Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

Nons3nse

Tak toto je už vážne moc. Tanečných filmov je čim ďalej tým viac, a ja ich čím ďalej, tým viac nemám rád. Pre mňa je to stále o tom istom. Tanečná skupina ide do dôležitého finále, popri tejto „ceste“ do finále ju ale stretnú problémy, a nakoniec to všetko vyhrajú. Najlepšie z toho všetkého sú iba tanečné scény, ale to je asi tak všetko. Tieto filmy sú iba pre určitú skupinu ľudí, ale ja do nej nepatrím. Jedna hviezda iba za spomínané tanečné scény... ()

ThomasCrown

Z hudobno-tanečných filmov ma akým takým príbehom zaujal iba Step Up 3, pri zvyšku žánrových filmov, rovnako pri Street Dance sa na dej nepozerám, užívam si hudbu a tanec, ktorého choreografia je každým rokom prepracovanejšia, čomu sa len teším. ()

Oňďo odpad!

Neviem presne o čo išlo tvorcom tohoto filmu ale rozhodne sa im to nepodarilo. Chabé tanečné choreografie ktoré dokážu už aj deti v desiatich rokoch a to len s jednou nohou. Ďalej, tí baleťáci mi tam fakt nesedeli a keď ich prinútili tancovať s nimi, tak vtedy som to už vypínal. Niečo strašné. Tak sa mi zdá že Angličania si povedali že chcú zakonkurovať americkým tvorcom Step Up. :D A to sa im aj podarilo, lebo takýto brak už natočiť nikto nemože :) ... Neni nad americký štýl tanca .. tzv Streets :) .. ()

Angie91

Jak už jsem někde psala, tanec je životní postoj, který se nemění! Pro tyhle tanečníky to znamenalo úplně přehodotit svůj život, "vzdát" se něčeho, co milovali a najít cestu v něčem bezvýchodném ... Je to sice klišé nad klišé a vždy víte kam půjde další krok hlavních hrdinů, ale! Filmy o street dance nesmíte posuzovat podle obsazení, scénáře nebo režie. Ne! Tam jde prostě jen čistě o tanec a ten tu byl, se všemi "nástrahami" jakš takš dobře zpracovaný. ()

Pavelos

Další hip-hap-hop hopsanda tentokrát ve spojení s baletkama:-) Děj je pořád stejný, jako už bych to několikrát viděl, vždy je jiná pouze hudba a herci.. Tady se k tomu přidala celkem solidní kamera a pár pěkných záběrů.. Snímek potěší asi pouze členy tanečních skupin, kteří zde mohou načerpat inspiraci pro svůj další rozvoj;-) ()

arcticsky

Mám pro taneční filmy velkou slabost - tak, jako se mi líbí např. filmy s Astairem a Rogersovou, Bílé Vánoce nebo nedávno Hairspray - tak se mi líbí i toto....I přes dementně průhledný scénář... ()

nikoletkaa

Pokud to mám srovnat se Step Up 3D, které bylo do světa vysláno ve stejný rok, tak právě tento snímek u mě jednoznačně vítězí. Herci jsou sympatičtější, choreografie je skvělá - jako vždy, ale tu je navíc perfektní hudba, která skvěle ladí se scénami. StreetDance na mě zkrátka udělalo větší dojem ve všech směrech a to jsem jej ani ve 3D neviděla (narozdíl od zmiňovaného Step Up 3D). ()

majo_svk

StreetDance 3D je ďalším filmom do zbierky, kde sa tancuje a všetko ostatné je akosi zbytočné. Myslím, že podobných filmov už bolo dosť a tento neprináša nič kreatívneho. Choreografie (najmä záverečná)a hudba boli fajn, ale scenár a dialógy slabota. Na sériu Lets Dance tento tanečný počin proste nemá. Len preto, že som to videl v 3D dávam **. ()

Gore

Nechápu, že ty moderní taneční filmy pro náctiletý, mají tak strašně hloupý příběhy, herce co se ani nesnaží hrát a otřesně dialogy...jedna hvězda je za poslední taneční číslo, které bylo přinejlepším zajímavé a mělo jakžtakž nějakou choreografii, narozdíl od ostatních tanečních čísel, které byly chaotický a s tancem neměli nic společnýho. ()

