Na palubě letadla Concorde roste napětí a nejistota! Nachází se tu totiž televizní reportérka Maggie Whelan (Susan Blakely), která má v rukou kompromitující materiály a právě se stala terčem pomsty bývalého milence, zrádného pašeráka Harrisona (Robert Wagner)... Ona i všichni cestující - ve hvězdném obsazení Alain Delon, Sylvia Kristel, Bibi Andersson a další - jsou ve smrtelném nebezpečí, kterému se budou snažit uniknout! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Mac._ odpad!

Akrobacie Concordu při maximální rychlosti, otevření okénka pilotní kabiny a střílení světlic jako klamných cílů mě pobavilo jako nic za dlouhou dobu! :))) ()

krysarr

Neni to napinavy (ale chtelo by byt), je to predvidatelny, neni to vtipny (ale chtelo by byt), je to pritazeny vcetne dialogu a ani Alain to nezachrani. Efekty z doby, kdy vznikaly Star Wars a dalsi klasiky, jsou spis k smichu. Tohle se fakt nepovedlo ()

milos.bradik

Nechápu, jak se jim do takového nesmyslu podařilo získat herce jako je Delon, to byl jediný klad filmu, jinak to stálo za, no však víte co, nechci být sprostý. ()