Na palubě letadla Concorde roste napětí a nejistota! Nachází se tu totiž televizní reportérka Maggie Whelan (Susan Blakely), která má v rukou kompromitující materiály a právě se stala terčem pomsty bývalého milence, zrádného pašeráka Harrisona (Robert Wagner)... Ona i všichni cestující - ve hvězdném obsazení Alain Delon, Sylvia Kristel, Bibi Andersson a další - jsou ve smrtelném nebezpečí, kterému se budou snažit uniknout! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Wolvie

Tohle už je vyloženě průser,netuším,jak se sem dostal Alain Delon,ale kdyby zde nehrál,jeho kariéře by to rozhodně neublížilo. ()

KOOHA

Pouze jedna hvězda a to za opravdovou hvězdu a tou je Concord. Jinak to je opad. Nesmyslný příběh kvuli novinářce je paťák schopen jít do rizika sestřelit letadlo plné lidí a to dokonce několikrát. Obličové grimasy a skeče Delona a ostatních se vůbec nehodí pro daný žánr a o vyšetřování nebo opravě letadla během mezipřistání se tam raději ani nezmínili. Blbost, ani na to nekoukejte. Opravdu jediné co stojí za jsou krásné záběry Concordu za jeho letu. ()

art

No opravdu masakr, takovahle hovadina je zrala na odpad, pri scenach jako otevreni okenka concordu za letu a sestreleni rakety svetlici z revolveru jsem se valel smichy po zemi:) ()

Arccos

Třetí film z Letišť je vyždímaná dřeň, která zůstala po předchozích filmech. A je plný přímo nehorázných logických a technických nesmyslů, které divák aspoň trochu při smyslech těžko rozdýchá. Následuje přiblblý a přeplácaný scénář. Celkově vše funguje spíše jako parodie (některé scény by se klidně daly střihnout do Připoutejte se prosím a nikdo by nic nepoznal). ()

jprmusic

Tak tuhle blbinu by nezachránilo ani šest Delonů. Concorde uhýbající naváděné střele a porážící ve vzdušné bitvě stíhačku, Concorde přistávající na sjezdovce, kterou stihla "horská služba" označit asi za šest minut od oznámení, že tam budou přistávat, hulící saxofonista na palubě .... každou chvilku ptákovina jako hrom - zlatý Letiště. ()

Stejšn odpad!

To snad byl další díl "Připoutejte se prosím", ne? WTF! Dlouho jsem hledal, za co dát aspoň jednu hvězdičku. Říkal jsem si, že třeba Kennedy nebo Delon by si jí zasloužili. Nebo aspoň to chudák letadlo. Ale ne, je to prostě tak obludně stupidní, že todle patří plným právem do odpadu. ()

mac000

Poslední ze série  "Letišť", udržuje si úroveň alespoň "sbírkou" hvězd, které ve filmu hrají (jenom ten R. Wagner jako padouch moc nesedí). ()

subic

Delon jako pilot Concorde v tomto americkém velmi blátivém filmu. Druhého pilota tu hraje ten věčný herec vedlejších rolí George Kennedy. Nejzajímavější jsou snad jen ty záběry na samotný Concorde. ()

ALchemik

Připadalo mi to spíš jako sci-fi - všechny ty manévry s Concorde (uhýbání před raketou, stíhačkou a přistávání v Alpách)...Ale děj měl spád, takže jsem vydržel až do konce. A to znamená překročení hranice mezi podprůměrem a průměrem. Za 3 o prsa! ()

pájap odpad!

naprostá katastrofa.opravdu katastrofální ne katastrofickej film.hrůza.postavy málem zemřou a baví se jako by se nic nestalo a.......to je zbytečný.odpad.chtěl bych vysvětlení od všech těch 3 a více hvězdičkářů.co se vám na tomhle líbilo? ()

hooofi

Vizuální triky odpovídají době nýbrž jejich pokus o nastínění fyziky aviatiky mi připadají jako pětiminutová práce FJ Frye z Futuramy. Já osobně neberu děj vážně (i když autoři jistě ano) ale beru ho jako komediální parodii na fyzikální zákony aviatiky. Ohlížení pilotů z okýnek po raketách a následné vyhýbání před sestřelením je prostě best. ()

AlesNitram

Dobrodružný / Drama / Thriller :o))) aha :o) jedna hvězdička za charizmatického Alaina Delona a druhá za opravdu dobrou zábavu. Jinak vše špatně (nad manévry Concordu ve vzduchu mi zůstával rozum stát, v kolika tisíci metrech otevřel pilot v kokpitu okýnko??? stejně tak i nad hláškou"asi jsme mu zkazili den" a šel jsem do kolen). Cestu do Moskvy už snad ani komentovat nebudu, protože to už jsem vyloženě nechápal, co se děje. A nebo tím to možná bude... celý film jsem nepochopil! ()