Budisovie

Inak som čakal, že to bude blbosť, keďže sa dej odohráva v podstate v jednom dome, ale film bol taký napínavý, že ma priklincoval do sedačky. V podstate je to aj dosť surové... ()

Jerris008

Pro mě by mohli vymyslet speciální název žánru, jelikož tohle není horor. Pro mě totiž je rozdíl v tom, zakrývat si peřinou oči ze strachu nebo z toho, že jsem znechucena. U hororu se chci bát, ne opatrovat žaludek poté, co vidím bezbranou kočku, která je poleptaná kyselinou a pomalu umírá. Chvílema to napínavé bylo, ale převážně to bylo nechutné, trapné a nelogické. ()

Katka232

První jsem viděla Saw a tyhle pastičky, celkem slušný. Ale skládačka byl jen jeden. I když tohle má právě i něco z toho. Jen přeživší nezíská volnost, ale je odvezen někam pryč.... Ještě že nenatočily víc dílů, jako má Saw. Díky tomu to je rarita.....:-D ()

mark9th

Plnohodnotny zazitok plny napatia. Skvely Josh Stewart, vyborna hudba a dobra zapletka spravili z tohto filmu pre mna prijemne prekvapenie. Chcel som dat len 4* za ten koniec, ale kedze to ma pokracovanie a Stewart ocividne prezil tak si to u mna zasluzi maximum. Neviem sa dockat dvojky. ()

soviczka

Výborná hudba, zbytek nestojí za řeč. Logika žádná, hektolitry divně vypadající krve a kila vyhřezlých plastových vnitřností, dům plný pastí jako od kutila Tima (a k tomu ještě ta zdařilá výšivka), konec jedno velké klišé... The Collector do mé sbírky oblíbených hororů rozhodně patřit nebude. ()

Pitryx

Skoro všechno ve tmě, proto u mne použito zjasnění. Dějově je to ucházející, v podstatě to má i spád. Hlava mi nebrala, kdy že tam stačil dát tak složité pasti. Průměrný snímek, na který se možná ještě někdy v nouzi mrknu. 201208308500/8955////////** a půl ()

eagles22

Proč sakra zase film z dobře vystavěnou atmosférou, plnej dobrých nápadů a drsných scén, poserou dementním chováním hlavních postav? Hlavní hrdina, zjevně inteligentní týpek udělá deset dobrých rozhodnutí, aby se pak v rozhodující chvíli zachoval jak idiot. O policajtovi nemluvě (Navíc je na hlídce sám, to jako vážně?). Já chápu, že tím se děj protáhne ale na to kašlu, protože mě to štve a kazí mi to film, kterej je jinak v rámci žánru kvalitní. Chci vidět, že se někdo chová normálně a přesto je situace taková, že bude mít velký problém, se z toho vyvléct. Jinak víc než tři hvězdy prostě nedám a hotovo! ()

kelto44

Collector má všetko čo má mať dobrý horor - výborná atmosféra, veľké nápätie, hudba a aj dobré herecké výkony. Ja som čakal niečo v štýle SAW, ale zostal som prekvapený. Sú tam veľmi vydarené pasce a všetky vraždy sú perfektne, brutálne spracované. Film trochu kazí ten trochu otvorený koniec, ale aj tak to je jeden z najlepších hororov vôbec. Trochu mi vádi to hodnotenie (68%), ale čo už.. /100%/ ()

ozzy13

Slušně krvavý horror, i když ty pasti nastražené vrahem jsou snad až moc překombinované. I když pravda, nenudil jsem se. Co mě ale hrozně potěšilo je použití skladby Bela Lugosi´s Dead od Bauhaus, krásně to tam sedlo a 56. minuta filmu je lahůdka. Škoda jen neoriginálního a celkem předvídatelného konce. Bylo by to za tři hvězdy, ale za Belu jednu přidám. ()

