Turbo-Charged Prelude

• USA Turbo-Charged Prelude for 2 Fast 2 Furious
Krátkometrážní / Akční
USA, 2003, 6 min

Krátce poté, co Brian O'Conner (Paul Walker) nechal uprchnout Dominica Toretta (Vin Diesel), opouští svůj domov v Los Angeles v upraveném Mitsubishi 3000 GT VR-4. Kvůli celostátnímu pátrání se Brian nikde dlouho neohřeje a živí se pouličními závody ve Phoenixu, Arizoně, Albuquerque a Novém Mexiku.
Postupně se dostane až do Miami, kde potkává Slap Jacka (Michael Ealy) a Orange Juliuse (Amaury Nolasco). (Miro_CZ)

orkadimenza

Příjemný road short, který objasní, co se dělo mezi 1. a 2. dílem, a ty co ještě dvojiku neviděli určitě navnadí správným směrem. Šlo to určitě udělat lépe (více konkrétněji), ale není to vůbec špatné. Pro fanoušky F&F dobré zpestření, a pro Atwella po spolupráci s Eminemem další zajímavá zkušenost. ()

Dejvi21

Užitečné přemostění mezi prvním a druhým dílem. Udělat to beze slov byl zajímavý a vlastně vcelku dobrý nápad, ale o to víc pak vyniká a bije do očí, že se tam z těch necelých 6 minut půlku času furt jen třese rukama... ()

Nerd4Dreaming

Takhle by mělo vypadat krátkometrážní přemostění dvou snímků, krátké, svižné a výstižné. Dobrá hudba a nádech dobrodružství k tomu, cestovat přes celou Ameriku a živit se přitom pouličními závody, to je sen.. :)) ()

Bollek

Příjemný bonus, který je dobré zkouknout před druhým dílem. Moc se tam nemluví, rychle to uteče a děj těsně navazuje na začátek filmu. ()

Ceberus

Myslel jsem si, že to bude k ničemu, ale na druhou stranu jako malá chuťovka se to dá strávit a překvapivě tomu pomáhá to, že je to bez dialogů. Lze najít na YouTube. ()

Duke90

Příjemná a svěží bezdialogová jednohubka zapadající mezi první dva díly Fast and Furious, kterou by klidně druhý díl mohl bez problému začít. ()

PATWIST

Dávam 5* pretože ako veľký fanúšik najmú prvých dvoch častí som to našiel až teraz a dosť ma to potešilo. Pohľad na to čo sa dialo v Brianovom živote potom čo nechal utiecť Dominica Toretta (Vin Diesel) a ako sa dostal k autu Nissan Skyline GT-R s ktorým zahviezdi v druhej sérii. Pretek, ktorého sa chceli zúčastníť týpci na motorkách na diaľnici bol vtipný, Brian nechcel riskovať kvôli polícií :-) Rozhodne zaujímavá aj kvôli tomu že to je zvlášť a fanúšik to tak môže nájsť aj o roky neskôr :-) ()

mrclTV

Krátky film, ktorý vyplňuje dieru medzi prvými dvoma filmami ma jediný problém - je úplne nepotrebný. Nestalo sa tam nič zásadné a nič dôležité, len sa dozvieme ako sa Brian dostal k novému fáru. Dej je tak suchársky a jednoduchý, že je možno dobre, že si to tvorcovia zjednodušili a chýba mu hovorené slovo. Vrchovate mi stačia vizuálne vnemy a vnady :D. PS: Najlepšia scéna bola s motorkármi. Nečakal som mravné ponaučenie ako sa správať na ceste od série Fast and Furious... ()

Hemlock

Slušně zpracovaná krátkometrážní výplň mezi prvním a druhým dílem kultovní série Rychle a zběsile - aspoň konečně po tolika letech vím, jak se Brian O’Conner dostal do Miami. ()

Domin1359

Škoda, že je to tak krátký, ale je dobrý vědět jak se dostal ke Skylinu. I když je to tak krátký, tak je to lepší než kompletní druhej díl. A hudba taky dobrá. ()

blondboss

V skratke....jednoduchá a nenáročná upútavka pre zarytých fandov Fast & Furious. Podľa mňa sú ale takéto prequely zbytočné. 50 % ()

Grimaldi

Za mě zcela subjektivně velice zdařilý snímek, jenž ladně a poutavě ukáže Briana a jeho cestu z L.A. do Miami. Hlavně ale divákům představí jedno z mých nejoblíbenějších aut, ne li nejoblíbenější, Nissan Skyline GT-R R34. A za to si zasluhuje maximální počet hvězd. ()