Alpha House (TV seriál)

USA, 2013 - 2014, 23–30 min

Tvůrci:

Garry Trudeau

Anton Sanko

John Goodman, Clark Johnson, Matt Malloy, Mark Consuelos, Yara Martinez, Julie White, Haley Joel Osment, Amy Sedaris, Wanda Sykes, Cynthia Nixon, Natalie Gold, Kenneth Tigar, Ted King, Bill Murray, Tony Plana, Matthew Humphreys, Tracy Howe, Matt Servitto, Jack Gilpin, Frederick Weller, Lanny Flaherty, Lee Wilkof, Marylouise Burke, Cadden Jones, Kelly Ripa, Frank Deal, Matt Lauer, Stephen Colbert, Shae D'lyn, Janice Picconi, Richard Cox, Rick Crom, Brooke Bloom, Molly Bernard, Mellini Kantayya, Kate Jennings Grant, Polly Lee, Joe Caniano, Bruce Altman, Charles Bradley, Robert Stanton, Willa Fitzgerald, Marnie Schulenburg, Michael Strahan, John Keating, Holly Curran, Chance Kelly, Andy Powers, Todd Susman, Amy Rutberg, Charlie Romanelli, Zachary Infante, Anthony Wills Jr., Steven Hauck, Amelia Campbell, Owen Campbell, Janel Moloney, Pico Alexander, Taylor Zakhar, Donna Hanover, Roland Sands, Tyler McGee, Lue McWilliams, Roscoe Orman, Alex Hernandez, Tamara Tunie, Dillan Arrick, Bob Balaban, Penn Jillette, Lee Tergesen, Florence Faivre, John King, Wendy Makkena, Bradley Whitford, Fenton Lawless, Bianca Amato, Justin Lord, Bret Shuford, Nick Gregory, Josh Pais, Rachel Maddow, Andy Schneeflock, Kevin Geer, Kobi Libii

Scénografie:

Judy Rhee

Kostýmy:

Michael Bevins

skvelé (napísané po zhliadnutí troch epizód)..uvidíme, čo prinesú ďalšie časti - Amazon..a že sú vypichnutí senátori výhradne za republikánov..? nuž..aspoň vieme, kde to žije..i keď predlohou bol život senátorov z demokratickej partaje..:) (OT: zabŕdne aj Martinus do produkcie sitcomu z našich končín, konkrétne NR SR..napr. pod názvom NeRušiť - SeRieme?)(25.12.2013)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 31 Dokoukáno: 18+1 Zahozeno: 21 _ Nenápadná komedie o který se moc nemluvilo. Mě v ní zaujal Goodman, tak jsem ji zkusil a překvapilo mě jak je to vtipné. U každého dílu jsem se pobavil a docela mě mrzel malý počet epizod. Herecké obsazení povedené a doufám v druhou sérii. 75%(2.4.2014)

Strašně, strašně moc fajn věc. 8/10 Tuhle partičku hovaďáckých senátorů jsem si moc oblíbil. Aneb jak se baví politici mimo kameru. Lehký nevtíravý humor s dost appatowovskými momenty. A i přes to si to drží osraz reálné situace ala Newsroom a je to i zajímavou satirou. Rozhodně doporučuju, každá řada je tak na jeden večer a to tak že moc příjemný.(14.2.2015)

Supr, pohodovka. Sice tam není moc možnost nějak se ztotožnit s hrdiny a jejich příběhy nejsou bůhví jaké, ale je to zábavné a má to švih. Není to žádná politická okecávačka.(6.3.2015)

Tak s tímhle Amazon opravdu zabodoval, takové herecké obsazení jen dokazuje, že kvalitní show už může vznikat i pro výhradní online vysílání. Příjemný humor nijak netlačí na pilu násilným sázením postav do absurdních situací - prostor amerického senátu je vtipný i bez toho. Bavilo mě víc než Veep, těším se na další řadu.(24.5.2014)