Lachvos

Povedené...Nazval bych to britskou verzí Let's Dance (2006-2010), ale stále o část cesty za originálem. Je v tom opět originalita co se týče "spojených ostrovů", neokoukaní herci, muzika výborná, ale divák v tom stále cítí takovou tu umělost, která by tam rozhodně být neměla. Zkuste, uvidíte ;) ()

Greg25

To že to nesahá ani po kotníky nepovedené sérii Let´s Dance mluví za vše. Příliš odflaknutá nuda, aby si to zasloužilo napsat něco více. 15% P.S. Máte rádi streetdance? Najděte si jej radši na youtube, máte rádi balet šup do Národního divadla, Státní opery Praha, nebo kamkolik jinam, kde vám předvedou, co jsou to emoce při tanci. ()

Kaja.Kolarova

Velké, velké zklamání. Obecně od tanečních filmů není dobré očekávat mnoho, tohle je ovšem propadák. Taneční a choreografická stránka celé věci je super, jasně, jenže kolik takových filmů už je? Opravdu svět potřebuje ještě tohle? Nejvíc mě dostalo, jak se ve filmu nadřazuje street dance nad baletem, naprosto mě irituje celý postoj "crew". Dnešní mládež, která nemá kulturní vzdělání a cítění, se samozřejmě s chutí zakouká a bude bezpáteřně souhlasit, to je na tom to nejhorší... Že by se celé lidstvo mělo lépe, kdyby tancovalo "street"? Dejte pokoj. ()

Olík

Let´s Dance, Street dance, jiné dance, 1, 2, 3D, 4D, ležatá osmička D. Skupina (tedy pardon, chtěl jsem říct crew) kolem hlavního hrdiny, nesympatičtí konkurenti, nějaká ta lovestory, taneční soutěž - umcaca umcaca, pořád to samé dokola, dokolečka! Pro mě za mě to natočte třeba 3D, nebo klidně černobíle – dokud v tom nebude originální nápad, dopadne to vždycky stejně. ()

Fawkes

Člověk by řekl, že po třech dílech Let's dance bude tohle jen kopie toho co už nám naservírovali američani. Mě se ale překvapivě britské pojetí Street dance líbilo, a užil jsem si ho naplno. Taneční choreografie, na kterých to tak stojí jsou díl od dílu lepší, hudba taky bombastická, takže můj výsledný dojem byl nad očekávání. Co se týče děje, který má v těchto filmech jen nepatrný prostor, je bohužel pořád stejný, nepřináší nic nového, vždy se jedná o skupinu, která miluje tanec a potřebuje se dostat do uznávané soutěže, jeden člověk skupinu zradí a vždy je tam nějaká ta láska, a vždy se na závěrečném představení na někoho čeká. Jinak v tomhle musím pochválit závěrečné spojení street dance a baletu, u kterého jsem jen netrpělivě čekal jak to asi bude vypadat a nakonec to bylo něco neuvěřitelného. Namixovaná baletní skladba bomba!!! (75%) ()

bagetka007

Na StreetDance je akorát pozitivní to, že vznikl v britské produkci, to je asi jediná změna...každopádně jsem na tom byla v kině v UK, bylo to jedno z prvních 3D, co jsem viděla a přišlo mi to docela nevyužité... PS: Alespoň vystoupení Ashleyho Banja, resp. Diversity (Britain's Got Talent)¨a Akaie (Got To Dance) potěšila. 8) PPS: a soundtrack je docela libovka, pouštím si jej poměrně často. 8) ()

maizze

Žádný extra děj a herecké výkony...Ale o tom to neni.Tanec a hudba v provedení 3D , myslim že docela slušné a užil sem si to. ()

Petyas

Nic moc i na odpocinkovej film. Scenar relativne v pohode. Ale jinak sileny strihy, nic moc herci a hlavne tanecni sekvence skoro vsechny uplne stejny. Opravdu velmi slabe. ()

bararich8

To bylo pořád, že to za x měsíců nestihnou a stejně pak několikrát pozměnili choreografii a za týden bylo hotovo - ostatně jako všude. Oproti konkurenci jsem se tak nebavil u tanečních čísel, ale zase jich zde bylo mnohem víc a tudíž bylo méně toho balastu okolo (asi příběh) - 3/5 ()