Ricky Gervais potřetí, zázračně nevyhozen po svém zabijáckém proslovu předešlý rok, se trošku zklidnil. Jako průvodce tříhodinového pořad je stále ucházející, ale pocit nudy s utíkající stopáží popřít nelze... Velké bléé na úspěch The Descendants a Artista :) 5/10(27.2.2013)

Přidávám komentář ihned po shlédnutí. Zlatý globus jsem viděla poprvé v životě a jsem nadšená (díky moc Danecku :). Vstala jsem kvůli tomu ve 2 hodiny ráno a těšila se, jak to dopadne. Výtečný. Samozřejmě jsem držela palečky mojí milované Meryl Streep. Musím také ocenit moderátora Rickyho, byl fakt vtipný. Tento ročník byl vynikající a myslím si, že Zlaté glóby se dostaly do správných rukou. Už se moc těším na příští rok.(16.1.2012)

Opět velmi milé, uvolněné a příjemné setkání s těmi, které má člověk tolik rád. Opět nechybí vtip a nadhled (tuzemské podobně laděné pořady by si měly vzít příklad), Ricky Gervais baví dál (stejně jako třeba Seth Rogen, dvojice William H. Macy a Felicity Huffman). Nechybí herecké legendy (Poitier, Hoffman, Streep nebo starý dobrý Freeman), hned několik přirozených sympaťáků (Jean Dujardin, Clooney, Pitt) a ani celá plejáda hollywoodských krasavic (Biel, Alba, Beckinsale, Pinto, Portman, Kunis, Blunt, Patton, Witherspoon nebo naprosto okouzlující Bérénice Bejo)..(20.1.2012)

• GodComplex

Tento rok hoooodne velka slabota, Ricky Gervais tradicne v pohode, jinak ale show vesmes nuda o nicem. Vysledky, jak uz naznacily nominace hodne trapne, jestli to ma byt predzvest Oscaru, tak to potes koste. V podstate jedina potesujici vyhra byla za scenar pro Woodyho, ktery na Globy kasle. 3/10(16.1.2012)

Yes, každoroční předkrm před Oscary, same as every year, směs emocí, ať už opravdových nebo předstíraných, hlavně, že se všichni baví, a kdo se nebaví, pobaví se jinde, a jinak. Třeba na Oscarech. Já už bych fakt přál Glenn Close, aby jí konečně už toho Oscara dali, protože dávat to pořád Meryl Streep už je docela embarassing. Potěšila mě cena pro Jessicu Lange a Lauru Dern, přesto zůstává hořká pachuť po tom, co si člověk uvědomí, jak skvělá herečka jako J.Lange už dávno nehraje velké role ve filmech, ale pouze v těch "druhořadých" pro Tv. No jo, je to všechno otázka módy a toho, kdo je zrovna v kursu. Momentálně je to především G.Clooney. Dostane Scorsese druhého Oscara? Docela bych mu to přál. Jemu a nebo Malickovi.(5.2.2012)

• - Ricky Gervais provokativně přijal nabídku na moderování také proto, aby tak naštval novináře, kteří tvrdili, že se již potřetí nevrátí. (Brousitch)