Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

Pcermis

Jedna hvězdička pro marketingové oddělení zato že už po několikáté udělaly lidí pitomce tím že jim dokázaly vsugerovat že film je super ať na nej jdou a přitom natočily již po X kté úplně stejný film naprosto o ničem. ()

lucaser

Nic jsem od toho nečekal, ale skvělé efekty a tanec se mi líbili.Celý film připomíná jednu velkou taneční reklamu na Nike a Pepsi, ale o tom to přeci je. Milovníci Step up budou nadšeni, civilista ocení BIG EBONY ASS všudy přítomných tanečnic. Tančící Miamský starosta je celkem vtipný. A stále nechápu proč anglický název je STEP UP a český název je pro změnu LETS DANCE.Proč český název je anglicky a ne česky???S názvem Lets dance sem se setkal pouze v Čechách a na Slovensku. ()

Evziiik

Tak tenhle film mě bavil! A to i přesto, že je to stejný příběh, jako u 99% ostatních tanečních filmů. Tenhle tanec prostě stojí zato vidět. Nelituju ani času ani peněz a ráda se na něj podívám znovu. Hvězdičku strhávám za občasnou nadmíru naivity a kýče, který se jistě do tohoto typu filmu hodí, ale chvílemi toho bylo příliš. ()

Gazzellka

stale nepochopim, preco vacsinova komunita csfd hlada v tanecnych filmoch dej a pribeh a charakterove rozvinutie postav a bla bla. tanecne filmy su tanecne preto, lebo sa v nich TANCUJE. su urcene nam - tanecnikom, potom nadsenym teenagerom a nasledne kategorii ludi, ktori si potrebuju oddychnut od starosti vsedneho dna pri niecom dynamickom a nenarocnom. a to vsetko stvrty step up splna. ()

Infurius

Tipický holywoodsky scénar a klasický happy end... Herci a režisér nebol o nič lepší ako herci v treťotriednych amerických filmoch ... Ale nekteré beaty boli dosť husté... ()

Grantik

Kam se vytratila originalita a nápady na nové filmy a jejich pojetí? Naprostá tragédie, už po 15 minutách filmu, ne-li po traileru člověk ví, jak se bude celý film dále vyvíjet. Příběh o ničem, herecké výkony naprosto pod jakokoliv úrovní... Jediné pozitivní na filmu je hudba a taneční scény. ()

Y2ORSI

chápu lidi, co na tyhle filmy chodí do kina. ničím neurazí a je to neškodná zábava. jedinci, kteří mají rádi tanec budou jistě spokojení. nemá cenu hodnotit příběh- tohle už tu bylo asi 1000x. já a tanec je stejné jako já a molekulární fyzika, ale přesto jsem se nenudil. akorát nechápu, proč to musí být i ve 3D ()

MarcWarren

Tak tohle je podle mě nejlepší Step up ze všech. Smekám klobouk před uměním těch tanečníků a herců. Super hudba kostýmy, choreografie, kamera atd. ()

LooLaa

Celkem bezduchý, sexistický film, z kterého vážné a "hluboké" monology udělali prachsprostou frašku. Tááák Let's Dance dbá na image, že filmaři zapomněli obsadit nějaké HERCE! Nejlepších 20 sec filmu vykouzlil až Adam G. Sevani při svém tanečním vystoupení někdy na konci (ty kecy potom si mohl nechat od cesty). Show? - ok nějaká tam byla, ale proč do taneční romance tahaj zápletku, kterou dále neumí zpracovat, nechápu. Sečteno podtrženo: Film vhodný pro 15-, takže z jeho dostupností 12+,si ho může užít opravdu úzká skupinu diváků =D. PS: A pokud chtějí opravdu 10 mil. zhlédnutí na YT, ať se učí od jihokorejského zpěváka PSY, který se svým Gandnam stylem předvedl, že v dnešní době na TEXTU a obsahu opravdu nezáleží (4 měsíce - 3/4 mild.) ()

niniss

Podle mě nejlepší Step Up z celé série. Naprosto dokonalá choreografie, příběh sice podobný předchozím dílům, ale i tak tam bylo něco nového a mělo to něco do sebe. Krásní herci, krásné prostředí, krásná hudba, krásný tanec. Prostě krásný film. ()

Jegynek

Skvele choreograficke napady, dobre herecke obsazeni, ale hudba teda asi nejhorsi z cele serie lets dance. Scenar sice predvidatelny ale nejde ani tak o dej jak o tanec, kdyz je to tanecni film... ()

fabaj

Každému, kdo si tento film pustil nebo na něj zašel do kina, muselo být jasné, že se v něm nedočká smysluplných dialektů. V tomto filmu šlo především o tanec a hudbu a po shlédnutí filmu ve 3D jsem byl nadšen. Nejlepší film s taneční tématikou, který jsem kdy viděl. Blbouni, kteří dávají pod 3 hvězdičky ať si pustí záznam z poslanecké sněmovny a svými nehodícími se a místy komickými názory nezahlcují csfd O_o ()

Dr.Kepler

popravdě, ze začátku filmu jsem myslel, že usnu... né z důvodu špatného filmu, ale už mě prostě nebaví jednotvárné filmy Step up, přišlo mi, že mě už nemají čím překvapit... z prvních 2 dílů jsem byl naprosto unešen, ale čeho je moc toho je přiliš... během filmu, jsem pomalu začal měnit názor a musím uznat, že film mě překvapil různými scénami, byly dobře provedené... být to 3 díl a konec... byl bych nadmíru spokojen... a jako + bonus bych dodal obohacení filmu o dubstep muziku ta tomu velmu pomohla... vcelku podtrženo (6/10) ()

peta2q

Hudba fajn, choreografia výborná a hoci to v porovnaní s predošlými dielmi trochu zaostáva, ja som sa v kine nenudila. A znova si to pozriem, keď budem chcieť vidieť, ako ja nikdy tancovať nebudem. :) ()

9J9

Jako vždy, pořád ten stejný příběh. I když pravda, tentokrát o trochu něčem jiném - trochu. Ale mě to tancování stejně pořád baví x) I když mě stějně nakonec totálně unesl první díl. Jo a ta holka se tam nakonec fakt nedostala nebo jen zapomněli ukončit děj? -.- ()

michalcka

Až na celkem předvídatelnou dějovou linii - vztah - hádka se skupinou - případně rozchod - usmíření to pro mne byl nejlepší díl společně s jedničkou. Je to něco jiného, neni to tak uplně o pouličním souboji skupin a to se mi na tom po tolika tanečních filmech líbilo nejvíc. Tanec něco říkal,dával smsl. . Byla to super podívaná. Za mne 5 hvězdiček. ()

erceee

Dokonalé tanečné vystúpenia či choreografie trošku som čakal viac od soundtracku ale čo už stále je to o tom istom chalan plus baba rovná sa nejaký konflikt ktorý má stále neprekvapujúco šťastný koniec. Ale lepšie než 2 časť alebo 3. ()

Skoveta

Tak tohle byl bezesporu nejlepší díl série! Skvělá hudba a choreografie.Konečně je tam zasazen i nějaký smysl, krom vyhrát soutěž...A musím dodat, že to poprvé v muzeu žilo. ()