Bylo, nebylo - Série 7 (série)

Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Rodinný

USA, 2017 - 2018, 15 h 49 min (Minutáž: 43 min)

Tony Mirza

Mark Isham

Lana Parrilla, Jennifer Morrison, Jared Gilmore, Josh Dallas, Robert Carlyle, Colin O'Donoghue, Emilie de Ravin, Meghan Ory, Rebecca Mader, Dania Ramirez, Gabrielle Anwar, Andrew J. West, Mekia Cox, Adelaide Kane, Emma Booth, Giles Matthey, Sage Brocklebank, Alison Fernandez, Robin Givens, Daniely Francisque, Chris Gauthier, Meegan Warner, Nneka Croal, Nathan Parsons, Vaughan Winmill, Matty Finochio, Alejandra Pérez, Sara Tomko, Tiera Skovbye, Greg Germann (a.z.), Jared Gilmore (a.z.), Jaime Murray (a.z.), Rose Reynolds, Bruce Blain, Jillian Fargey, Liam Hall, Darcy Laurie, Elham Madani, Louise Hradsky, Kevin Sateri, Sara Canning, Charles Mesure, Kip Pardue, Seth Isaac Johnson, Dan Payne, Chilton Crane, Emilie de Ravin (a.z.), Gabrielle Miller, Emily Tennant, Naika Toussaint, Beverley Elliott, Jennifer Morrison (a.z.), Robbie Kay, Victoria Smurfit, Joanna Garcia Swisher, Timothy Webber, Sarah Grey, James Rittinger, Jason Burkart (a.z.), Patrick Fischler (a.z.), Ginnifer Goodwin (a.z.), Shannon Lucio (a.z.), Rebecca Mader (a.z.), Sean Maguire (a.z.), Michael Socha (a.z.), Ginnifer Goodwin, Tony Amendola, Lee Arenberg, Sean Maguire, Raphael Sbarge, Keegan Connor Tracy, Faustino Di Bauda, Gabe Khouth, Raphael Alejandro (a.z.), Noah Bean (a.z.), Sarah Bolger (a.z.), Michael Coleman (a.z.), Bernard Curry (a.z.), Karen David (a.z.), Jakob Davies (a.z.), Jamie Dornan (a.z.), Merrin Dungey (a.z.), Georgina Haig (a.z.), Barbara Hershey (a.z.), Jeffrey Kaiser (a.z.), Robbie Kay (a.z.), Eric Keenleyside (a.z.), Mig Macario (a.z.), Amy Manson (a.z.), David Mathews (a.z.), Julian Morris (a.z.), Michael P. Northey (a.z.), Meghan Ory (a.z.), Tim Phillips (a.z.), Michael Raymond-James (a.z.), Jessy Schram (a.z.), Victoria Smurfit (a.z.), Olivia Steele-Falconer (a.z.), Kristin Bauer van Straten (a.z.), Anna Cathcart, Yael Yurman, Sophia Reid-Gantzert

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Loni v květnu jsem k finální části 6. sezóny sepsal na TV Show Time komentář, ve kterém jsem zmínil frázi “This is where part of my life ends”. Nedivím se komukoli, kdo s odchodem většiny původního obsazení nad OUAT nadobro zanevřel, řada, která jej před týdnem navždy uzavřela, se přeci jen v její velké části tvářila již spíš jako odlišný seriál. S větou “The New Book Opens” jsem se prokousal nudnými díly podzimní poloviny, aby se po zbytečném příběhu Gabrielle Anwar s Adelaide Kane objevil opět úsvit dřívejších excelentních příběhů a posledních cca 7 epizod navodilo ty nádherné feelingy, jež mě provázely celým seriálem od jeho prvopočátků. No a závěr celého Once Upon a Time? Kromě konce čtvrté řady jsme se dočkali toho nejdojemnějšího a nejlíbeznějšího season finale za celých 7 let toho úžasného pohádkového dobrodružství. Velmi vyzvedlo průměr místy až trapného příběhu Hyperion Hights. 6/10(26.5.2018)

Velké zklamání. Tady se mělo skončit minulý rok.(27.5.2018)