poster

Až tak moc tě nežere

 • USA

  He's Just Not That Into You

 • Německo

  Er steht einfach nicht auf Dich

 • Slovensko

  Nie je z teba až tak paf

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2009, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Pokud vztahový film má trvat přes dvě hodiny, vyžaduje to mimořádně nadaného scenáristu i režiséra. Tedy přesně ty dvě kategorie, které v tomto případě mají dost nízkou úroveň. Vykonstruovaný scénář si pohrává s postavami, jak se mu to hodí, a v závěru pěkně postupně příběhy všech devíti hlavních postav uzavře. Tenhle film je tak bohužel jen sledem volně navazujících scén, jejichž úroveň stojí čistě na charismatu a talentu prvotřídního hereckého obsazení. Z něj si s nástrahami scénáře dokázali nejlépe poradit Scarlett Johansson a Justin Long. Není to špatné, ale mohlo to být i dobré. :-/(29.5.2009)

 • klerik
  ****

  Snaha o americkú LÁSKU NEBESKÚ je celkom sympatická. Na hercov sa dobre pozerá, scenár občas prekvapí. Škoda toho pohľadu v štýle SEX V MESTE, kde sa partneri striedajú ako ponožky a každý deň sa chodí na rande s niekym iným, len aby sme s niekym boli... Celkovo je to len klasická romantická komédia... Ale tu je Jennifer Connelly...(21.1.2011)

 • becki_tu
  ***

  Příjemná a neškodná romantika ve formátu připomínající geniální Lásku nebeskou. Bohužel stopáž je tady silně přepálená, ale dá se to přežít hlavně díky plejádě známých herců, z nichž většina se cítí v romanticko-komediálním žánru jako doma. Ne všechny příběhy mají na to udržet divákovu pozornost celé ty dvě hodiny bez toho, aby se začal nudit a tak můžou nastat chvíle, kdy začnete přemýšlet, co si dáte k večeři, v kolik zítra půjdete z práce nebo kdy už se konečně staví kámoš s tou novou hrou. Zklamání? Ne. Překvapení? Taky ne. 65%(5.11.2009)

 • jojinecko
  **

  2,5*/5... Mix Sexu v meste a Love actually po kastrácii a to celé ešte v zmysle revival filmu...Keby som bol slobodná americko-povrchná tínedžerka/žienka, tak je to možno film, z ktorého som "mimo" a považujem ho za "hlbokú psychologickú sondu do ľudských vzťahov a charakterov"... Hoci pár postáv bolo zaujímavých a rovnako aj herecké výkony (predovšetkým naivná Ginni Goodwin), ale pri tak prepálenej stopáži a toľkých postavách sa konštantná pozornosť jednoducho udržať nedala..A ani tá Scarlettka už nie je to čo bývala!!!:)(10.6.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  Tohle musela napsat ženská - tolik párů a tolik o vztazích (prakticky jen o vztazích). Uvidíte dost hvězd pohromadě, nikdo nevyčnívá, všichni mají zhruba stený prostor. Ale jinak je to odnikud nikam a že bych se nějak moc bavil, se říct taky nedá. Pozitivní vzpomínka pro mě patrně zlstane Drew - před tímto filmem jsem ji nijak zvlášť nemusel, ale ukázala, že umí.(28.5.2009)

 • - Ginnifer Goodwin (Gigi) a Justin Long (Alex) již spolu krátkodobě randili v televizním seriálu Ed (2000). (GudMen)

 • - Autor předlohy Greg Behrendt si zahrál malé cameo jako pastor na svatbě. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve scéně, kdy je Gigi (Ginnifer Goodwin) na józe, kde stále čeká na zavolání Conora (Kevin Connolly) s telefonem na cvičící podložce, cvičitelka říká, aby se cvičící postavili do pozice psa. Ženy v záběru jsou však včetně Gigi v pozici kobry. (paphaja)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace