tremors

Určitě jeden z nejbrutálnějších ( ne-li nejbrutálnější) horor roku. Skvělá hudba, která dotváří ponurou atmosféru, skvělý pasti, hezký smrti a sympatickej hlavní hrdina. Sice se ve filmu objevilo pár nesrovnalostí, ale to mi zas až tolik nevadilo. A narozdíl od spousty jinejch hororů tenhle uběhl hodně rychle. To znamená, že jsem se nenudil. ()

kekulka

Skvělý horor, dobře obsazení herci, správně volená hudba a konečně konec, kterej nekončí jako happy end :-) dokonce se už tak moc nebojím chodit i k mému zubařovi :-)) Hlavní hrdina měl obrovskou smůlu, být v takhle špatný čas na špatném místě je opravdu hrůza. Malé mínus bych možná dala tomu, že nebylo vysvětleno proč ten psychopat vyvraždil celou rodinku, pro mě je to i tak jasných 5* ()

MrBaker

Může obsahovat spoiler - Byl jsem mile překvapen, film se mi líbil. Chvilkami to bylo opravdu velice napínavé a děj byl také promyšlený skvěle. Nic co by se nedalo pochopit. Byla to pár slovy skvělá krvavá až brutální naháněčka v rodinném domku. Stojí za to se na něj určitě někdy podívat. Film si ihned zařadím mezi své oblíbené. ()

Mockingjay

Nie zlé, ale už ma unavovalo, ako sa hlavný hrdina a collector celý film stupidne obchádzali a ku koncu, keď tomu už tak nebolo, ma to aj prestalo baviť. Nástrahy boli pekné, žiaľ, niektoré nevyužité. Pre mňa len ďalšia radová vyvražďovačka. ()

Facerr

Ty krááááso. To byla jízda. Neskutečně brutální horor, ale zároveň musím dodat, že ultramegamaxi napínák. Po první čtvrthodině už nešlo odtrhnout zraky od toho, co se tady odehrávalo.Hlavní hrdina - klaďas každým coulem. Hlavní záporák - monstrum každým coulem (akorát mi chyběl pohled na ten xicht, co byl pod maskou, ale nic tak šílenýho, co by odpovídalo charakteru asi ani udělat nešlo). Film vážně šlape a muzika (měnící se stylově "jen" ve zvuky) k tomu slušně dobarvuje už tak dusný atmo. Navíc závěr taky překvápko. Nic pro slabý povahy, ale pro milovníky hororů vřele doporučuju! ()

g3rtrud

7/10. Nelogickosť mi až tak nevadila, skôr to že film sa volá Collector a my nevieme prečo a načo zberateľ zbiera svoje objekty. ()

DonBraso

Za ten začátek filmu až do půlky by si tento film zasloužil metál,protože to je napínák,který jsem dlouho neviděl.Jenomže jsem si říkal,takhle to bohužel nemůže vydržet pořád a taky,že ne.Ano,složení dům+pasti+psychouš v matce a jeden zlodějíček je vskutku klasické schéma bez kterýho to nejde.Bohužel jak jsem psal v úvodu,jakmile to přejde na pasti a kdo půjde z kola ven,film totálně ztratí nádech a vydejchává všechno na nastražených pastích,kde některý jsou cool a některé naprosto nic moc neřikající pro potřeby filmu.Arkin je chlapák,až na to vůbec nevypadá a to zas je pěkný na něm,že on pomůže prostě všem,což kupodivu těch 5 minut s jeho rodinou dalo i smysl.Co už moc ne je rozpoložení pastí a sběratele,který tam chodil s gracií sobě vlastním.Jako horor fungoval dobře a je čas kouknout na dvojku a zjistit,jestli pan scenárista nás zase bude šolíchat pokračováníma.Bohužel SAW měl pro mě více krimi složek a zvratů,ale nechám se překvapit.Na remake si to vedlo velmi dobře a proto dávám 75%. ()

darebacek

Další brutální naháněčka, ale dost napínavá, krvavá, ale ne moc detailů a dost dobrá, konec taky skvělý! Ty pastičky co nastavil jeden z členů Slipknotů by mohl Kevin McCalister závidět :-D 85 % ()

Murdoc01

Tenhle fešák má cit pro umění, rád sbírá, rád se dívá a když na to přijde je to i pěknej kazi šuk, protože když má Madeline Zima hroznou chuť souložit s nagelovaným debílkem na stolečku v předsíni, on má hold v hlavě trochu jinačí představu o "vyvrcholení" scény.Ještě že mu ten debilní scénář nahrává tolik masa do sbírky, když je někdo idiot, furt řikám, že musí skončit v krabici. ()

elanista1

Napad dobry ale to je vsetko, velmi plytky scenar bez odbociek urcite nepomaha /som v dome, musim sa dostat von/, a aj sok ktory nastupi po zisteni co vsetko je v dome rychlo vyprcha a striedaju sa solidne sceny s menej dobrymi, a hlavne to cele nudi asi po polhodine, aj napriek slusnej davke inteligentneho exploatacneho nasilia. ()

ShortyIC

Nápad a príbeh ako dobrý, no miestami mi to pripomínalo naháňačku a skrývačku obohatenú pascami, ktorá sa nikdy neskončí. Brutálne scény boli dobré a kvalitné, no film namňa nezapôsobili tak ako som čakal. Taktiež je film veľmi dejovo predvídateľný.. Toto proste Dunstanovi nevyšlo úplne podľa predstav, no mohlo to byť aj horšie... 5/10 ()

kacir

Jeden užívateľ začne prirovnávať tento parádny horor k Saw a vy všetci sa toho držíte a opičíte po ňom. To nemáte vlastný rozum? Čo sa týka filmu, už pekne dávno som nebol taký napätý ako pri pozeraní tohto. Horor má byť predsa o tom a nie, že niekde buchnú dvere a hneď je to tu v červených číslach, pretože Verbalistovi sa to páááčilo. Daj sa už liečiť. Koniec. Pozrieť si tento film je pre fanúšikov hororu povinnosťou. ()

CrazymanM

Tak tohle bylo dost husté,brutální,že jsem chvílemi ani nedutal!Sice nechápu,že ho ten vrah už dávno neobjevil,ale na to sere pes,byla to fakt jízda!!! ()

muti

Tento horor je priemerný a dávať ho do rebríčku najhorších filmov nie je fér. Neprináša síce nič nové ale pozerať sa dá. Chyby vo filme tuná asi netreba vôbec riešiť :-) koment : Flipnic ()

Nikolas__

Trpký náběh na jakýsi nový, pomyslný, budoucí kultovní film. Nepřímo to mělo přijít s nějakou zajímavější pointou, ale podle mého názoru to tak úplně nedopadlo. Collector je jistě kvalitní podívaná, ale s tou zajímavostí celého snímku už je to trochu (hodně) horší. Ten záporák není absolutně děsivý, nebo minimálně v porovnání s většinou ostatních moderních hororových zmrdů, tenhle film mi prostě přišel jako hrozná rutina a to už kvůli postavám, nudnému scénáři a to i když herci jsou super a závěr je dost fajn. Celé mě to prostě tak nějak nechytlo a nebyl to film u kterého bych měl pocit že mě hned automaticky vtáhne do děje. 6/10 ()

Mawete

Opravdu více než jednu hvězdičku si to nezaslouží. Nevím jak vy, ale já jsem těchto filmů přeplněn. Atmosféra? Promiňte ale od horroru bych čekal, že se budu bát... Scény kde se někdo koupe v krvi? Vždyť je to snad v každém "horroru". ()