Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

RenSen

Celkem zábavné. Už bych ale do dalších dílů nešla nebo se to zprasí úplně...Samantha stále originální. 55% ()

yarghoul

Nenechte se zmást. Ačkoliv se tento film jmenuje Sex ve městě 2, nemá s naším milovaným seriálem absolutně nic společného!!! I když se nás snaží oslnit a zaslepit veškerým tím třpytem, leskem a luxusem, je nad horké arabské slunce jasné, že tohle nemohlo vyjít. Sex and the city = New York! Kam se vydají příště? Na Bali? Carrie a spol. patří jednou pro vždy do ulic velkoměsta, do města, které nikdy nespí. Tak se je prosím nesnažte přesazovat jinam. PS: Ta jedna hvězda je za australské ragbisty, kteří tam sice působili jako pěst na oko, ale já zrovna tomuhle sportu fandím :) ()

veverysiak

Doplatil som na masochistické chúťky presvedčiť sa o pravidle klesajúcej krivky pokračovaní, mal som byť dostatočne odplašený stupiditou prvotiny a napriek tomu, že na sedeniach tejto skupinky nekľajem, nedá mi vyjadriť to inak, len že v prípade Dvojky ide o parádnu chujovinu, čo tu malo byť komediálne, na tom som sa bohuprisahám ani len nepousmial, čo malo byť romantické, to ma rozcítilo ako kožka v šálke horúceho kakaa, čo malo byť dramatické, to ma dojalo ako horúčavy v Nairobi, čo malo byť poučné, to mi pripadalo ako dementné mentorovanie frustrovaných paničiek, celkovo by som to hodnotil ako nechcený výsmech a degradáciu zrelého ženského pokolenia, o čo sa výraznou mierou okrem autorov bravúrne postarali hlavne dve zo štyroch hlavných protagonistiek, takže 20%. ()

SZYslak odpad!

Z matematiky jsem mel skoro porad ctyrku, takze zustanu jen u: (povrchnost x povrchnost x povrchnost) to cele na hloupost = Sex ve meste 2. SPOILER: Samantha uz nemenstruuje. ()

Branicky odpad!

Odporný příklad snahy o vytěžení jakéhokoliv kapitálu z práce odvedené v minulosti a léty vytvořené značky, kterou původní seriál bezpochyby má. Tento druhý fiml je bezduchým recyklátem bez vtipu, nadsázky či jakéhokoliv prokreslení původních postav. Silně pochybuji, že k fimu byl přivznán nějaký scénárista. Pokud ano, meli by jej za jeho výkon posadit na kůl!. Nvíc mám velmi vtíravý pocit, že celý projekt filmu je vlastně product placement na jedno nejmenované město na Arabském poloostrovu, které aspiruje na to stát se synonymem pro luxus a styl. Proto asi film vypadá jako dlouhá (a to k.....ky) reklama na cestovní kacelář prodávající zájezdy do orientálního luxusu. Původně jsem z určitého sentimentu chtěl dát *, ale pak jsem si to rozmyslel, protože tenhle film je prostě špatný a odpd si zaslouží. ()

Dexter666

146 minút avšak zábavy tak na jeden a pol 30 minútovej časti... Sledovať väčšinu filmu, ako sa nič nedeje je naozaj únavné. Dávam tri slabé *** a to iba preto, že mám rád tieto postavy. Ďalší film už prosím netočiť. ()

Ironhead odpad!

Aaaaaa.... tak nejak pekne nasnimane obrazky o velmi prazdnych lidech, mozna spis o jejich vecech o designovym gauci, o kabelce Louis Vuitton, o vecerni robe a tom ze kvuli znackove sukni od Valentine dokaze pipka brecet jak hysterka a nenavidet i vlastni deti... a hlavni hrdinky jsoubez pardonu tak vyzobane a rekneme za zenitem, ze je to do oci bijici... bohuzel kazda z nich ma pusobit jako prava femme fatale, coz samozrejme nefunguje... ve full HD je ten dojem jeste horsi... doslova a dopismene *pomooooc* ruce pryc od tohohle "filmu" ()

saillor

Téměř dvě a půl hodiny okázalé blyštivé nabubřelé a bezbřehé nudy. Od úvodu s přeslazenou gay svatbou do pozlaceného Abu Dhabí se neděje nic jiného, než přehlídka luxusu (auta, letadla, hotelové pokoje a samozřejmě šaty), což má zřejmě nahradit děj. Hrdinky jen žasnou nad luxusem a kňučí nad těžkostmi jejich krutého života (např. dvě děti a jen jedna chůva). Asi to samé dělaly i v seriálu, ale ten měl ještě švih krátkých epizod, které skončí něž si to divák stihne uvědomit. Těmhle čtyřem uječeným pipinám jsem každopádně přála, aby skončily na dlouhá léta v arabské base (nejspíš by to stejně bylo ve vězeňském mundůru od Versace). ()

Sathana odpad!

Jediné, čím film zaujme, je, že v hlavních rolích jsou zombie v příšerných hadrech. Dívat se na ně v HD kvalitě bylo na zblití. ()

Enzo555

Ženská rozprávková komédia. Humor má čaro nechceného. Niekde v hĺbke je skryté aj posolstvo o zle konzumu a mamonu, niekde poriadne hlboko.. tipujem, že u Samanthy ()

ButchCB

Už by měli nechat Carrie Bradshaw v klidu odpočívat. Už je to jen film, rychle ztrácející setrvačnou rychlost mající stínu úspěšného seriálu ()

cocoJambo odpad!

Klávesnice se sama děsí toho, co bych mohla napsat. Proto ani nic nenapíšu, odpad hovoří za vše...demence všech demencí. A to jsem na to měla jít do kina... ()

sto7ra

tak jako jsem byla příjemně překvapená a (určitě moc silné slovo) nadšená z prvního filmu, tak tenhle byl mnohem horší. postavy jsou tak nějak jiné, míň sympatické, děje je ještě míň a my sledujeme akorát předváděčku oblečení. ano, pořád film celkem dobře poslouží jako "oddechovka", ale místy se neubráníte nudě. tak jako se mohly některé nepovedené, trapné a blbé vtipy v jedničce přejít s úsměvem, tady je jejich nevydařenost přímo bijící do očí. nevím, jak hodně film kopíruje seriál, ale vypadá to, že scénaristé už neměli nápady, nebo je tato kopie nepovedená anebo je na tom seriál stejně špatně jako toto pokračování. ()

hn253

Škoda, že byl film natočen, v kontextu seriálu a prvního filmu se zdá být zcela zbytečný. Jakoby se předešlý šmrnc a vkus vytratil. A upřímně, závěrečná scéna padesátileté Samanty na kapotě auta mi připadá za hranicí přijatelnosti. ()

hony23

Sen všech gerontofilů a milovníků zombie walks se splnil. Herečkám, co hrajou sexy single holky v rozpuku, je sice dohromady už asi 300 let a všichni maskéři si mákli, aby jim zakryli na hadrech inkontinenční skvrny, ale hlavní scénárista si řekl, že je tam ještě velký příběh k vyprávění. Příběh je to však k uzoufání nudný a já si během těch nekonečných 140 minut okousal všechny nehty ()

Loriana

Jednička byla určitě lepší, ale i tak jde o příjemné odreagování od akčňáků, fantasy a efekty nabitými ptákovinami všude kolem. Prostě příběh skoro o ničem, kdy si parta čtyř stárnoucích bab vyjede na dovču. Proč ne, humor nechyběl :-) ()