Reklama

Reklama

Šingeki no kjodžin

(seriál)
  • Japonsko 進撃の巨人 (více)
Trailer 1
Japonsko, (2013–2023), 36 h 45 min (Minutáž: 23–85 min)

Předloha:

Hadžime Isajama (komiks)

Hrají:

Romi Paku, Akeno Watanabe, Susumu Čiba, Unšó Išizuka, Hiroši Kamija, Júki Kadži, Juiči Karasuma, Tomokazu Sugita, Kódži Jusa, Minami Takajama, Hideaki Tezuka (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(89)

Lidé byli nuceni bojovat s obry o záchranu svého pokolení. Když se schylovalo k nejhoršímu, postavili několik měst pod ochranou mohutných zdí, které obři nedokázali překonat. Po jedno celé století si lidé za hradbami mohli oddechnout a žít v relativním míru, avšak odříznuti od okolního světa. Mír ale trval jen do dne, než jedno z těchto měst, obehnané zdí, Maria, bylo napadeno dosud nevídaným šedesátimetrovým obrem, kterému se ochranu města podařilo překonat. Ústřední postava příběhu Aren Jaegar se svou adoptivní sestrou Mikasou při útoku přicházejí o svoji matku a vydávají se vstříc nehostinému světu. (-Victor-)

(více)

Diskuze

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Ha, naposledy jsem dal před dvěmi lety nové řadě Gintamy 5*, ale to je akorát přímé pokračování staršího seriálu, žádná nová věc pod sluncem, takže musíme zabrousit až do roku 2009, kdy jsem dal remaku FMA 5*. :D Sakra, musím z milosti zvýšit Šinsekai jori hodnocení na 5*, protože tam to bylo plnému počtu z nových anime asi nejblíže. :)

na příspěvěk reagoval Robiiik, Robiiik

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Ale poslední dobou sledování anime jaksi fláká, přijde mi. Asi se jím už přecpal jak ten zlej pes z Pejska a kočičky. :)

na příspěvěk reagoval Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

One Piece mě hodně odpuzuje po vizuální stránce. To nepřekousnu : /...jj, jinak Death Note je jasný. To je jedno z nejlepších anime podle mě.

na příspěvěk reagoval Hromino

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Jo jo, i Triguna jsem viděl, ovšem… ehm, připomněl jsi mi legendární Hem.mův komentář k Trigunu. :D

Tak to já si zas už nevzpomínám, co dalšího jsem kromě Naruta tak "hltavě" sledoval… Death Note mě ještě napadá, s přimhouřením oka i One Piece, ovšem to trvalo asi jen sto třicet epizod, pak už to IMHO šlo poněkud do kélu.

na příspěvěk reagoval Hem.m, Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

Je to tak. Doufal jsem, že třeba Trigun bys nemusel vidět, ale omyl :D 

Podobně ještě jsem sledoval Berserka a Blood. Berserka během dvou dnů a Blood během čtyř asi :D

na příspěvěk reagoval Hromino

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Až tak? :D To snad ne, i já mám jisté mezery ve sledování anime. Doteď jsem třeba neviděl NGE, Mušiši, Gundam, Dragon Ball a spoustu dalších klasik. :D

No jó, to taky znám. Než jsem šel do školy – 2 epizody, po škole – 6-7 epizod, po koupeli – 2-3 epizody. :DD

na příspěvěk reagoval Hem.m, Robiiik, Robiiik

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Hromino

No, vidím, že neděláš ostudu svému řemeslu. Nenašel jsem anime, které jsem viděl a Ty ne. :D

Hem: :D To mi připomíná první krůčky po Konoze. Deset dílů denně a tři sta před sebou :D

na příspěvěk reagoval Hromino

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Hromino

To mě bohatě stačí, když dám jedno anime za měsíc.. :D Ale taky pravdou je, že někdy dám za den 11 epizod třeba..

na příspěvěk reagoval Hromino

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

Robiiik

Náhodou, celý minulý rok jsem měl předsevzetí, že se každý den podívám minimálně na tři epizody jakéhokoli anime denně – a když jsem to nezvládl, musel jsem to pak přes víkend dohánět. :D Tento rok už jsem si to ale zrušil, přece jen mám teď učení mnohém více a nemůžu se tak ničit. :D

na příspěvěk reagoval Hem.m, Robiiik

Uživatel Hromino smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama