snecek

No, poměrně slušnej horror, kterému bych absenci logiky zase tolik nevyčítal, páč u filmu "všechny zmasakruju a to co nejvíc nechutně" jí zase tolik neočekávam. Jinak hudba a atmosféra byly super. ()

Deacon59

Opravdu výborná a napínavá záležitost. O filmu jsem četl před časem a viděl trailer a zaujal mě. Dost sem se těšil až ho uvidím a vyplatilo se. Hlavní hrdina měl obrovskou smůlu, být v takhle špatný čas na špatném místě je opravdu hrůza. Budovaná atmosféra a napětí až do konce. Zadní vrátka otevřena... ()

raiden14

Totalne strhujuci mix slasheru a exploitationu, nadherny gore, nervy drasajuca muzika a celkovo pecka. *obsahuje spendliky do uší,zasivanie úst, strihanie jazyka etc., tak asi neodporucujem kazdemu ()

newSami

Jednoznačne najsilnejšia stránka tohto filmu je vyvolanie napätia. Od prvého "zlodejského stretnutia" až po koniec filmu sa to tvorcom naozaj podarilo. Je tu síce niekoľko nelogickostí a klišé, ale celkovo mám z tohto filmu celkom príjemný pocit (aj keď to bol vlastne dosť nepríjemný film :-). ()

JerryPilsen

Syrovost a brutalita převyšuje vše ostatní.Atmosféra ujde,konec tak trochu očekáván.Celkově odporně ponuré a deprimující. ()

ferdinandv

The Collector je vcelku fajn horor. Příběh se sice pomalu rozjíždí, ale jakmile se dostane do plného tempa, tak takhle vydrží až do konce. Příběh vypráví o Sběrateli, který navštíví dům, ve kterém se snaží celou rodinu vyvraždit. Do domu se připlete ještě pár dalších lidí a mezi nimi i hlavní hrdina, který tam jde jen tak by the way ukrást nějaký drahý kámen ze sejfu. Gore scény velmi dobře udělané – v celém domě je totiž nastraženo mnoho brutálních pastí, na kterých občas někdo skončí… Brutalita je na vysoké úrovni. 4 z 5. ()

baronGrga

Tak v první řadě pochválen buď Collector za hlavní oběť (sean-penn-evil-twin?!), jejíž ryze racionální chování blahodárně víská fanouškovu mysl, trvale otloukanou hororovými mameluky s životní filozofií slyšíš-li-zlověstné-skřípání-rozhodně-se-za-ním-s-hlasitým-voláním-vydej". Collector sám sice nijak neohromí, vlastně zůstává docela záhadou, proč že mu stojí za to pachtit se se všemi těmi důmyslnými léčkami, když díky nim v závěru není co si pořádně odnést do té pomyslné "sbírky", ale v tomhle filmu je konec konců lepší se s podobnými nesrovnalostmi prostě smířit. Pak z toho totiž vyjde poměrně napínavý horor, jehož zhlédnutí prostě stálo za to. 75% ()

Kovlad

Atmosféra by sa dala krájať, gore nadupaný až po strop. Viacerý vyčítajú logiku ale "kto chce psa biť, palicu si nájde". Ja som sa ani na chvíľu nenudil a dohadovať sa či by sa to mohlo stať v skutočnosti a prečo a ako a kedy to stihol.. je podľa mňa u akéhokoľvek hororu úplne neymyselné. Ja som si to užil a u mňa silné 4 hviezdy. ()

Dexies

Jasný, brutální a hlavně jednoduchý ... film si nehraje na logické hry, brutální hon na myš s kočkou, prostě příběh je přímočarý a logický ... sice asi ve skutečnosti v tom baráku by člověk potkal toho druhého mnohem dřív, ale proč ne ... ()

gfrusvk

Niečo ako sám doma, na brutálnejší spôsob, kedy malý prefetovaný Kevin vyrástol, nasadil si masku a jeho záľuba v pascách prerástla natoľko že ich začal nastavovať už aj v cudzích domoch. Inak priemerná až podpriemerná vyvražďovačka, niektoré momenty boli správne zvrátené, ale ak to mám hodnotiť ako celok, tak som sa skôr nudil.. Akurát ma v polke filmu vytrhol z nudy horiaci pes v kýbli, to sme sa s kamarátom smiali ešte 20 minút po skončení, ale to autori asi nechceli. ()

tommco

Omylom som to videl opačne. Najprv Collection a potom Collector. Collection sa mi zdal slabučký a tak som sa dlhšie donucoval pozrieť Collectora. To už je ale iné kafe. Aj ten síce postráda logiku, ale pasce a vraždy sú zábavné a film ubieha bez nudných pasáží. ()

Treeboo

Určite to má nápad. A dosť dobrý nápad. Logika ide bokom. Smrdí to SAWom, ale to je fájn. Atmosféru som si vychutnal, a osobne to hodnotím za jeden z lepších hororov za posledné roky. ()

evelouch

Uzasny, štavnaty a do posledni minuty vyladeny horor, ktery brutalitou nesetri. Po shlednuti 2. dilu. - The Collection jsem ale ubrala 1 * , ikdyz bych ale necekala, ze tento super kousek neco prekona. Vrele doporucuju, skvely horor. ()

AdminkaDF

No do prdele!! Tenhle film musíte vidět. Chtěla jsem ho vidět čistě ze zvědavosti a čekala jsem bezmyšlenkovitý krvák na styl "Texaský masakr motorovou pilou..." ALE dost mě to překvapilo. Od pohledu trochu tupý hlavní hrdina (vlastně ani nevím, jestli tam zaznělo jeho jméno) je v koncích, protože jeho baba se zadlužila lichvě, která chce samozřejmě svoje prachy zpět. Chlapák svoji babě slíbí, že prachy obstará do půlnoci a rozhodne se vykrást barák svýho bohatýho šéfa. Když se ale vloupe do domu, začíná zjišťovat, že tam asi není sám. Po domě jsou nastražené pasti a z domovní šachty se ozývají zoufalé výkřiky! Jak dopadne tenhle trhák? Pravděpodobně vás to naštve, ale na druhou stranu vám to přinese neskutečné potěšení z zážitku, kterým vás film obdaroval. Na zážitku přidá výborný zvukový doprovod a tajemný znetvořený vrahoun, kterýmu se lesknou oči jako Dieselovi v Černočerný Tmě. Že by taky leštil bulvy ve vězení? ()

caerol

No co si budeme povídat, byla to hodně krvavá podívaná. Škoda jen, že to bylo tak neuvěřitelné a v půlce jsem si říkala, jestli je ten vrah vážně tak  tupej, když si nevšimnul, že je v domě tak nějak někdo navíc. Jinak to byla strhující podívaná plná brutality. Co se týče hudebního doprovodu, tak ten zde byl snad nejhorší, přímo ke zbláznění. Trochu mi to připomíná vyvražďovačku Saw. Docela zamrzelo, že nebyl víc rozveden příběh Collectora (Sběratele). Docela by mě zajímalo jak žije v reálu a co má doma za sbírku. ()