ročné, neustále nakupujú a nosia väčšinou neuveriteľne ohavné módne kreácie (najmä hlavná hrdinka filmu) a vedú absolútne vytreté dialógy - to je proste katastrofa, štyri zostarnuté sliepky a ich prázdne bezduché životy. ()

koniklecka

Ze začátku jsem si říkala: ,,Panebože, co to je za kr...?!", poněvadž jsem neznala seriál a souvislosti a samý šílení, řvaní, objímání se, tlachání o hadrech, kabelkách atdatd mě přišlo celkem stupidní. Ale tak po půlhodince jsem si zvykla a celkem se mi to začlo líbit. Občas se našly celkem dobré hlášky. A taky jeden z mála filmů, kde se hrdinky ukáží nenamalované a v normálním pyžamu. ( I když občas chodí do postele naopak s korálema:) Ale tak celkem milý film i pro nás "nezasvěcené." ()

Wargoo

4 americké pipky, ktorých starosti by chcel mať asi každý... Nadpriemerne tupé, gýčovité, nudné, a celé na hlavu postavené. Ak má byť toto kvarteto vzorom pre rôzne ženy, tak len jedno chcem povedať: PREBERTE SA !!! 1*, aby sa nepovedalo !!! 16,555% ()

gogoroxy

Seriál jsem sice nikdy nesledovala ale když jsem se dozvěděla o filmu, nemohla jsem odolat po všech těch chvalozpěvech, které o filmu kolovaly. Film je určen spíše pro fanoušky stejnojmenného seriálu, ale myslím si, že si našel přízeň u spousty jiných diváků včetně mně. Úchvatná móda a kouzelný New York si získali mé srdce a ty čtyři zralé dračice jsem si nesmírně oblíbila. ()

CyriC

Horší než seriál, ale přežít se to dá... Můžeme to považovat za takovou sociální sebereflexi dnešní společnosti. ()