Hedy

Magický Pastičkář se rozhodl ve stylu SAW pokusil rozjebat bandu lidí. Tentokrát se film bude ovšem pohybovat v jednom domě a místnostmi s pastmi se budeme procházet více než jednou. Na každém kroku vás čeká nová past a co je udivující je že byl Pastičkář schopen je stlouct na koleni v tak rekordním čase. Po sérii nelogické hry na schovávanou se někdy v polovině filmu dostaneme k nemotorné sérii pokusů o záchranu obětí. SPOILER: Kdokoliv koho se hlavní hrdina pokusí zachránit zemře (krom holčičky). Každou chvíli si budete říkat: "Proč ho sakra nevezme po hlavě židlí. lampou, prknem nebo čímkoliv." Jenže to by nám film skončil už ve třicáté minutě. Když se projdeme panoptikem fetišistického Pastičkáře dostaneme se i k pořádné dávce brutality která se mi na filmu velmi líbila. Tento film si u mě vykuchal krásné čtyři hvězdy. ()

Mamlas

Takové zdařilé brutální HI s drobnou výhradou - nevím, proč furt běhal po schodech nahoru a dolů. (73%) ()

adamix

Jigsaw dal vždy tým obetiam aspoň voľbu prežitia, ale Collector je satan, ktorý si bolesť obetí vychutnáva osobne a bez kompromisu. Film je drsný, o tom niet pochýb a pôsobí ako typický krvák z francúzskej vlny New French Extremity, ale chcelo by to lepší dej, ktorý by postavu Collectora aspoň trošku rozobral do hĺbky, než len s označením ,,sadistické vkrádačské monštrum, ktorého prítomnosť vlastne neprinesie žiadnu pointu". Druhej časti sa trošku obávam, ale som ochotný ten risk podstúpiť... Fanúšikov hororového žánru so silnými žalúdkami ale čaká spokojnosť. Ja medzi nich taktiež patrím, u mňa je však čiastočná. ()

xSxEx

1,5 za slusne efekty, ktere nebudióu sedet kazdemu zaludku a 1,5 za konec = cca poslednich 5 min. Zbytek jsou spise minusy ()

oliveros

Pohltíš ma atmosféra filmová a do stavu napätého na 90 minút dostaneš. Milý Collector, som Ti vďačný za ten rýchlonohý čas, ktorý som pri Tebe strávil. Jednoduchosťou a priamym útokom na centrum zábavy si mi ponúkol chrumkavý zážitok, a tak som ani nemal za potreby rozoberať miesta, kde si bol iba teoreticky reálny. A na čo sa k ním teraz vracať? Tu máš štyri hviezdy, zaslúžiš si ich. Zabavil si ma. ()

Petrozkoz

No to je teda úlet, pasti vyráběl pták Loskuták za pomoci Přemka Podlahy, a tolik nesmyslů v jednom filmu jsem již dlouho neviděl. Hrůza hrůzoucí. ()

Cechyno4

Po tom co jsem všechno na tento film slyšel, jsem čekal hodně. A také jsem to "hodně" dostal. Collector mě nezklamal. Atmosféra naprosto fantastická. Napětí obrovské. Řekl bych, že to je nejnapínavější horor roku 2009. Atmosféru tu umocňuje nahánění po tmě v domě, když venku řádí bouřka. Ok není to originální, ale na mě tohle zabírá. Takže tu máme napětí, atmosféru a velice netradičního sběratele :) To celé dělá z tohohle filmu něco víc, než z ostatních. Pro mě velice nadprůměrný horor ! ()

Digitalis

Snad až příliš okaté vykrádání filmu Saw, s tím rozdílem, že po splnění úkolu nenásleduje odměna. Ačkoliv je to obehraná písnička, splní svůj účel. Budete se bát. Některé scény mi přišly až moc zrůdné, ale co vím, asi si to doba žádá. ()

tremors

Určitě jeden z nejbrutálnějších ( ne-li nejbrutálnější) horor roku. Skvělá hudba, která dotváří ponurou atmosféru, skvělý pasti, hezký smrti a sympatickej hlavní hrdina. Sice se ve filmu objevilo pár nesrovnalostí, ale to mi zas až tolik nevadilo. A narozdíl od spousty jinejch hororů tenhle uběhl hodně rychle. To znamená, že jsem se nenudil. ()