poster

Vampire Academy

 • Česko

  Upírská akademie

 • USA

  Vampire Academy

 • Slovensko

  Upírska akadémia

Horor / Mysteriózní / Fantasy / Akční / Komedie

USA / Velká Británie / Rumunsko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Jeden vzkaz normálním filmovým divákům : Pokud jste při smyslech, tak vás chraň ruka všemocného Aláha aby jste vůbec ať už vědomě či nevědomě zabrousili na profil tohohle filmu proboha! Už tu jste? No tak dobrá to jste tedy udělali pěknou blbost, ale hlavně neudělejte ještě větší jako já a za žádnou cenu na to nekoukejte!!! Jo aha? Už jste udělali i tuhle chybu a koukli se na to?? No tak dobrá tedy jste nepoučitelní jako já, ale co už někdo to musí patřičně odjebat aby ty přestřelený procenta trochu spadli. Čas od času prostě není na škodu vyhledat podobný odpudivý zážitek abych pak měl co odstřelit. A nebo ne já kecám ve skutečnosti jsem masochista a sledování podobných filmů mi způsobuje neskonalé potěšení... ale pšššššt nikomu to neříkejte... Jééé kurvazdrát už jsem to na sebe tady vyžvanil no co nadělám aspoň mi tihle tupíři a tupírky nevysáli prachy z peněženky za návštěvu kina, ale pěkně v klidu jsem si to stáhnul. Takže tentokrát udílím milost a k tomu 15%(5.4.2014)

 • Lama.Lama
  **

  Tak nakonec to nebyla taková hrůza. Ač se mi knižní předloha zdála temnější a záhadnější, film se s tím vyrovnal poměrně důstojně. Co si ale budeme povídat, žádná sláva to nebyla - chápu, že tomu museli dát ten teen ráz. Když jsem četla knížku, ani mi v podstatě nedošlo, že se to odehrává na "střední" škole. Ve filmu to bylo bolestně znát. Jediné pozitivum, které naplnilo moje očekávání - ztvárnění Rose, kterou si zahrála Zoey Deutch. Na druhou stranu Lisa byla nesnesitelná... Hlavně ten její závěrečný proslov, to už jsem nevydržela a musela jsem si zacpat uči a zavřít oči...(12.3.2014)

 • fiLLthe3DD
  ***

  Zoey Deutch je jako hláškující "Rose" skvělá, Lucy Fry má "určité" charisma a Danila Kozlovskij... Nó, přitažlivý (natož "sexy") rozhodně není! Příběh je ucházející, akční scény taktéž a scénář je plný vtipných hlášek a nudného kecání okolo "Lissy" - vše navíc působí jako propojení Twilightu, Harryho Pottera, seriálu "Čarodějnice školou povinné" a Sabriny... "Vampire Academy" má svůj vlastní (ne)originální svět, který by v rukou lepšího režiséra, vyššího rozpočtu a s účastí Zoey Deutch působil lepším dojmem než tato nízkorozpočtová - na úrovni televizního seriálu - slátanina... 47% (3.4.2015)

 • Guzmicz
  **

  Zfilmování další upírské ságy, která slaví v knižní podobě nemalý úspěch. I když jsem neměl tu čest si přečíst předlohu, film mi celkem připomínal seriál Vampire Knight. Avšak příběh toho filmu se mi zdál poněkud plytký. Úvodní vtažení do tohoto světa bylo celkem poutavé, ale po pár minutách se tento film promění v poněkud nudnou středoškolskou "drámu", kde postavy reagují naprosto absurdně. Hlavní linka se tím pádem moc nehýbe a rozluštění "záhady" není pro diváka nijak uspokojivé. Celé to podtrhují celkem slabé akční sekvence, kde jde poznat, že na choreografii se moc času nestrávilo a nezachrání to ani střih (ke kterému bych také moc nevyjadřoval). Jestli bude další díl, doufám, že si dají víc záležet.(21.6.2014)

 • Aknah
  ***

  Nečetla jsem knížku, podle názvu jsem ani nevěděla, že nějaká existuje. Ani nemám potřebu ji číst, každopádně hlavní herečka a trenér mi jako lákavá stránka filmu naprosto stačila. Ano je to taková ptákovinka upírů už na n-tou, ale prostě proč ne. Furt krev, zuby, krev, zuby, kočka! A trenéééééér :D za mě lepší průměr, když přihlédnu k celkem vtipným momentům...(6.2.2015)

 • - Posledným hercom, ktorý dostal možnosť zahrať si vo filme, bol Dominic Sherwood. Úlohu Christiana Ozera dostal len niekoľko dní pred začiatkom natáčania. (beso74)

 • - Natáčelo se od 28.5.2013 do 20.7.2013. (Hal_Moore)

 • - Práva k filmu byla zakoupena společností Preger Entertainment již v roce 2010, k rezalizaci došlo ale až v roce 2013. (kklepkaa)