Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

radecacek odpad!

Naprostá sračka. Poslední a jediný dobrý ...movie film byl Scary Movie 3. Docela lituji redaktory, kteří film musejí pracovně zhlédnout. Já vydržel asi patnáct minut. ()

rozbris odpad!

Tak to je teda pěkný shit!!!! Myslím, že by mělo CSFD přehodnotit své hodnocení a udělat pro tento film ještě jedno políčko a to "deadly to shit". Ani jednou jsem se nezasmál. P.S. Jasonovi a Aaronovi by měli zakázat natáčet filmy!!! ()

Herráček odpad!

A vždyť je to pořád dokola... Pořád budou točit to samý, pořád na to budou dostávat peníze... A pořád se na to lidi budou koukat... Je fakt, že jen s tím, jestli je to ještě horší než posledně, ale i takhle jde na filmech vydělávat... Tak co se čílíte, když víte, do čeho jdete... ()

medlo odpad!

Film splnil čo od neho tvorcovia očakávali. Zarobil. Nechápem ako sa mu to podarilo, ale marketing je mocná vec. Ja by som sa pod toto hanbil podpísať, ale tak Carmen asi nie. ()

bruceman7

Jakkoli to má být plánovitě absurdní, film založený na nechutném humoru žláz s vnitřní sekrecí je skutečně přežitkem. Kdyby to mělo alespoň nějaký náznak děje. Nad odpadem to drží vcelku hustej posledníní song a Tony Cox. 1/10 ()

Wally odpad!

Tohle je už opravdu moc...člověk má jakžtakž nějaké to pochopení pro zvrácené amíky, ale tohle už je snad na hraně vkusu a řekl bych, že i dalké za ní. Nebýt Kim Kardashian tak není ve filmu na co koukat....příběh?? Si děláte srandu, ne?! Prostě hnus... ()

lukasch odpad!

Nuda větší než Rimmerovy recitály v jambickém pentametru. Na základě ohlasů jde jsem musel film sehnat přesvědčit se, že to taková hrůza být nemůže. Po těch příšerných prvních 10 minutách jsem odpadl a byl jsem zralý na průplach mozku. Disaster v názvu značí, že se jedná o katastrofu, ale nevím, jestli je to slovo dostatečně silné. Ty dva sráče, co to natočili (nemluvě o jejich minulých počinech), by měli popravit už z principu. ()

baXter

Kašlu na odpaďáky tady, já se celkem bavil, nic proti takovým parodiím nemám, obzvlášť když to paroduje tolik filmů které jsem viděl. 5* naschvál :P Existují mnohokrát horší odpady ! ()

MareT. odpad!

Připadám si jako malé dítě, kterému bylo několikrát opakováno "nesahej na ten horký sporák" (rozuměj: veškeré názory na csfd a jiné recenze), ale dítě stejně se musí o všem přesvědčit a zjistit, zda je to stále horké...(přece jenom jsem se na to podíval a zase jsem litoval). Páni režiséři jsou opravdu "cool"!!!:-( ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány