Komentáře uživatelů k TV pořadu (706)

• havLord

Zkurvený televizní bulvár. Informační hodnota prezentovaných zpráv je snad až negativní. 20 minut o tom, že se někdo vyboural, někdo zavraždil, někdo vyhrožoval, narodila se žirafa? Jedna, max. dvě politické zprávy. Totálně mimo mísu v tom, na čem doopravdy záleží, co hýbe společností. N@va se tímhle paskvilem zasluhuje o udržení lidí v totální nevědomosti, stádnosti, demenci. Plus ty neuvěřitelné animované ilustrační záběry, jak někdo na někoho míří zbraní / sráží ho autem / padá z okna, aby to pobrali i pan Novák s paní Novákovou. A hudba... proč tam, kurva, furt serou nějakou podkresovou hudbu? Ač nechápu, co dělají televizní noviny ve filmové databázi, dávám odpad, protože dneska jsem je zase viděl... HNUS, pane velebnosti. Dramaturgovi TN jedinou věc - - KULKU DO HLAVY.(8.11.2009)

• prome

Občas se u této estrády směju nahlas. Nemá to se seriózními zprávami nic společného, beru to jen jako nepovedený zábavný pořad.(21.9.2012)

• Jenda

Zprávy pro tupou masu, kterou zajímá černá kronika, to, která pseudo-VIP vojela jinou pseudo-VIP z Blesku, a zvířátka. Důležité informace hledejte jinde.(27.12.2015)

• GeusX

Poté, co Česká televize prodloužila své hlavní večerní zpravodajství (a dle mého soudu byla tato změna pro ČT k lepšímu) reagovala samozřejmě i tv nova. Zprávy na nově jsem dříve sledoval pravidelně, ale teď to jde s nimi opravdu z kopce. Více času na zpravodajství a oni jakoby nevědí co vysílat, cpou tam samé bulvární informace. Fakticky mne ani trochu v hlavním zpravodajství nezajímá, kdo komu unesl kočku, kdo nedává prkýnko od záchodu dolů, kdo má jakou novou milenku či nemanželské dítě!!! Tohle patří do Bulvárku, VIP zpráv či podobných "důležitých" zpravodajství.(12.11.2012)

• Will_X

TV HOVNA.. co dodat.. Mimochodem víte, co se stane s vodou když je venku -15°C ? Jestli ne zde se to dozvíte :) http://youtu.be/LK87xOODkYU(23.5.2013)

Já mam zprávy na nově rád příjemné vystupování zajímavé novinky prostě vždycky zprávy na nově.(5.9.2018)

• 6thSun

Pro upřesnění: Jde o Televizní noviny na Nově! Veřejnoprávní zprávy jsou v pohodě. Ty komerční ne...odpad! ze zásady nedávám, ale tím pádem je to jedna z nejslabších "jednohvězd", co mi bylo kdy ctí udělit!(9.6.2009)

• rreal13

Televize HOVNA. Co se stane s vodou v mínus deseti stupních? Neznám horší zpravodajství.(27.8.2013)

• Handle

Objektivita? Nikde! Lidi si řeknou ''prostě zprávy'', ale mě opravdu čím dál víc vytáčí tento ''bulvární pořad''. Zapomeňte na to, že jsem člověk, který nepotřebuje každý den v půl osmý sedět u televize a koukat na to, kdo koho zabil, kdo umřel na silnicích nebo prostě jiné negativní zprávy (akorát mi je pak z toho na nic). Ale když ještě vemu v podtaz, že Nova z toho udělá ještě větší katastrofu než doopravdy je, tak to už je pak fakt hrozný. A nejlíp ještě přidáme nálepku Exkluzivně, natočíme lidi jak brečí, dáme tam tragická čísla a ještě si třeba něco ''hrozného'' přidáme. Vážně tohle lidi chtěj? Chtěj co nejvíc ''katastrofálních'' zpráv? Když se koukneme na sledovanost tak asi jo, a to je vážně smutný. A když už do zpráv cpou i Bartošovou, jak se rozvádí apod., tak to už mi fakt hlava nebere! A co je vůbec nejlepší - pamatujete na zimu, jak napadlo trochu víc sněhu? Televizní noviny denně informovali prvních 15 minut jen o tom, že v zimě napadl sníh.. :) Úsměvné. A nejhorší je, že tak je to se vším - když jsou povodně, 15 minut povodně, když jsou volby, 15 minut politika. Prostě a jednoduše - Televizní noviny bych já osobně denně sledovat nemohl, je to dobré maximálně jako občasná bulvární oddychovka... Něco jako ''novácký Top Star'' s nálepkou ''Zprávy''... // Nakonec to nejde jinak než dát odpad. Jediná pozitivní věc na tom je to, že když se na tento skvost jednou za půl roku kouknu, opravdu se zasměju.(24.8.2009)

