• milka

Ricky se sice opět snažil, ale výborný úvod jinak slabý večer nezachrání. Rickyho bylo totiž jinak hodně málo a nic jiného zajímavého už se bohužel nekonalo, tedy kromě děkovačky castu Modern Family a hlášky Setha Rogena. Je to škoda, protože po dvou minulých předání už byly Glóby hodně svižnou a zábavnou konkurencí Oscarů, ale po tomhle nudném a snobském večeru se vrací zpět do průměru. Aspoň, že ten George Clooney ještě neztratil nic ze svého šarmu. 50%(20.1.2012)

• GodComplex

Tento rok hoooodne velka slabota, Ricky Gervais tradicne v pohode, jinak ale show vesmes nuda o nicem. Vysledky, jak uz naznacily nominace hodne trapne, jestli to ma byt predzvest Oscaru, tak to potes koste. V podstate jedina potesujici vyhra byla za scenar pro Woodyho, ktery na Globy kasle. 3/10(16.1.2012)

Ricky je borec a nic si z Hollywoodu nedělá - a to je hlavní plus posledních ročníků Glóbů. Bobr Jodie Foster byl přímé nahrávka na smeč, dalších pár nevybíravých vtipů pobavilo, ale celkově mi přišlo, že to byla rutina, žádná velká událost. Glóby jsou komornější než Oscary, mají něco do sebe, ale tentokrát spíše nudily...(23.1.2012)

• ainny

Mno, tak jsem viděla jenom hodinový sestřih a odnesla jsem si z toho snad jenom to, že prostě Meryl Streep musí být opravdu úžasná ženská, která se oblíká a chová úměrně svému věku. Nehraje si na diblíka a pořád se z každého ocenění umí radovat. Pak mi zůstala v hlavě Angelina Jolie, které to neskutečně slušelo, i když zase v reálu bych ji vidět nemusela. Pokud kamera přidává kila stejně jako bílá barva, tak si neumím představit kde má složené všechny vnitřnosti. Nebýt toho, že jsem vyhlášení sledovala umírajíc na rýmu v posteli, tak jsem asi nedokoukala, protože mě to tentokrát nijak extra nebavilo. Jo, vlastně jedna věc mi udělala radost - že se Gerry Butler na přelomu roku neutopil, zhubnul a s delšími vlasy a vousy mu to neskutečně slušelo. :^))(18.1.2012)

Přidávám komentář ihned po shlédnutí. Zlatý globus jsem viděla poprvé v životě a jsem nadšená (díky moc Danecku :). Vstala jsem kvůli tomu ve 2 hodiny ráno a těšila se, jak to dopadne. Výtečný. Samozřejmě jsem držela palečky mojí milované Meryl Streep. Musím také ocenit moderátora Rickyho, byl fakt vtipný. Tento ročník byl vynikající a myslím si, že Zlaté glóby se dostaly do správných rukou. Už se moc těším na příští rok.(16.1.2012)

• - Ricky Gervais provokativně přijal nabídku na moderování také proto, aby tak naštval novináře, kteří tvrdili, že se již potřetí nevrátí. (Brousitch)