Život a vztahy nejsou tak jednoduché, jak se zdá podle oblíbených knižních rádců, které mají odpověď a dobrou radu úplně na každou situaci. Přesvědčí se o tom sedm mladých lidí, kteří mají společné nejen to, že bydlí v Baltimore, ale hlavně že hledají lásku a potýkají se přitom s řadou nečekaných potíží. Beth už sedm let chodí s Neilem, marně mu však naznačuje, že by se mohli vzít. Její kolegyně Gigi chodí na rande s muži, kteří o ni zjevně nemají zájem, což si ovšem odmítá připustit. Problémy má i Janine, která je sice provdaná za sympatického Bena, jenže on se právě seznámil s pohlednou zpěvačkou Annou. I když jí dá jasně najevo, že je ženatý, Anna se do něj zamiluje. A aby to nebylo tak jednoduché, do Anny je pro změnu stále zamilován její bývalý přítel Conor, jeden z mužů, s nimiž randila Gigi, a jeden z těch, na jejichž zavolání stále čeká. Marně čeká na lásku také Annina kamarádka Mary, která se snaží najít vztah pomocí internetu. Gigi se seznámí s cynickým barmanem Alexem, který jí otevřeně objasňuje, jak to chodí v mužském světě, časem se však sám chytí do pasti a do Gigi se zamiluje. Jenže vrhnout se do vztahu pro něj není jednoduché, stejně jako není pro Janine snadné přijmout pravdu o manželově nevěře a lžích, na které postupně přichází. Zdá se, že muži a ženy si nikdy nemohou porozumět, přesto se však do sebe mohou zamilovat. A tak stále hledají způsob, jak vytvořit fungující vztah. (TV Nova)

oceanic6

Po dlhom čase naozaj veľmi ambiciózna a súčasne veľmi príjemná romantická komédia s až prekvapivo hviezdnym obsadením - Jennifer Aniston, Ben Affleck, Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Scarlett Johansson, Drew Barrymore, Justin Long a ďalší vám predvedú všetky podoby problémov, ktoré vznikajú kvôli tomu, že sú muži a ženy od seba tak odlišní. Veľakrát sa vo filme nájdete, veľakrát si poviete, že týmto ste si prešli aj vy, veľakrát si poviete: Áno, je to presne tak a je to tak správne. Maximálne príjemní herci, podarený soundtrack (hlavne Somewhere Only We Know od Keane a Friday Im In Love od The Cure) a naozaj uvolnená atmosféra spôsobujú, že filmom doslova prebehnete a ani na chviľu vás nebude nudiť. Pochváliť treba aj fakt, že je rozprávaný originálnou formou a aj keď je romantický, nie je presladený až natoľko ako väčšina jeho žánrových kolegov. ()

JaguarN

Spousta známých tváří, občas hezký záblesk, ale jinak docela uspávající, hlavně ale tak čitelné od začátku až do konce... Pozitivní zjištění: ženy jsou při shánění partnera snad ještě větší zoufalci než chlapi... :-) 50% ()

Elissabet

Není to ten film který bych si musela pustit znova, ale něco na tom bylo. První věc co vás zaujme je jednoznačně obsazení, tolik skvělých herců v jednom filmu taky nevidíte tak často. Sice tam bylo poměrně dost těch různých dějových úseků, ale když si člověk umí poskládat Tarantina tak tohle je sranda. Jinak mě osobně to teda fakt docela chytlo a herecké výkony tady hodnotit nemusím. Jediný, kdo mě fakt zaujal byl defakto jenom Justin Long, můj oblíbenec jako vždy nesklamal. Dál taky Ginnifer Goodwin, ale ta tam spíš byla, aby bylo čemu se zasmát...někoho tak hrozně zoufalého sem už dlouho neviděla (ztratila jsem zrcadlo). Celý film nutí jednoho k zamyšlení, protože ono na tom něco bude. Takže 3,5* ()

KakiBonham

Kdybych ten film měla hodnotit zítra, možná dostane hvězdičky jen tři. Ale jsem ženská, a sakra snadno se dojmu -. a taková jsem přesně teď - dojatá. Miluji tenhle styl filmového vyprávění - trochu jako americká Láska Nebeská (ačkoli ve srovnání s tou je to opravdu jen na tři hvězdy) - všichni znají všechny, jsou to jejich bývalí, budoucí, kamarádi, manželé... někoho čeká happy end, někoho nikoliv, prostě tolik postav, že se svého dočká idealista i skeptik. ()

croftak

Ideální film pro všechny/všechno co je s ženským pohlavím jakkoliv spojováno. Režisérká 0 Ken Kwapis překvapil. I jako muž jsem se velmi dobře pobavil:) ()

Mangus

Trochu sladké a v češtine príliš uškriekané (originál zvuk som nepočul), ale inak celkom pekný film. Klasická romantika s mnohými radami do života, ktoré raz platia, raz nie, takže nič nemôžu pokaziť. Známych hercov je to naozaj veľa, ale dostáva sa im dosť málo priestoru, zato v hlavnej úlohe je herečka (Ginnifer Goodwin), ktorá nie je známa a nie je ani žiadna krásavica. Ale to zase nie je až taký problém :-) 7/10 ()

MIHLIK

Myslím že hvězdné obsazení jimž tato rádoby komedie disponuje je asi tak všecko co muže nabídnout , dost velká ale opravdu NUDA. 13% ()

Lucyane

Příjemné nesourodé prožívání vztahů a rozchodů...Ačkoliv je to jeden z těch tuctových romantických snímků, má to v sobě kousek něčeho jiného, co dokáže zaujmout, nicméně po několika dnech/týdnech splyne v davu ostatních komedií, které sice pobavily, ale...Hvězdné obsazení trochu připomíná přehlídku po červeném koberci, i když výkony zůstaly u průměru. Velikou chybou je délka celého filmu, která je tak o půlhodinu delší než by měla být a dochází tím k nudnému protahovaní... ()

lada32

Takový holčičí film.Možná až přehnaně nabitý hvězdami.Šarmem a krásou mě upoutala Ginnifer Goodwin,mající zde přece jen nejvíce prostoru.Ke konci možná velká přemíra srdceryvnosti,chyběl tam jemně dávkovaný humor jako třeba V LÁSCE NEBESKÉ.Jo ještě nesmím zapomenout na výbornou hudbu.Hudby si všiměte. P.S.Druhy den jsem stáhl jednu hvěz.-v podstatě hollywoodská slátanina ,všichni hezcí,luxusní kvartýry z kterých by komunisté po ůnoru udělaly školky,postavy neví roupama co by.Nakonec jak jinak vše dobře dopadne. ()

prdelitos

Báječné,je možné že jsem na to měla zrovna náladu,ale přesně to vystihuje ty zmatky kolem toho všeho namlouvání a nedorozumění a toho všeho co vlastně v životě chceme a nechceme. Americký konec si nemohli odpustit,ale i tak to bylo báječné pohlazení po duši. ()

zero_zelo

Klidně se ztotožním s tím, že to je skutečně často tak .. co vidíme nevidíme, co máme nemáme. Lidský, byť jednoduchý a od začátku jasný. ale konec dobrý, všechno dobrý, jak to má u nenáročný romantický komedie bejt. Obsazení fér, sou tam skoro všichni. za romantické komedie 70% ()

Matth

Jednoducho rozvíjaná, veľmi ľahko pozerateľná komédia a to ešte s fantastickým obsadením. Každopádne vykresľovanie rôznych možností a nesústredenie sa na film ako dejový celok tomuto snímku skutočne zaškodilo. ()