Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

arcticsky

Sláva nazdar výletu! Až u trojky se tvůrci laskavě k něčemu slušnému dopracovali. Konečně to má aspoň nějaký švih a rázné vygradování v závěru. Lekačky jsou zde více než ucházející... ()

DavidHolub

Hororům dávám 5 hvězdiček výjimečně, pouze těm nejlepším hororům. Skvěle natočeno! Vážně dost napínavě. Lekačky povedené. Takhle dlouho jsem se u hororu vážně nebál. Myslím, že už teď můžu říct, že je to nejlepší díl série. 9/10 ()

Aluminium

Bavilo ma to, možno to bolo spôsobené kinom a vreštiacimi puberťákmi, ktorí dotvárali atmoséru filmu, ale páčilo sa mi to viac ako prechádzajúce dva diely. ()

Venous666

Tak jsem pěkně pobalil slečny a šel na vycházku do kina na třetí díl rádoby úspěšné lekačky. Kde jsem věděl od začátku, že jeden popcorn stačit nebude a ten druhej pro kterej doběhnu stejně skončí na zemi.... Bohužel jsem měl pravdu. Nic méně jsem se aspoň mohl projít, protože jsem dostal 40 mint nudy, kde jsem neviděl nic, pak přišlo rychlé halo, kde padlo pár výkřiků z mé strany a na závěr jsem si klepal na čelo, kam až scénárista je schopej zajít ... Pro mě menší klišé, ale slečnám se to páčilo a tak aspoň dvě hvězdy za ně :-D ()

jorgus

prvni dil bavil, druhy nezklamal, ale tento uz vylozene nudi..neprislo mi to vubec desive a prohloubeni tematu nebylo pro me dostacujici:) ()

Druury

nuda nuda a zase nuda.. kez by mi nekdo vratil penize za kino.. Pár lekacích scén, zbytek mi přišel spíš úsměvný..=1* ()

johnymdoe

Chtěl jsem dát hvězdy tři..poté co jsem se ale podíval na trailery k tomuto filmu po samotném filmu a uvědomil si kolik práce si s tím režiséři/tvůrci dali jsem se rozhodl pro hvězdy 4. Docela slušné na to že první dva díly pro mě byly jen těsně nad odpadem. Jen tak dál pánové a budu se možná i těšit na další díl! ()

KOZEL84

Tahle famílie je snad ještě horší než ta moje.A tak sou dveře aktivní potřetí a trailer na odkrývání minulosti nalákal i přes nudnou dvojku.Film pak odkryl celkem prd,kromě nějakého toho pent'áku a tak je našlápnuto pro další díly,před kterýma asi dveřma netřísknu,ale už bych si to dal celkem i jako normální kamerovou activitu.Dyt' ten vůl se jí nepustí ani kdyby mu po baráku pobíhala bytost Horla (to bylo fajn).Ještě že ji umí aspon' šikovně upustit a kompozice záběru mu jde od podlahy.Vlastně nic Para- u těhdle filmů.Nejvíc mě tak rušil jeho (toho týpka) neosmdesátkový vzhled,páč vypadal spíš jako klipový nabíječ Avril Lavin'.Nemám si všímat ptáčovin.Hlavně to má do třetice největší spád a strach od hororu už asi ani nečekám.PS:aspon' polívačku z traileru tam šoupnout mohli. ()

Dr.Živágo

Tak na tohle koukat v jednu ráno, všude tma a nikdo doma tak to je si uhnat infarkt, některé lekací sekvence mi dali opravdu zabrat :D ()

chelsea17

Nečekal jsem tak solidní pokračování, po slabší dvojce. Ještě ted ve mně proudí napětí a trochu i ten strach, přeci jen koukat v 1 ráno... Určitě je ale vidět změna k lepšímu. Lepší příběh, strašidelných scén, a taky mi přišlo, že mnohdy se natáčí "blbosti", které by se normálně nenatočily, kvůli divákovi a lepšímu porozumění. Mně to vůbec nevadilo. Závěr byl dost hrozivý, strašidelnější než u předchozích Paranormal Activity a otevřenější. Vzhledem k tomu, že je to děj z minulosti se to dalo očekávat. Opravdu mě toto pokračování moc potěšilo, věřím, že další si udrží stejnou atmosféru. ()

Matli

Věřil jsem alespoň v nějakej hustej závěr jako je u Paranormal zvykem, ale žádná sláva. Celé je to docela nuda, jedno zvedlý prostěradlo a jedna náměsíčná holka. 16% ()

Bozvav

Ač je to neuvěřitelné, je to snad ještě blbější, než ty dva předchozí díly, ale dám 10% za finále, bylo debilní, ale probudilo mne. ()

Aurus

No zatím nejlepší díl celé této série. Přijde mi že tento díl měl mnohem větší rozpočet než druhý díl který zatím beru jako nejhorší díl této série. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféry tu je hodně, napětí je tady časté, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. No za mě 6/10. ()

SidneyP

Nevím, asi (čti určitě) tohle tvůrci dělají proto, aby nalákali lidi do kina a vydělali si tak víc peněz, protože když se podívám na trailer, který je nacpanej absolutně skvělými záběry, a pak se podívám na samotný film, ve kterém ale 90% věcí, které byly obsaženy v traileru, nakonec ani není... Tak mě to docela pěkně sere. Protože kdyby to tam všechno nechali, tak by se teď tady film pohyboval v červených místech. Ale k samotnému hodnocení: Trojka působí hrozně pěkně, jakoby prostě to ten rok '88 nějak vylepšil a přidal k tomu ty pořádný grády, které jsme v takové míře v minulých dvou dílech ještě nepoznaly. Byl jsem na tom v kině a při některých lekačkách jsem tak nadskočil ze sedačky, až jsem myslel, že mě z toho rychle-tlukoucího srdce klepne pepka. K tomu všemu jsou postavy konečně o něčem, dokonce jsem se přistihl, že hlavnímu hrdinovi (Dennisovi) i fandím a je mi i docela sympatický tím, jak se zachovává v určitých situacích, protože najít někoho z PA, kdo se svým jednáním a postoji k tomu všemu se nechová jak pětiletý retardovaný dítě, je opravdu velký zázrak. Prostě... Koukněte se na to, lidi. I když je to vůči ukázkám trošičku odvar, pořád za to ten film stojí. A teď sem se čtyřkou! 80%. ()

M.Myers

PA 3 je celkem slušná podívaná, ačkoliv se docela načekáme, než to začne mít ty správný grády....V první polovině filmu totiž nevidíme nic nového, manželé chrápou v posteli a občas se někde něco šustne, toť asi tak k první půlce filmu, pak to ale začne být zajímavější a vše se tak nějak stupňuje a stupňuje, až se dostupňuje k docela povedenému závěru...Lekačky v průběhu filmu ničím moc nepřekvapily, byly předvídatelný až hanba, i když pro ty náctiletý spratky, kterých byl kupodivu plný sál, to byl asi neskutečně brutální nápor na jejich choré nervy a mozky, protože uchcávali a ječeli jak dementi téměř celou druhou polovinu filmu, což mě docela brutálně sralo. Ale když pominu první polovinu filmu, kde se vážně prd děje a vřískající sál blbečků, byl to velice povedený horůrek, který neurazí a v mnoha věcech potěší, například pěkně znázorněným 80tkovým stylem....Jednička se mě líbila asi více, ale druhý díl to trumfne v pohodě...A jako celek je to docela fajn trilogie... ()

owwidius

Na to, ze film sa to tvari ako low-budget to ma celkom slusne efekty. Mne sa cela seria celkom pozdava, zatial vsetky 3 diely na cca rovnakej urovn, vzdy sa dokazem namotat a bat sa :) ()

Eluin

Stejné jako 1. a 2. díl. Tedy skoro. Opět musím napsat, že jsem podlehl zvědavosti a na film se podíval, nicméně názor na něj neměním, asi nejsem cílová skupina. ()

GOREGASM

Úvodem je třeba říci, že bez znalosti prvních dvou dílů si trojku plnohodnotně neužijete, a proto je nejlepší variantou, dát si všechny tři kousky na jeden zátah. I do třetice se mění obsazení režisérského postu (režisérský tandem nováčků Joost & Schulman), zpracování se ale ani o píď nevychýlí ze zajetých kolejí děsu a tuhnoucí krve v žilách, které jsme si užili dosyta v prvních dvou kasaštycích. Nápaditost scenáristů zasluhuje palec nahoru. Na rozdíl od např. série Saw jen nepřevařují kvalitní koncept do fantasmagorické křeče, ale rozvíjejí pomalu a pečlivě příběh, který by se dal shrnout v jednom odstavci a leckterý producent by ho chtěl odvyprávět v devadesáti minutách. Právě provázanost celé dosavadní trilogie je obdivuhodná, a když k tomu připočítáte jedny z nejintenzivnějších lekaček (tvůrcům k tomu stačí rozpohybovat nábytek) hororového žánru, budete se po svém opuštěném domě ve dvě ráno procházet se smysly zostřenými. 80% ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)