• honajz

Neředěný koncentrát hnusu, černé koniky, vražd, mrtvol, dalšího hnusu, vylejvaný denodenně do hlav českých diváků, kterým se pak nedivím, že jsou v neustálé depresi a mají blbou náladu. Soustředěnost jen na katastrofy, to ovlivní jak lidi u obrazovek, tak ty, co tuhle snůšku depresí vytvářejí. To už ani nejsou noviny, tam ze zpravodajství není ani ťuk. A prý to lidi chtějí. Ano, lidi touží po seznacích a katastrofách. A tak jim toho dáme plný pytel, ať se třeba po... Jestlipak si v TV Nova uvědomují, že kvůli zisku jsou zodpovědi za celkovou depresi a černočerné vidění českého národa?(2.6.2012)

• jh666

Tohle nejsou zprávy, ale černá kronika (i ta je možná lepší).(17.6.2013)

• Yoshitsune

Opravdu velmi obdivuji ty reportéry/zpravodajce a hlasatele, ono vyžívat se v násilí a v lidském neštěstí, to chce opravdu kuráž. Neni nad to když nafouknu nějakou blbost a nebyli by to zprávy, kdyby osmkrát nezmínili kolik lidí umřelo, opravdu v něčem takovém se vyžívat, to je hyenismus těžkého formátu.(17.8.2015)

• Johny_fork

Lidi, nebuďte stádo.(9.4.2013)

Když se chcete pobavit, tak je to jasná volba..(15.9.2013)

• Lyli

Pořad v nesmyslné délce, ve kterém se nedozvíte nic užitečného. X reportáží hrajících na city, ve stylu plakej a pošli těm chudákům (postižené děti, chudí senioři, různí bezďáci,...) peníze. Hnus úplně o ničem. Serióznost 0, radši si pusťte Animáčka...(9.10.2012)

• Hwaelos

Zase bych TN nedémonizoval a nedělal z nich vyložený bulvár. Přebrali prostě v honbě za sledovaností některé prvky "yellow press" a gonzo žurnalistiky, což z nich dělá nepříliš dobré zpravodajství, ale ve srovnání se světem (když si odpustím výjimky typu BBC), nic neobvyklého.(30.1.2010)

• ivishka

Ráda jsem v obraze ale to si opravdu najdu stránky na internetu a přečtu si to ve spisovné češtině a ne v nějáké zkomolenině.A když už televizní noviny tak PROČ panebože ranní televizní noviny-takže hned jak se člověk vzbudí ví,že někdo někoho někde usmrtil-dopolední televizní noviny-to aby ste měli do oběda špatnou náladu děkuji-odpolední televizní noviny-pro změnu při obědu čerstvé zprávy ze světa-podvečerní-není nad to si mezi dvěma "skvělými" díly "nejlepšího" seriálu 1000 a 1 noc zlepšit náladičku...a na závěr večerní televizní noviny..a víte co?? já zapomněla na ty poslední televizní noviny co vysílají ani nevím kdy ale někdy pozdě večer..Už z toho člověk není v obraze ale v depresi a to se člověk pak ani nemůže divit těm důchodcům že nás mladé ani nepozdraví, když každý den asi 10x slyší jak se vraždíme navzájem a podobné události.(21.7.2011)

• Krissty

Každovečerní přehled špatných zpráv.. Nevím, o co tvůrcům TN jde.. Snaží se nás přesvědčit, že na tom světě není absolutně žádná spravedlnost a radost? Nechápu význam a hlavně nechápu, jak můžou mít takovou velkou sledovanost.. A tím, že na konec přidají nějakou dobrou zprávu o lvíčcích v zoo nebo pánovi, co sbírá známky, to už nespraví :)(16.12.2011)

• SexyAjinka

Nejhorší je na tom ta novácká propaganda, neustále upozorňování na Jejich web a zprávy, které jsou spíše populistické než faktické. No a poslední zpráva je vždy "perlička"! Skoro jako zpráva pro školáčky :). Ale stejně mě zaujala přítomnost večerních zpráv tady na csfd.(9.2.2012)

• Andersis

Kreténismus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Politika, smrt, autonehody, vykradení. Tot vše. Hodinu jsou schopni ukazovat obrázky mrtvých zvířat!!! Sou to sadisti!!!! Fůůůůůůůůůůůůůj. Ubohost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!(1.2.2011)

• spaceboyCZ

...aneb jak nema vypadat televizni zpravodajstvi.(30.4.2013)

1 2 3 4 5 6 7 10 19 27 36