Domek z karet - Série 4

(série)
USA, 2016, 10 h 42 min (Minutáž: 42–57 min)

Tvůrci:

Beau Willimon

Předloha:

Michael Dobbs (kniha)

Hudba:

Jeff Beal

Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Elizabeth Marvel, Derek Cecil, Nathan Darrow, Neve Campbell, Joel Kinnaman, Dominique McElligott (více)

Epizody(13)

Vždycky byli skvělý tým. Ale z Franka a Claire jsou teď soupeři na několika frontách: jejich manželství kolabuje a jejich politické ambice jdou proti sobě. (Netflix)

Brain32

Ajaj.. Dopadlo to jak jsem bohužel očekával, už jde zkrátka kvalita a napětí dolů. Podle mě by to měli co nejrychleji celé zafinishovat, nebo už to bude dále o ničem. Stále dokola ohrané písničky (hádka a usmíření Claire s Frankem, srdceryvné projevy do médií, už trošku za vlasy přetažené intriky apod.) House of Card byl můj favorit na to sesadit Perníkového tátu z mého post TOP 1 co se týká seriálové tvorby, bohužel se to nepodařily, 3 série k tomu měli dobře našlápnuto to ano, ale tato 4 série tu laťku o dost snižuje a zde se ukazuje, že na Perníkového tátu prostě v tomto ohledu nic nemá, ten šel sérii co sérii kvalitou a napětím stále nahoru a zakončil to bravurním koncem. Zatímco ostatní seriály co mají 3-5 sérii jdou kvalitou z pravidla spíš dolů. Tím nechci kvalitu tohoto seriálu nějak snižovat, je to rozhodně jeden z nejlepších seriálů poslední dekády, ale nemůžu se ubránit mírnému zklamání ze čtvrté série.. ()

IndominusRex

První zajímavý díl čtvrté série. Frank si představuje, jak se pokouší zabít Claire a ona jeho, což přesně vystihuje jejich současné manželství. Zatím ne doslova, ale myslím, že to k tomu dozraje. ()

Tobias18

Čtvrtá řada nám ukazuje jednu velmi zajímavou věc-že Underwoodovi bez sebe navzájem prostě nemohou fungovat, ale společně tvoří tým, který je zcela neporazitelný. K několika jednotlivým epizodám jsem se již vyjádřil, takže dodám jen, že se dle mého jedná o nejlepší sérii House of Cards, a je to také první série, které dám plných-100%. ()

drkaldj

Po tom co jsem byl malinko zklamaný z předešlé třetí série, mě čtvrtá opět pořádně navnadila a dokázala nejen opět udržet můj zájem, ale ještě umocnit natěšení na další sérii. ()