poster

Vampire Academy

 • Česko

  Upírská akademie

 • USA

  Vampire Academy

 • Slovensko

  Upírska akadémia

Horor / Mysteriózní / Fantasy / Akční / Komedie

USA / Velká Británie / Rumunsko, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  **

  Divák nemá šanci přijít filmu na chuť, protože hned od začátku je zavlečen do děje, který už je dávno rozjetý a není tu tedy kouzlo poznávání zdejšího světa. Navíc je film divně sestříhaný a dějová posloupnost tu jakoby úplně chybí. Všechno je moc chaotické a to samozřejmě kazí celkový dojem. Není tu skoro nic, co by šlo pozitivně hodnotit.(5.5.2017)

 • JohnCZ
  ****

  Příjemný překvapení v tom ohledu, že se film nebere vůbec vážně a dělá si srandu prakticky ze všeho, co se teenage upírů týká. Film má tak trochu smůlu, že na jedné straně barikády stojí nadšené fanynky, které budou prskat cosi o zprznění předlohy a na té druhé naopak diváci, které podobné filmy bytostně nesnáší. Zoey Deutch a její hlášky táhnou prakticky celý film a nebýt její postavy, asi bych šel s hodnocením níže. I po příběhové stránce je vcelku o co stát. Sice se nejedná o nic vyloženě intelektuálního, ale děj je propracovaný poměrně hodně a na ploše necelých dvou hodin se toho stihne odehrát dost a nechybí řada vcelku nečekaných zvratů. Ale faktem je, že hrr tempo někdy bylo až na škodu a občas (hlavně ze začátku) jsem se v jednotlivých frakcích ztrácel. Malé mínus uděluji za konec. Otevřené zakončení typu "My name is ... and I'm ..." za doprovodu velkolepé hudby je už opravdu HODNĚ ohrané.(3.5.2014)

 • rosscrock
  odpad!

  V rámci zpříjemnění pracovního dopoledne jsem měl v úmyslu zabít čas jakoukoliv parodií. Stmíváním, svítáním a všemi ostaními částmi dne více méně pohrdám, takže jsem očekával docela průměrnou zábavu a upíry co vypadají jako Black Eyed Peas. Přiznám se, že dokonce prvních 15 min jsem se občas i hloupě pousmál, ale vtípky teda jako nic moc. Pak mi to pomalu začalo docházet...Tohle parodie opravdu není. Protrpěl jsem to až do konce, každopádně můžu říct, že si nepamatuju, kdy naposledy jsem měl takové nutkání pracovat, jako v průběhu Vampire Academy. Jinak ten původní snímek, na který jsem měl plánu kouknout byl http://www.csfd.cz/film/280402-tupiri/(23.11.2014)

 • Rosaviva
  ****

  Původně jsem myslela, že na tenhle film snad ani do kina jít nestihnu, ale nakonec jsem dočetla knížku dřív než jsem čekala a do kina jsem vyrazila. A knížka byla sice lepší, to ano, ale i tak se mi ten film líbil. Sice se mi asi až na dvě osoby vůbec nelíbil cast hlavních postav, ale jak ten film pokračoval, tak se to něják ztratilo a já vžila jsem se do příběhu. Občas jsem se slušně pobavila nad některýma hláškama. Za mě 4* a nejlepší věc na filmu byly vlasy Zoe Deutch.(21.3.2014)

 • Ainy
  *

  No já tedy určitě nejsem a ani se nestanu cílovou skupinou divaček, které se zblázní do nagelovaných studentíků jakési upíří školy co se zatajeným dechem do poslední minuty doufají, že se konečně Rose a Dimitrij pomilují. Tento film mě skutečně neoslovil. Jsem zklamaná, jelikož mě zvědavost a záliba ve fantasy donutila toto zhlédnout, plus si musím přiznat, že s větší krávovinou (promiňte mi ten výraz) jsem už dlouho neměla tu čest. Neskutečně slabý scénář, amatérské herecké výkony, nulové napětí a zábava. Škola pro upíry? Jako co se tam tak učí? Zhasnout a rozsvítit svíčku, zvednutou dlaní ji sfouknout a z kohoutku na vodu vyčarovat pramínek? Šup s tím na Disney channel ... ayayay.(17.9.2014)

 • - Natáčelo se od 28.5.2013 do 20.7.2013. (Hal_Moore)

 • - Konkurz na roli Dimitrije Belikova se s Danilem Kozlovským odehrával přes Skype, stejně jako konkurz se Sarah Hyland, která ztvárnila Natalii Dashkovou. (Anez99)

 • - S přízviskem "Blood Sisters" přišli filmaři kvůli poutu mezi hlavními hrdinkami Rose (Zoey Deutch) a Lissou (Lucy Fry). Hlavním důvodem však bylo to, aby si fanoušci nepletli film se známou upírskou ságou Twilight. (kklepkaa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace