Reklama

Reklama

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 5

(série)
Trailer
Akční / Drama / Sci-Fi
USA, (2017–2018), 15 h 40 min (Minutáž: 41–44 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Allan Westbrook

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley, Jeff Ward (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(22)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Ratemus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

asi nejslabší serie, i ta druhá polovina první řady byla kulervoucí a lepší než toto...ten konec s posledními díly už bylo fakt k smíchu a některé postavy už spíš otravují a překáží, jako třeba Mack, kterej už je fakt otravnej, s tím charakterem by klidně mohl být první černý Captain USA (ano vím že i Falcon měl ten titul)...poslední díl byl ovšem super a moc se mi líbil a trochu mi připomněl první Avengers, sakra, kde vlastně byli když Zemi napadl Graviton? ....konečně se objevil Graviton, na kterého jsem čekal pět řad....no nebyl špatný, ale nebyl to TEN Graviton, ohromná škoda, naštěstí Talbot je skvělá postava a skvěle zahraná, takže jsem to překousl....suma sumárům průměr....první půlka z budoucnosti nebyla špatná a ještě jsem se chytal, no a potom z Majákem jsem už nevěděl, která bije, návrat postav nebyl špatný, ale neposadil na prdel a Fitze je škoda, to je nejlépe zahraná postava a nejlepší v seriálu.... ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No... Po neskutečné čtvrté sérii je tahle pátá trochu matoucí. Přechod z psycho VR do budoucnosti je možná i na mě trochu moc. Připomíná mi to trochu Archera (náhodné změny prostředí v sériích), místama to má Red Dawrf vibe. Vlastně nevím, jestli teda tuhle sérii ohodnotit pozitivně nebo spíš negativně. ()

Reklama

VanTom 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po slibném začátku mě dění ve vesmíru v daleké budoucnosti u sutin zemětřesením rozervané Země pod nadvládou Kree už tolik nebralo, přestože se nepolevovalo a scénáristé drželi konstantně vysoko zvednutou laťku. Zdánlivě oddělená druhá polovina (nejprve opět vs. Hydra) na něj těsně navazovala; respektive mu předcházela snahou mu zabránit - což ukazovalo na ambiciózní a promyšlený "nadpozemský" epos. Přestože zdaleka ne bez výhrad, i v páté sezóně patřili Agenti k nejlepším komiksovým seriálům (postavami, zápletkou, ale třeba i triky nebo vzhledem). ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodně nejslabší série. Po nářezové čtvrté jsem měl obrovská očekávání a místo toho se prvních 8 dílů (krom dílu s Hunterem) odehrávalo kdesi ve vesmíru, jenže takovým tím nevýpravným způsobem jako Červený trpaslík. Bylo vidět, že to, co na tricích ušetřili ve středu série, tak to utratili na začátku a na konci, jenže těch výplňkových dílů a trapného přešlapování na místě bylo tentokrát až moc. Nebýt výročního stého dílu a cca posledních čtyř, kde se to konečně rozjelo a konečně jsme dostali záporáka, na kterého čekáme už několik sérií, tak jdu do průměru. Takto slabých 6.5/10 a to jenom proto, že jsem byl během sezónu z lásky k seriálu velice mírnej a nehodnotil úplnými odpady. Snad ta zkrácená 6 série bude příští rok nářezová od začátku až do konce. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5. Séria - 70%. Slabšie ako predošlé dve série, ale lepšie ako prvé dve série. Piata séria celkovo lákavo začala a aj keď priniesla asi najviac zvratov a temnejšiu atmosféru si držala až do konca, nebavilo ma to toľko. Rovnako ako pri predošlých sériach aj tu mi to prišlo zbytočne rozťahané, miestami nudné a inokedy až trápne (hlášky, záporáci) a dosť to zabíjalo celú sériu. Zvraty na mňa tiež moc nefungovali a len niektorý diel upútal dlhšie moju pozornosť. ()

Galerie (139)

Reklama

Reklama