DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Aeres odpad!

Skoro je mi až studno tenhle "pořad" hodnotit... Prequel ke všem Superstar a X-Traktorům... navíc s odporným a slizkým Trávníčkem (kterého ze srdce nesnáším - nevšimli jste si, že ne), který krouží okolo duté Laurinové, jakoby ji chtěl ojet... -počkat... on to vlastně stejně udělal, a navíc sériově. Stejně tam nejzqujeleji zpíval Martínek Hranáč z Vyvolených, který téměř dokonale vystihnul během svých 4 minut slávy celkovou myšlenku této výplně mezi reklamami. ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,ale takových pěveckých es co tam vystupovalo.Všechny hvězdy jsou za Pergla a Kudrnáče :) Jsem totiž jejich bodyguard :D ()

gefr odpad!

Dámy a pánové, jednou se dostaneme do pekla a u brány bude stát Laurinová s Trávníčkem.... ()

Pajela odpad!

Po letech jsem se na to zacla opět divat, ale jen prostrednictvim YouTube a skvělých sestrihanych akci CaryMaryFuckem. Bohuzel puvodni verze si zadny obdiv nezaslouzi. ()

Buraking

Chacha, to jsem tady první kdo tento pořad hodnotí?:) Vždyť to zase takový provar nebyl, se mi tehdy Sabina Laurinová docela líbila. Je pravda, že některé díly byly nadprůměrně trapné - a to jak se Trávníček snažil improvizovat a neuměl to - hrůza a navíc uměle kladené otázky na "soutěžící":) ()

JP84

No tak hrozné to rozhodně nebylo.Stále lepší než všechny superstar,kde jde jen a pouze o prachy.Tohle byla obyčejná oddechovka,kde šlo především o zpěv. ()

Horác

Já osobně jsem se na to nikdy nevydržel dívat, jak mi bylo trapně za ty účinkující. Ale na druhý straně si říkám, není to vlastně vrchol dokonalosti toho formátu, který má ztrapnění účinkujících přímo za úkol? No, ale jako experta mě tu neplatěj, takže nebudu házet perly a ohodnotím jako divák. Je tu nějakej blicí smajlík? ()

JonSnow

Byla to i legrace, koukat se na některé lidi a smát se. Dnes už přemýšlím nad psychických stavem většiny soutěžících. ()

Trilobajt

Jak vysvětlit moje vysoké hodnocení? Jednoduše - nezapomenu na pátky, kdy jsem se chodil s partyjou pobavit na pivko a navrátil jsem se domů v příjemném stavu nesmrtelnosti v době, kdy na nově kolem druhé ranní opakovali tuto skvělou šou :) Der Masaker ()

Hookins86 odpad!

Tady vyhrávájí ti, kteří jsou v superstár za dementy bez sluchu a snad i hluchu. Tahle hrozná sračka mě bez obav vždy vzbudí, když televizi zapomenu vypnout. A to je sakra nepříjemný někdy okolo 4 hodiny ráno! ()

Terez_Vv odpad!

Příšerní a tupoučcí interpreti, porota na hovno a sem tam až perverzní kecy Trávníčka, který už sám o sobě působí neobyčejně oplzle. Tak si pamatuji tenhle pořad, na který když si vzpomenu, tak se projeví mé latentní sebedestruktivní sklony. Hnus, hnus, hnus! ()