Sasancca

První půlka filmu mi přišla přeslazená a moc tlačili na pilu. Vlastně se prakticky v celém filmu vytratil ten vtip a nadhled, který mám na seriálu tak ráda. Vážně se bojím pustit druhý díl. Mimochodem, Božského bych nejspíš nakopala do zadele, za to co Carrie udělal... ()

karmenka

Kolko to bolo radosti, ked sme sa my zeny dozvedeli, ze bude pokracovanie serialu v podobe celovecerneho filmu! Bola som na premiere v kine, bavila som sa a kedykolvek si ho rada znovu pozriem. Je prijemne znova vidiet tuto stvoricu zien pokope. ()

elurein

Hrůza! Jsem velkou fanynkou seriálu, a tak jsem nadšeně očekávala celovečerák..... vše, co seriál nabízí, film totálně ignoruje. A navíc ta stopáž! Obrovské zklamání! ()

KristKrist

Sex ve městě je s prominutím blbost,na kterou se dá podívat,ale po shlédnutí máte pocit,že to byla jen ztráta času.Respektuji,že se to někomu může líbit,ale mě se líbilo jen herecké obsazení,pár dialogů a za to dávám dvě hvězdy. ()

P/\/EL

protivné, horsehead :) - já vim, nemůže za to, je s podivem, že je vzorem, seriál až tak špatný není... ()

Kaspja

Musím uznat, že jsem se hodně pobavil.. Vtípky, mentalita bohatých "paniček" a občasné puberťácké chování čtyřicítek... Relax u kterého jsem se poprskal sodovkou, takže proč ne? :) 4* ()

ladymarmelad

Jéé miluju ten film. Sice občas nechápu jejich módu ale jinak je mám hrozně ráda. Tenhle film se opravdu povedl. nevím co víc bych k tomu řekla jelikož slovo BOŽÍ myslim říká všechno. =) ()

Milan-K

Nechápu jak tyhle čtyři "líči" mohou být tak populární?! Pokud někdy budu hledat synonymum ke kýči, vzpomenu si na tehle film. Pokud někdy budu hledat synonymu pro blbou blondýnu, vzpomenu si na Carrie. Jedna z nejbolestnějších časových ztrát v mém životě (139 min.!) ()

SvatyPejtl

Nechapu to, proste jsem ve skupine lidi, co tohle nechapou. Takovy velmi jemny kamenak pro zeny? Ne to asi ne. Neco jako " i kdyz mate penize, musite resit zivotni situace?". Snad, ale co s tim? Nebo socialni sonda, ze bohati se chovaji jako deti? Asi proste jen komedie o pracujicich zenach ? ()

verunecek

Já tuhle idylickou pohádku miluju...pro mě nedosažitelné, ale beztak to zbožňuji...žiji na vysoké noze přes dvě hodiny s tímto filmem... ()

starr64

Oba filmy Sex ve městě a Sex ve městě 2, stejně tak celý seriál Sex ve městě je báječná podívaná pro ženy od 30 výše. Při sledování si žena odpočine a podívá se taky na nádherné módní kreace, ke kterým naše tzv. módní návrhářky mají na míle daleko a to myslím zcela vážně. Je to také nahlížení do jiného světa než známe my - český lid je zkostnatělý a nemá žádnou fantazii, tudíž se ani nedivím nega-komentářům. Je zajímavé, že pozitivní komentáře se čím dál častěji objevují např. u filmu Odebrat z přátel a jiných, které ani nemají úroveň zábavy. Sex ve městě je prostě odpoutání od tohoto prohnilého světa ve kterém jsme nuceni žít a je zde také psychologický náhled do nitra žen a mužů a myslím, že mnohé ženy by si zde mohly vzít příklad z toho jak se chovat ke svým partnerům, nebo zde také najdou návod na řešení svých problémů. Takto to beru já od první chvíle, kdy jsem seriál Sex ve městě viděla poprvé - tedy psychologicky. A pak čistě pro ten pohled na nádherné šaty a tohle všechno totiž dává seriálu i filmům ten pravý náboj. ()